* * * Console Games Thread * * * -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Thread : Google+ Started at 23-07-2011 19:50 by Alexandru Visit at https://www.consolegames.ro/forum/showthread.php?t=47911 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 1] Author : Alexandru Date : 23-07-2011 19:50 Title : Google+ Google Plus este noua reţea de socializare a companiei Google, care vine cu destule "lucruri" noi faţă de actualele reţele de socializare. Reţeaua este proaspăt deschisă.. īn căutare de public, īnsă accesul la aceasta este īntr-o oarecare măsură restrāns, deoarece pentru deschiderea unui cont aveţi nevoie de o invitaţie. Acest thread a fost deschis pentru a va exprima părerile, opiniile şi pentru cereri de invitaţii. După părerea mea, această reţea de socializare este una mult mai stabilă, mai bine structurată şi promite mai multe decāt principalul rival, Facebook-ul. Momentan, Google+ se află īn stadiul beta. Pentru invitaţii puteţi trimite un PM cu adresa de mail. Īn primele trei săptămāni au fost create aproximativ 20 milioane de conturi (5 milioane USA, 2.8 milioane India). -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 2] Author : Pisboy Date : 23-07-2011 21:25 Imi plac cercurile si noul Hangout :D -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 3] Author : MonkY Date : 23-07-2011 21:40 Spre nedumerirea tuturor eu nici macar nu l-am incercat... Nu stiu de ce, parca au inceput sa ma asalteze cu retelele de "socializare"... -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 4] Author : andreicristian9 Date : 24-07-2011 15:11 Eu l-am incercat. Mi se pare o abureala totala... -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 5] Author : Khufu Date : 24-07-2011 16:54 Este la fel ca toate site-urile de acest gen. O prostie. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 6] Author : Professional Date : 27-07-2011 21:15 e o tzeapa totala -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 7] Author : buzucan Date : 14-08-2011 20:18 Eu cred ca pana la urma Google+ o sa intreaca pe cei de la Facebook, dar nu prea curand..avand in vedere ca deja sunt telefoane cu buton de facebook, site-urile au conectarea prin facebook... -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 8] Author : Bogdan Date : 14-08-2011 21:02 Facebook se va axfisia īn 3-4 ani, Google+ promite, pare mult mai serios și treptat īși va impune ritmul. Probabil nu vă place deoarece sunteți obișnuiți să găsiți butonul x īn locul y, este foarte bine gāndit pentru īnceput. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 9] Author : Christien Date : 15-08-2011 00:49 Facebook se va axfisia īn 3-4 ani, Google+ promite, pare mult mai serios și treptat īși va impune ritmul. Probabil nu vă place deoarece sunteți obișnuiți să găsiți butonul x īn locul y, este foarte bine gāndit pentru īnceput. E asfixia. Si nu, nu se va intampla asta cu facebook, ca nu e napster. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 10] Author : Bogdan Date : 15-08-2011 01:21 Īn regulă, greșeala mea. Totuși īn ceea ce privește feisbucul nu sunt de acord, orice urcă este urmat de coborāre la un moment dat. Am văzut acum cāteva luni niște statistici care nu arătau prea bine pentru feisbuc. Cāt despre "axfisia," īmi place să unific limbile, dacă asta reprezintă o problema sunați la 112! -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 11] Author : Graft Date : 08-09-2011 03:31 Cine mai vrea cont și nu a primit invitație, poate accesa acest link: https://plus.google.com/i/uz-3EfKHYOo:TGT36u9WZD4 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 12] Author : RonanN1 Date : 08-09-2011 07:48 :free::free::free: -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Downloaded from Console Games (https://www.consolegames.ro/forum) at 28-03-2024 23:10.