Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 12 of 12

Thread: Shank

  1. #1 SP
    Member crazyquark's Avatar

    Shank


  2. #2 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Am jucat mai devreme trial-ul, e interesant, combat-ul e fun si animatiile sunt foarte bine facute. Daca se mai ieftineste in viitor, poate o sa-l iau si eu.

  3. #3 SP
    Member crazyquark's Avatar
    Cica ar avea ceva probleme pe 360
    Shank's Cinematics Problems Blamed On Old 360s

  4. #4 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...are O TONĂ de lag c�nd vrei să combini un combo cu o săritură. Ăsta-i marele minus al jocului. Dacă faci un joc rapid (haotic) apoi fă-l calumea...nu uita de jump.

    De abia aștept să scap de el că deja m-am enervat la unele faze. Trebuie aproape mereu să fac anumite artificii ca să compenseze lag-ul din săritură.

  5. #5 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...are O TONĂ de lag c�nd vrei să combini un combo cu o săritură. Ăsta-i marele minus al jocului. Dacă faci un joc rapid (haotic) apoi fă-l calumea...nu uita de jump.

    De abia aștept să scap de el că deja m-am enervat la unele faze. Trebuie aproape mereu să fac anumite artificii ca să compenseze lag-ul din săritură.

    Recomanzi sa fie cumparat pe PS3? Aceasta problema o are doar versiunea 360?

  6. #6 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    N-are legătură cu platforma. Așa e jocul...n-am �nt�mpinat bug-uri sau glitch-uri (poate unele minore de damage dar alea-s caca maca).

    E ca la jocurile alea...�n care setezi LOW și e prea LOW, setezi HIGH și e prea HIGH, setezi MEDIUM și e LOW orizontașă și HIGH pe verticală.

    Poate că doar eu simt nevoia de un jump mai rapid...dar nu știu ce să zic. Dau acolo combo rapid...X,Y,X,X,X,RT+B,X,X (etc.) și c�nd dau A el stă...și apoi sare. No...e enervant.

    ...și iară e enervant c�nd vine c�te-o brută din aia mare - tu �l vezi că face charge! și știi ce urmează...și știi că trebuie să sari peste el și apeși A și iei damage că timpul de răspuns nu e suficient de rapid. Păi și mori de nervi. Mai ales c�nd sunt vreo 5 pe tine + 2 brute. Păi dacă n-ai grenade ești mort...

    Trebuie să apeși �nainte de a face charge! - aia e singura șansă. Am observat o chestie...dar nu-s sigur de asta (verific mai t�rziu). �n primul nivel...n-am observat problema asta (mai ales la boss). Parcă e...graduală. Cu c�t avansezi �n joc cu at�ta crește timpul de răspuns la jump button

    --

    Oricum tocmai m-am distrat pe cinste lol - eram puțin iritat că tot mă deconectează de pe XBL aiurea și-am zis să fac o mică pauză. Și cum mă plictiseam amd eschis lista de achievements (să văd despre ce-i vorba) lol - și c�nd mă uit mai atent (la al 2-lea deblocat) lol

    The Wrong Guy
    Defeat El Raton
    ...cum El Raton frate?! lol - no așa ceva...lol lol lol (�n viața mea nu mă așteptam la un asemenea description) lol

    EL RATON!

    Tocmai am trecut cu vederea LAG-ul din săritură (mă obișnuiesc eu....). El Raton șterge orice greșală din joc.
    Attached Images Attached Images racoon.jpg

  7. #7 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Attached Images Attached Images el_raton.jpg

  8. #8 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Am jucat si eu demoul...no buy, din pacate, ma asteptam sa fie mai rapida actiunea la genul asta de joc :\

  9. #9 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    M-ar interesa sa-l cumpar pt PC, dar nu gasesc nicaieri. Am cautat si pe zavvi si la noi la gameshop si pe steam si nimic. Stie cineva ceva ce nu stiu eu ?
    Nu se mai lanseaza pe PC ? sau intarzie ?

  10. #10 SP
    Member x F u Z e R's Avatar
    Vreau sa-l iau pe 360, Am vazut un gameplay cu prima misiune pe youtube (YouTube - Broadcast Yourself. videogamesrelated cred, nu sunt sigur si nu dau link la video ca s-o trezi un troll sa ma injure cu "0mg u spoiled it!".

  11. #11 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    M-ar interesa sa-l cumpar pt PC, dar nu gasesc nicaieri. Am cautat si pe zavvi si la noi la gameshop si pe steam si nimic. Stie cineva ceva ce nu stiu eu ?
    Nu se mai lanseaza pe PC ? sau intarzie ?
    La sfărșitul lui 2010 apare pe PC.

    Pentru cine e interesat de ST:

    Attached Images Attached Images shank_costume_lineup_10-unlocked1.png

  12. #12 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Ultimul costum imi aduce aminte de Jinno,Afro Samurai.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 12-02-2012, 11:24
  2. Replies: 0 Last Post: 09-02-2012, 10:28
  3. Replies: 0 Last Post: 25-10-2011, 13:03
  4. Shank Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 12 Last Post: 24-08-2010, 09:21

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts