* * * Console Games Thread * * * -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Thread : Missing cover Started at 03-11-2018 20:31 by Addy0611 Visit at https://www.consolegames.ro/forum/showthread.php?t=120535 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 1] Author : Addy0611 Date : 03-11-2018 20:31 Title : Missing cover Salut! Curand am achizitionat o consola Xbox 360 modata RGH cred... sincer nu prea ma pricep...apare "freestyle 3" la deschiderea consolei si din pacate intampin cateva probleme la care sper ca ma puteti ajuta 1. Din cateva cautari pe internet am reusit sa introduce jocuri pe consola cu ajutorul aplicatiei 'Iso2God" , toate bune si frumoase pana cand se instaleaza jocul dar din pacate nu am "poza de coperta" imi arata cu "missing cover" 2. Cu ce aplicatie pot baga jocuri gen care sunt pe 2-3 DVD-uri ? Va multumesc pentru sprijin si cred ca am postat in sectiunea corecta ! -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 2] Author : Espiritus Date : 03-11-2018 21:31 Le cumperi. Hotule. Saracule. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 3] Author : GabiCutlac Date : 03-11-2018 21:48 Inainte sa te jignească direct(pt a-si satisface oarecum propriul orgoliu de om care vezi doamne, nu e un pârlit si cumpără jocuri) , colegul de mai sus putea sa iti explice frumos ca pe acest forum nu este încurajată modarea, pirateria si nu sunt permise discutii pe acest subiect. Noua, gamerilor care cumpără originale, ne place sa ne dam rotunzi fata de pirați (inclusiv mie). Dar majoritatea uitam ca avem mii de mp3-uri si filmele tot de pe torenti le vedem in proporție de 80-90%. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 4] Author : Addy0611 Date : 03-11-2018 22:59 Mda... am inteles... se pare ca nu am facut alegerea corecta sa postez pe acest forum... Va multumesc... Rog moderatorii sa inchida acest topic -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 5] Author : Espiritus Date : 05-11-2018 19:25 Inainte sa te jignească direct(pt a-si satisface oarecum propriul orgoliu de om care vezi doamne, nu e un pârlit si cumpără jocuri) Ba chiar sunt foarte parlit si cumpar jocuri la reducere. Dar asta e, incerc sa imi depasesc conditia mizera de sarac si sa imi permit candva sa iau doar collectors'. Pana atunci nu fur, ci muncesc din greu sa ajung acolo. ;) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 6] Author : Danny Date : 05-11-2018 20:23 Dar majoritatea uitam ca avem mii de mp3-uri si filmele tot de pe torenti le vedem in proporție de 80-90%. Da, dar nu vorbim despre ele. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 7] Author : awaytokill Date : 06-11-2018 04:51 Da, dar nu vorbim despre ele. si asta ne scuza? tot pirati suntem si noi, chiar daca nu incurajam pirateria/modarea. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Downloaded from Console Games (https://www.consolegames.ro/forum) at 29-03-2024 15:16.