Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 8 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast
Results 81 to 100 of 150

Thread: Concurs "Easter Egg"

  1. #81 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Mass Effect will keep me awake .

  2. #82 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    In dimineata asta sunt anuntati castigatorii ? Uuuu...

  3. #83 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Vai... not so fast guys. Mare parte din juriu doarme. Suntem si noi oameni, iar alegerea castigatorilor nu va fi facuta doar de mine. Asa ca dormiti linistiti, ca mai dureaza. Eu inca fac listele pentru tombola... Cred ca pana maine seara vor fi facute publice rezultatele. Dar cu cat mai repede, cu atat mai bine. Imi pare rau insa ca nu vom apuca sa expediem premiile inainte de Pasti. Nu de alta, dar majoritatea firmelor de curierat nu lucreaza in acea perioada... Incercam insa...

  4. #84 SP
    Member Vami's Avatar
    Asteptam Monky, asteptam..

  5. #85 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Se pare ca e off xD deci .. trebuie sa mai avem rabdare

  6. #86 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Haide MonkY, nu ne mai tine in priza

  7. #87 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    __
    Attached Images Attached Images suicide-plug.jpg

  8. #88 SP
    UberDude Honord's Avatar
    mda...deci cum sta treaba?.

  9. #89 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Din pacate cutia cu premii a suferit un accident. La Monky s-a spart o teava si a fost inundat destul de rau. Ne pare rau sa va anuntam, dar nu avem ce premii sa oferim

  10. #90 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Holy s*it O.o ... sper sa nu fie asa grav , oricum toata lumea stie ca nu era vorba de premii

  11. #91 SP
    Member alalalt's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Din pacate cutia cu premii a suferit un accident. La Monky s-a spart o teava si a a fost inundat destul de rau. Ne pare rau sa va anuntam, dar nu avem ce premii sa oferim
    I |ol'd

  12. #92 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Din pacate cutia cu premii a suferit un accident. La Monky s-a spart o teava si a a fost inundat destul de rau. Ne pare rau sa va anuntam, dar nu avem ce premii sa oferim
    Buna asta, buna.

  13. #93 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    chiar nu e o gluma din pacate..

  14. #94 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    LoL!!!
    Nu e o gluma?!

  15. #95 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Se pare ca nu..

  16. #96 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Pe langa tzeava sparta, datorita unui scurt casa lui Monky a ars partial impreuna cu raftul de jocuri si aproape un sfert din raftul cu action figures -

    Acum facem cheta pentru a putea sa il ajutam pe om

    Daca e cineva care crede ca poate ajuta - va rugam nu fiti timizi - orice suma este bine venita.

    PS: pentru cei care nu cred .. vor fi si poze in curand

  17. #97 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Imposibil. MonkY e prea minutios. Sunt sigur ca are o casa bulletproof. Chiar nu imi vine sa cred...

    Daca chiar s-a intamplat e trist... if you need some extra help, oricand. Totusi, fiind topicul cu easter egg, pacaleala de 1 aprilie, etc, nu pot sa cred...

  18. #98 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Frumoasa tentativa. Ati fi avut ceva sanse la "April's Fools"
    Pacat ca s-a dus termenu limita lol
    But we are still in april you know... mai merge cate una mica pana la sfarsitu' lunii

  19. #99 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    cred ca mai repede credeam daca ziceati ca a transat mielu si si-a taiat DE TOT un deget. sau ca a pazit friptura azi-noapte, a adormit si a luat casa foc. come on ppl, stay on topic

    PS cu toate astea....i don't know...don't shoot me daca am facut o gluma proasta si omu acu...e in pom...la propriu.

  20. #100 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Stati linistiti, ca nu scapati de mine asa usor (and thx for caring). Acestea fiind spuse si parafate, avem si rezultatele la concursuri, tombole, etc. In stilul decernarii premiilor Oscar, as dori sa multumesc juriului si participantilor, fanilor, familiilor care ne-au suportat, etc. And the winners are:

    1. Inregistreaza-te si castigi !
    eXistenZ - Little Big Planet - PS3

    2. CG News Editor !
    istrategie - F.E.A.R. 2 - PS3
    Mika - Star Wars The Force Unleashed - Xbox 360

    3. Community News editor !
    erik95 - Killzone 2 - PS3

    4. Reviews Master !
    Khan - Call of Duty World At War - Xbox 360

    5. Videos Achievement !
    RonanN1 - Mirror's Edge - Xbox 360

    6. Arcade Master !
    RonanN1 - Def Jam Icon - Xbox 360

    7. God of Smilies !
    Mariusik - Haze - PS3

    8. Find the mascot !
    Walkman - The Darkness - PS3

    9. April's Fools !
    h0stile - Eternal Sonata - PS3

    10. CG Reality !
    Sarpe - Grand Theft Auto IV - PS3

    11. Easter Egg !
    GeOKeR - Street Fighter 4 - PS3

    Au mai ramas urmatoarele jocuri: Need For Speed Undercover - PS3, NBA Live 09 - PS3, Fifa 07 - Xbox 360, StarTrek Legacy - Xbox 360, Kung Fu Panda Legendary Warriors - Wii. Pentru cei care vor sa "schimbe" premiul cu vre-unul din titlurile de mai sus, please let me know. Also, puteti face trade intre voi in caz ca detineti titlurile respective, insa o sa va rog sa-mi comunicati inainte de a le trimite spre voi (dupa Pasti).

    Surpriza (pe langa Easter Egg si 2 castigatori la News Editor) era faptul ca vroiam sa trimit si niste tshirts catre castigatori... insa au fugit "sponsorii". Cine stie, poate castig la loto si reusesc sa ma tin de "cuvant", si pana pleaca premiile spre voi sa avem si tshirts.

    Multumim participantilor la concursuri. Din punctul meu de vedere, toti sunteti castigatori !
    O sa va rog sa imi dati un PM cu adresa unde va putem trimite premiile. Adresa va rog sa fie cat mai completa (inclusiv cod postal si un nr. de telefon) ca sa nu apara probleme la shipping. Va asteptam cu drag si la urmatoarele concursuri !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 8 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast

Similar Threads

  1. Concurs "Find the right tune" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 91 Last Post: 25-04-2010, 21:18
  2. Concurs "Cel mai funny consolist" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 52 Last Post: 12-04-2010, 10:19

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts