* * * Console Games Thread * * * -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Thread : Ce gen de joc preferati? Started at 17-10-2012 17:02 by Dant3 Visit at https://www.consolegames.ro/forum/showthread.php?t=66018 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 1] Author : Dant3 Date : 17-10-2012 17:02 Title : Ce gen de joc preferati? a) Action Adventure b) First-Person Shooter c) Fighting d) Massively multiplayer online role-playing game e) Single-Player RPG f) Sports/Racing g) Strategie -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 2] Author : Tudoran Date : 17-10-2012 18:59 cand sunt cu prietenii: fighting games. Cand sunt singur: RPG's. Easy as that. Pe vremuri jucam foarte multe RTS-uri dar mouse-ul nu mai face fata la Warcraft 3 pe Insane :)). lasa ca imi cumpar unul nou de Black Friday. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 3] Author : tudyniuz Date : 17-10-2012 19:07 Imi place cai ai specificat Singleplayer. Nu stiu daca se mai poate schimba, dar nu trebuia sa faci votul secret. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 4] Author : Dant3 Date : 17-10-2012 19:10 Imi place cai ai specificat Singleplayer. Nu stiu daca se mai poate schimba, dar nu trebuia sa faci votul secret. nu prea ma pricep ;) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 5] Author : Razzosinni Date : 17-10-2012 19:21 RPG + Action Adventure. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 6] Author : Dromoter Date : 17-10-2012 19:40 Mostly MMORPG + RPG + FPS . -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 7] Author : RELOADED9 Date : 21-10-2012 14:33 FPS all day!COD MW2 & BF3 fanboy:)) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 8] Author : axton Date : 21-10-2012 17:19 Action Adventure + FPS cand joc singur si Fighting cand trec prietenii pe la mine ... -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 9] Author : MihneaWii Date : 30-10-2012 19:05 Action adventure ftw! -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 10] Author : SkyBorg Date : 06-11-2012 21:35 FPS pentru multiplayer, fighting cu amicii. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 11] Author : Mike vicK Date : 11-11-2012 00:19 Vai ce ne rupeam fasurile Tudore in SoulCaliber 4, dar acum cand ne intalnim la un fighting game te mai bat eu pe umar. Numai cu ritualuri voodoo mai recuprez eu :P. Nu e nici un secret RPG's are for me... de preferat singleplayer, dar am jucat si SW:TOR si pentru cei care au jocul si ar fi interesati sa il rejoace din 15 Nov cand se face free to play . Ma puteti contacta aici si ne jucam impreuna. Me gusta si RTS si TBS mai ales . God bless Heroes . -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 12] Author : Zombozo Date : 11-11-2012 01:46 Genul adventure nici măcar nu e în listă :( http://i1212.photobucket.com/albums/cc453/TheMidnightFog/Gifs/DavidTennantCryingintheRain.gif -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 13] Author : Dant3 Date : 11-11-2012 01:51 Title : Re: Ce gen de joc preferati? Genul adventure nici măcar nu e în listă :( http://i1212.photobucket.com/albums/cc453/TheMidnightFog/Gifs/DavidTennantCryingintheRain.gif adventure, point and click ;) sau votezi action adventure -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 14] Author : Jewster Date : 11-01-2013 00:19 Fighting.Cel mai bun cand esti cu prietenii,foarte misto si online si ,pentru mine cel putin, la fel de distractiv si in singleplayer. Beat'em up,punk!:evil: -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Downloaded from Console Games (https://www.consolegames.ro/forum) at 29-03-2024 09:53.