* * * Console Games Thread * * * -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Thread : Vand Ceas de colectie Playstation 1 Started at 10-11-2017 15:11 by Mr.Andrei Visit at https://www.consolegames.ro/forum/showthread.php?t=113696 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 1] Author : Mr.Andrei Date : 10-11-2017 15:11 Title : Vand Ceas de colectie Playstation 1 Salutare si bine v-am gasit! Va propun astazi spre vanzare un ceas de colectie Playstation 1. Acesta este folosit foarte putin timp, iar ca aspect as putea sa ii dau nota 8.5/10, avand doua zgarieturi pe sticla. Puteti gasi mai multe informatii despre acest ceas pe link-ul de vanzare de pe OLX: https://www.olx.ro/oferta/ceas-sony-playstation-ps-1-ps-2-ps-3-ps-4-editie-colectie-schimb-ID8quKD.html Mentionez ca mi-ar placea sa ne intalnim in Brasov pentru vanzarea acestuia, dar la fel de usor as putea sa il trimit si prin curier. Pretul este de 450 Lei, insa este usor usor negociabil pentru forumul consolegames :) Motivul vanzarii este stilul meu de viata, nu consider ca il mai pot purta sub nici o forma, astfel as prefera sa se bucure altcineva de el. Astept mesaje aici sau pe OLX :) Va multumesc! -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 2] Author : Mr.Andrei Date : 13-11-2017 12:15 UP.... :) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 3] Author : Mr.Andrei Date : 14-11-2017 17:09 UP UP :) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 4] Author : Mr.Andrei Date : 20-11-2017 14:51 Inca valabil - 50 RON reducere pentru utilizatorii CG :) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 5] Author : rodarkone Date : 20-11-2017 19:56 De ce nu ai postat corect anuntul aici (cu poze and stuff) de ce link spre OLX ... te rog sa corectezi sau anuntul va fi sters. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 6] Author : Mr.Andrei Date : 20-11-2017 21:20 Din pacate nu gasesc optiunea de a edita primul post, asa ca voi te rog sa pui continutul acestui reply in primul post: Au fost creeate foarte putine bucati din acest model. Ceasul fuctioneaza perfect, bateria tine undeva la 4-5 ani. Are functie de afisare data si limbi fosforescente. Ceasul arata foarte bine. A fost folosit o scurta perioada, apoi l-am lasat pe tusa. Consider ca nu mi se potriveste stilului de viata si cred ca ar sta mai bine la un colectionar. Pretul este usor negociabil. Sunt deschis si la unele schimburi. As prefera vanzarea in Brasov. Dar daca se plateste transportul in avans il pot trimite si in tara. Pentru mai multe detalii si poze imi puteti scrie aici. Raspund foarte repede. Motivul vanzarii este stilul meu de viata, nu consider ca il mai pot purta sub nici o forma, astfel as prefera sa se bucure altcineva de el. As prefera vanzarea in Brasov, dar sunt dispus si sa il trimit daca ajungem la un consens. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 7] Author : Mr.Andrei Date : 07-12-2017 10:17 UP :) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Downloaded from Console Games (https://www.consolegames.ro/forum) at 29-03-2024 02:14.