* * * Console Games Thread * * * -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Thread : Cumpar figurine Assassin s Creed Started at 27-09-2018 00:45 by schultzy Visit at https://www.consolegames.ro/forum/showthread.php?t=120237 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 1] Author : schultzy Date : 27-09-2018 00:45 Title : Cumpar figurine Assassin s Creed Dupa cum se poate citi in titlu, cumpar figurine Assassin`s Creed. Multumesc -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 2] Author : Gabalth Date : 02-10-2018 18:19 Cauti ceva anume? Sau anything related figurine/statui AC? -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 3] Author : schultzy Date : 03-10-2018 15:46 Salutare, Am facut rost decat de Leap of Faith Figurine pana acum. In principiu ma intereseaza mai multe, dar in special cele de mai jos: Assassin's Creed Origins Bayek of Siwa Protector of Egypt (~ 28 cm / 11 inch) Assassin's Creed III Connor The Hunter (~ 28 cm / 11 inch) Assassin's Creed III Connor The Last Breath Statue (~ 28 cm / 11 inch) Assassin's Creed Altair The Legendary Assassin Statue (~ 28 cm / 11 inch) Assassin's Creed Black Flag Edward: Macfarlane Toys Exclusive Assassin's Creed Black Flag Edward/Blackbeard Diorama Daca are cineva rabdare sa faca comanda din afara sau pur si simplu are si doreste sa vanda, sunt dinsponibil sa cumpar. Multumesc -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 4] Author : keanustar Date : 04-10-2018 03:01 Pai nu le mai gasesti pe Ubi Shop? E mai simplu asa. Ai si transport gratis pana la ușa la comenzi de peste 60 euro. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 5] Author : schultzy Date : 04-10-2018 13:54 Apareau sold out pe Ubi Shop... Assassin's Creed Origins Bayek of Siwa Protector of Egypt am reusit sa gasesc pe un site de la noi, am dat comanda si il primesc in 3 saptamani. Dar cam atat.. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Downloaded from Console Games (https://www.consolegames.ro/forum) at 28-03-2024 19:34.