* * * Console Games Thread * * * -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Thread : La televizor Started at 11-03-2010 02:42 by zinodaur Visit at https://www.consolegames.ro/forum/showthread.php?t=21470 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 1] Author : zinodaur Date : 11-03-2010 02:42 Title : La televizor Putem sa discutam aici despre ce mai apare la TV, ce seriale cretine mai scot programele noastre preferate, si tot asa. Eu sunt placut surprins sa vad ca pe ProTV o sa aiba Rambo ( IV ) vineri ! :) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 2] Author : ciypriyan Date : 11-03-2010 03:07 discovery toata ziua :D -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 3] Author : DevilBringer Date : 11-03-2010 19:27 cronica carcotasilor, trasnitii, mondeni si mult discovery si national geografic ( planeta la control e superba ) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 4] Author : Khan Date : 11-03-2010 19:47 Eu ma uit la Nat Geo Wild in principal, foarte misto. Animal Planet a dat-o in balarii, reality show-uri cu concursuri de pet grooming, come on, penibil!! Mai au si astia cateva emisiuni din alea cu politia animalelor dar majoritatea documentarelor sunt geniale. Am mai zis deja la Spambox, DigiSport il consider cel mai bun si mai profesionist post de sport din Romania (de n-ar fi Ivanovici acolo sa digere penibilitati ar fi aur curat). In rest, EuroSport 2 are si el Premier League deci primeste si ala puncte. La categoria zmeura de aur: GSP TV alaturi de posturile "consacrate" din tara. N-am inteles de unde mania asta dupa reality show-uri. Ba cu soacre, ba ca sa te prezint parintilor, ba ca hai sa te chem la mine la masa, bleah. Niste ridiculozitati scenaristice ale unui frustrat. Nu-mi vine sa cred penibilitatea la care s-a ajuns. Se vede ca a murit marele realizator de emisiuni de divertisment Lazarov. Ala aducea show-uri care aveau cat de cat o esenta de divertisment in ele. Oricum, la capitolul penibil in reality show cine putea sa fie lider decat OTV. "Zapam" cum se zice acum in termeni tehnici si dau peste o emisiune de-a lor (au vreo 3-4 diferite, la fel de penibile dar n-am retinut numele la care exact). Si o arata pe o tipa care plangea la capul unui mort (mortul in sicriu gen si aia bocitoare profi) si trece una mai in varsta pe langa ea si incepe sa o spurce cu remarci gen: "ce plangi fa ca ai stat cu el pentru bani". Bravo OTV. Realizari penibile dar ati demonstrat inca odata ca va detasati clar de concurenta. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 5] Author : paunstefan Date : 11-03-2010 20:08 Pai Discovery si National Geographic ( la astea stau cel mai mult ) , nu stiu care imi place mai mult . Pentru sport - Eurosport e cel mai bun . Romanesti : Prima TV / Antena 1 si ProTV ( mai rar ) . De curand ma uit la Reaper/In slujba Diavolului , pe Animax , seara la 11 , comedie si putin horror. Traznitii ,ma uit de cand au aparut prima data ( Trasniti in NATO ) . SI multe altele ... -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 6] Author : Ayrton Date : 11-03-2010 20:37 Si eu tot asa....Discovery si NG la greu...si Traznitii....dupa o zi grea o portie de ras merge tocmai bine...Ma surprinde ca au inceput astia sa bage pe ProTv filme mai noi,ce nu au mai fost pana acum..inaite bagau numai si numai reluari.. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 7] Author : FPS Marius Date : 11-03-2010 20:46 Eu ma uit la desene:O) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 8] Author : zinodaur Date : 11-03-2010 20:47 Terminator 3 l-au dat la 6 luni de cand a aparut. :D -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 9] Author : Bitza Date : 11-03-2010 22:30 HBO,Discovery (ala cu supravietuitoru, 5th gear...), MTV mai putin,EuroSport 1 si 2. In rest folosesc tv-u pt PS3. :D -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 10] Author : Enthroll Date : 12-03-2010 12:08 TV-ul meu "prinde" doar 2 posturi: Playstation 3 Xbox 360 :D nici macar nu am un cablu din perete in TV lol i don't watch TV channels !! btw, cat mai e taxa pt TV in Romania? -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 11] Author : Madk91 Date : 12-03-2010 12:23 Tv....cam rar ,nu prea ma pasioneaza. Doar VH1 din cand in cand . Mi-as dori ca cei de la RDS sa bage Boomerang ...poate asa m-ar capta si pe mine TV-ul din nou:) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 12] Author : Mika Date : 12-03-2010 16:15 Dupa ce incepe din nou Formula 1, o sa sterg praful de pe telecomanda. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 13] Author : Muthu Raoul Date : 12-03-2010 16:19 Tv....cam rar ,nu prea ma pasioneaza. Doar VH1 din cand in cand . Mi-as dori ca cei de la RDS sa bage Boomerang ...poate asa m-ar capta si pe mine TV-ul din nou:) Ern... cei de la RDS au bagat Boomerang... cel putin eu prind postul :P -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 14] Author : SYZYGY Date : 12-03-2010 17:22 Am pus cablu la tv'u din camera mea doar pt Boomerang ( astea da desene ) si pentru D.Science -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 15] Author : Zero Date : 12-03-2010 19:52 Extreme Sports,MTV,Discovery,National Geographic..si Protv mai rar -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 16] Author : zinodaur Date : 12-03-2010 21:16 Aoleo, Zero. MTV ? Seriously ? :D -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 17] Author : Zero Date : 12-03-2010 22:31 Eh..why not:)? M is for Michael..lol -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 18] Author : zinodaur Date : 12-03-2010 22:53 VH1 all the way man. That's where real music ( & shows ! ) are. Dar hai ca deja o dam in forumul de muzica. :P Nici eu nu m-am uitat la prea mult TV in ultima vreme. In general doar Cartoon Network, Boomerang, VH1, Discovery ( + Travel & Science ), National Geographic, History Channel, astea... -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 19] Author : Uziwood Date : 13-03-2010 01:05 Azi a fost Mr Brooks pe ProTV, din pacate, doar finalul l-am mai prins, cred ca e la noapte in reluare. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 20] Author : Mika Date : 13-03-2010 01:31 Este acum in reluare. :) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 21] Author : Uziwood Date : 13-03-2010 04:51 Da, acum am dat si eu pe TV. Si reluarea am pierdut-o :lol: -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 22] Author : zinodaur Date : 21-03-2010 23:05 Doamne Dumnezeule ce porcarii de doi bani la televizor. Ei numesc Divertis Land of Jokes comedie ? E jenant, sincer. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 23] Author : Tudoran Date : 22-03-2010 00:40 mmda nimic bun la TV . Numa Lord of the Rings da din pacate ii pe RTL si bine-nteles nu e in engleza 8-| . Ce ma bucur ca nu ii asa si la noi (sa fie toate filmele in romana ) . Sigur ar fi gasit o voce gay pt Legolas si restu . L.E. Adevarat. Asta e singurul lucru care-mi place la televiziunea romana: nu baga dublare la filme ( doar la unele desene ). :) ce ma enerveaza desenele dublate in romana . Fetele au niste voci barbatesti si baietii zici ca is gay sau castrati :)) . Si in plus , datorita desenelor in engleza am invatat sa vorbesc asa de bine limba . Sora mea mai mica abea ca stie 10-20 de cuvinte :-< . Singurele chestii ce le stie pronunta calumea in engleza is versurile de la melodiile lui Hannah Montana :)) desi nu stie ce inseamna . Da hey , asa am inceput cu totii :D -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 24] Author : zinodaur Date : 22-03-2010 00:48 Adevarat. Asta e singurul lucru care-mi place la televiziunea romana: nu baga dublare la filme ( doar la unele desene ). :) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 25] Author : Mika Date : 22-03-2010 01:04 Damn it, n-am mai curatat telecomanda de praf nici la cursa de F1 ca am fost plecat. Maybe next time. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 26] Author : ROBMEN Date : 22-03-2010 01:07 îhîî....=D> -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Downloaded from Console Games (https://www.consolegames.ro/forum) at 28-03-2024 19:26.