Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 27 of 27 FirstFirst ... 17 25 26 27
Results 521 to 540 of 540

Thread: ConsoleGames.ro - Campionat FIFA 10

  1. #521 SP
    Member DraZziW's Avatar
    daca stiam ca ia si locu 3 premiu ma ambitionam mai tare

  2. #522 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    arata foarte bine @grey felicitari

  3. #523 SP
    Junior Member MrRoby's Avatar
    Foarte frumoase ! Multumim GreyhounD

  4. #524 SP
    Member cosminhards's Avatar
    Felicitari tuturor pentru un campionat excelent...desi au fost si mici 'probleme', overall cred ca a iesit foarte bine. In mod special le multumesc lui Andrewqp, lui Studentul, Monky si tuturor celor care s-au implicat in organizare.

    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Ooo, felicitari guys ! Sa inteleg ca "mingiuta" ramane la cosminhards, our Fifa Master !
    Bravos pentru campionat ! O sa anuntam aici unde/cand facem intalnirea (la care va fi si premierea pt. campionatul Fifa) si unde va asteptam. Intre timp, o sa va rog, in ordinea clasamentului, sa va alegeti fiecare din cei 3 clasati cate un joc din urmatoarele:

    Wii: The Conduit Special Edition, Xbox 360: Batman Arkham Asylum, Call of Duty Modern Warfare 2, Dragon Age Origins, Fight Night Round 4, Forza Motorsport 2, Forza Motorsport 3, Grand Theft Auto Episodes From Liberty City, Naruto The Broken Sword, Tekken 6, The Chronicles of Riddick Assault On Dark Athena, PS3: Sacred 2 Fallen Angel Collector Edition, Prince of Persia, Call of Duty Modern Warfare 2, Brutal Legend, Borderlands, Dead Space, Tekken 6, Need For Speed Shift, Fight Night Round 4, Tiger Woods PGA Tour 09, X-Men Origins Wolverine, Burnout Paradise The Ultimate Box, The Saboteur.

    Intre timp sper sa reusesc sa ajung sa fac si cupa (yes, we have a cup !)
    I choose... Call of Duty Modern Warfare 2 pt PS3 :X

  5. #525 SP
    Junior Member MrRoby's Avatar
    Pentru mine .... The Saboteur pt. PS3

  6. #526 SP
    Member mukiki's Avatar
    Tekken 6 PS3 pentru mine

  7. #527 SP
    Admin MonkY's Avatar
    OK, deci premiile pentru Fifa 10 Championship vor fi:

    cosminhards - Call of Duty Modern Warfare 2 PS3
    MrRoby - The Saboteur PS3
    mukiki - Tekken 6 PS3

    Inca odata, felicitari si va asteptam la intalnirea CG de pe 19 pentru premiere

  8. #528 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    castigatorii campionatului: @cosminhards, @MrRoby, @mukiki, va astept la intalnirea de sfarsit de an unde se vor da premiile. pentru mai multe detalii intrati aici http://www.consolegames.ro/forum/f60...a/index87.html. Sunteti invitati toti cei care ati participat in campionat si pentru a confirma va rog frumos sa scrieti in threadul acela.

  9. #529 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pana la urma vine vre-unul din castigatori la intalnirea de sfarsit de an unde vroiam sa facem premierea ? Nu de alta, dar cosminhards deja m-a anuntat ca nu poate si restul vad ca nu v-ati anuntat... Chiar ma intreb daca mi-am luat degeaba maine zi libera de la munca si eu si Cris pentru a merge sa gasim o cupa draguta... Of of...

