* * * Console Games Thread * * * -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Thread : Unde gasesc consola model vechi, cu pistol? Started at 10-12-2008 13:44 by Taw Visit at https://www.consolegames.ro/forum/showthread.php?t=3096 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 1] Author : Taw Date : 10-12-2008 13:44 Title : Unde gasesc consola model vechi, cu pistol? Salut, vreau sa cumpar o consola model vechi, nu stiu daca Terminator se numeste exact. E modelul pe care l-am avut probabil cu totii, cand ne jucam Tank sau jocul cu rate de trebuia sa le impuscam cu pistolul. De unde pot cumpara?Inainte erau prin piete, acum nu am mai vazut. P.S. Nu Atari 2600, ci modelul dupa. 10x -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 2] Author : the_fool2k Date : 10-12-2008 14:00 Verifica in piata de la Big Berceni si mai era o piata la Rahova (nu mai stiu numele - este vis-a-vis de piata alimentara si are niste acoperisuri rosii cu galben parca). Ar trebui sa gasesti o astfel de clona de NES, nu neaparat cu carcasa de Terminator sau NES, dar care ruleaza Duck Hunt, Battle Tank, Mario 1 de NES. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 3] Author : Taw Date : 10-12-2008 14:34 Asa mane, din aceea vreau.:) O sa caut prin piata la Rahova, ca sunt depaarteee de Berceni. Stiam ca sunt si la SIR sau la IDM, dar n-am mai vazut. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 4] Author : alexxx_862006 Date : 05-01-2009 16:26 La Vitan in targ Duminica daca ai timp ai putea incerca, da mare lucru sa mai gasesti una functionala :d ... -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 5] Author : G3ox Date : 05-01-2009 17:25 consola mea veche merge perfect , singura problema e ca nu merg manetele , stie careva unde se gasesc manete de cumparat undeva aproape de Timisoara ? ( preferabil Arad sau Oradea ) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 6] Author : Mask Date : 18-01-2009 22:56 Ehhh .. am eu o consola veche,vai de capu' ei... Dar nu stiu sigur daca merg controllerele.Am si destule jocuri in stare foarte buna ! :) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 7] Author : trickz Date : 18-01-2009 23:06 Taw, erau si in magazinul Obor, in zona unde este altexul, in magazinele de langa intrarea din magaiznul Obor. Asta era acum 2-3 luni, nu am mai fost recent pe acolo... -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 8] Author : zegatron3 Date : 21-01-2019 16:46 vreau sa cumpar jocul double dragon 2 the revenge discheta !!! -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Downloaded from Console Games (https://www.consolegames.ro/forum) at 28-03-2024 13:22.