* * * Console Games Thread * * * -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Thread : Intrebare Ipod Started at 05-06-2010 21:18 by Ayrton Visit at https://www.consolegames.ro/forum/showthread.php?t=25587 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 1] Author : Ayrton Date : 05-06-2010 21:18 Title : Intrebare Ipod Salutare.Am si eu un IPOD mini 4 GB si de ceva timp nu-mi mai citeste PC-ul Ipod-ul.Sa va explic:Intr-o zi mi-a aparut o baterie pe ecran si un semn al exclamari.Imi zicea sa ma duc la apple.com/support/ipod.Acolo am gasit niste filmulete ajutatoare,am dat restore la IPOD din Itunes,apoi mi-a mers,nu-mi mai arata bateria aia.Bun,cand am incercat sa-mi bag muzica,nu-mi mai citea Ipod-ul.:-?.Sugesti? -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 2] Author : Madk91 Date : 05-06-2010 22:37 Upgrade la soft.. Daca nu... incearca cu un cablu nou -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 3] Author : Ayrton Date : 06-06-2010 11:09 Upgrade la soft.. Cum fac asta? -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 4] Author : razvanrazy Date : 06-06-2010 11:15 din iTunes -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 5] Author : Ayrton Date : 06-06-2010 17:42 Chestia este ca nu-mi citeste Ipod-u din Itunes.Din PC il citeste.Sa fie vreo problema cu Itunes? -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 6] Author : razvanrazy Date : 06-06-2010 17:52 itunes-u nu e in PC ? :P incearca un update la itunes, cu ultima versiune, verifica sa fie bagat bine cablu in ipod si calc, incearca in itunes sa-l faci ca new ipod, poate are vre-o pb. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 7] Author : Ayrton Date : 09-06-2010 17:08 Am rezolvat....Trebuia sa reinstalez Itunes....Acum inca o intrebare:Pot baga jocuri pe Ipod?Daca da,cum? -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 8] Author : Ayrton Date : 11-06-2010 15:34 Hai mai :(..Nu stie nimeni? -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 9] Author : h0stile Date : 12-06-2010 06:00 daca e ipod touch atunci poti baga jocuri prin itunes (appstore). alte modele de ipod nu stiu sa suporte jocuri. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 10] Author : zempty Date : 02-02-2011 01:23 Din cate stiu eu merge si la alte modele de Ipod , dar se baga in alt fel nu prin Itunes stiu ca bagasem eu pe un Ipod de 160 de gb parca un joc dar este mai complicat . Try a goOgle search :D -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Downloaded from Console Games (https://www.consolegames.ro/forum) at 29-03-2024 14:05.