  10. #530 SP
    Member cosminhards's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Pana la urma vine vre-unul din castigatori la intalnirea de sfarsit de an unde vroiam sa facem premierea ? Nu de alta, dar cosminhards deja m-a anuntat ca nu poate si restul vad ca nu v-ati anuntat... Chiar ma intreb daca mi-am luat degeaba maine zi libera de la munca si eu si Cris pentru a merge sa gasim o cupa draguta... Of of...
    Imi pare rau daca asta crezi...eu ma simt foarte prost ca nu pot veni, dar, dupa cum ti-am spus, voi fi plecat in perioada aceea (o plecare stabilita de ceva timp). Crezi ca nu imi doresc sa vin sa ma intalnesc cu voi, mai ales ca am si castigat campionatul si ca voi imi acordati un premiu cu totul deosebit, la care nu m-as fi asteptat in vecii vecilor?

  11. #531 SP
    Junior Member MrRoby's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Pana la urma vine vre-unul din castigatori la intalnirea de sfarsit de an unde vroiam sa facem premierea ? Nu de alta, dar cosminhards deja m-a anuntat ca nu poate si restul vad ca nu v-ati anuntat... Chiar ma intreb daca mi-am luat degeaba maine zi libera de la munca si eu si Cris pentru a merge sa gasim o cupa draguta... Of of...
    Eu sigur voi fi prezent , nu am cum sa lipsesc de la o asa petrecere de sfarsit de an !!!
    Plus ca mai e si premierea campionatului de fifa

  12. #532 SP
    Member dinamovistu2008's Avatar
    sall...sunt nou pe forumu asta....am si eu o intrebare....knd vety organiza urmatorul campionat?

  13. #533 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    salut, probabil ca o sa fie mai spre primavara dar nu cred ca o sa mai oferim premii, just for fun . de data asta vom face un campionat pe bune, o liga avand 8 echipe. oricum se vor putea inscrie doar membrii adevarati ai acestui comunitati. prioritate avand cei care au mai participat si cei care au un anumit numar de posturi si reputatie. ne mai auzim.

  14. #534 SP
    Member dinamovistu2008's Avatar
    ok...sper sa intru si eu in campionat...am participat la fiecare campionat de pe computer games...cel al lui spike....:X....oricum.eu ma inscriu 4 fun si daca se vor da si premii cu atat mai bine

  15. #535 SP
    Member mukiki's Avatar
    Foarte buna ideea andrewqp , te astept cu mai multe detalii.

  16. #536 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Nu pot sa imi dau seama de ce toata lumea se intereseaza de campionat si de inscriere dupa ce acesta s-a terminat... lol

  17. #537 SP
    Junior Member cata_rtr's Avatar
    salut..deci pana la urma pe cand un alt campionat?

  18. #538 SP
    Junior Member mikipagubosu's Avatar
    Vreau si eu sa ma insciru daca se mai poate...Astept raspuns..Multumesc anticipat!

  19. #539 SP
    ديجي الأمطار DeeJay-RainY's Avatar
    Quote Originally Posted by mikipagubosu View Post
    Vreau si eu sa ma insciru daca se mai poate...Astept raspuns..Multumesc anticipat!
    http://www.consolegames.ro/forum/238429-post536.html
    Nu mai astepta

  20. #540 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    o sa inchid acest thread deoarece vad ca lumea inca vrea sa se inscrie la un campionat care s-a terminat de mult. daca aveti intrebari despre fifa10/campionat si altele le puteti adresa pe threadul acesta http://www.consolegames.ro/forum/f60...a/index21.html

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 27 of 27 FirstFirst ... 17 25 26 27

Similar Threads

  1. Campionat fifa 13 ps3 By Phander in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 1 Last Post: 13-05-2013, 19:13
  2. Campionat ConsoleGames Fifa Club By Seryaph in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 1191 Last Post: 10-02-2013, 19:55
  3. Campionat Fifa 13 By Phander in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 0 Last Post: 05-12-2012, 18:00
  4. Campionat FIFA 11 By selea in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 11 Last Post: 23-12-2010, 21:51
  5. Campionat Fifa 10 CG - inscrieri By AndRewqp in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 106 Last Post: 22-10-2009, 11:53

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts