* * * Console Games Thread * * * -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Thread : Caut User cu rating pozitiv pentru intermediere :) --> destinatia LUGOJ Started at 26-07-2013 01:01 by Snick Visit at https://www.consolegames.ro/forum/showthread.php?t=75405 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 1] Author : Snick Date : 26-07-2013 01:01 Title : Caut User cu rating pozitiv pentru intermediere :) --> destinatia LUGOJ Salut , o sa sune mai altfel acest anunt , incerc pe aria de vanzari pentru ca va fi si un comision implicat . Asa , mica poveste : ca si multi alti useri mi-am postat jocurile si pe alte site-uri , unde nu exista sistemul de rating ... si mi s-a propus un schimb de vreo 4-5 jocuri foarte avantajos pentru ambele parti . Buba este ca nici unul nu are incredere in celalalt sa trimita la plesneala ... am sunat la curietat ... nu asigura conditiile noastre ( am ajuns si la faza sa ne punem ramburs intre noi cu verificare la primire --> nici asa nu merge ) ... Deci , sa nu o mai lungesc , caut un USER de incredere ( cat mai multe rating-uri sau vechime pe forum ) care locuieste in LUGOJ / imprejurimi / are drum acolo ... sa-mi faca si mie un schimb de jocuri ( cu comision din partea mea / sau joc ) ... Astept propuneri pe PM / telefonic . Rog mutarea anuntului in sectiunea potrivita ( daca exista vreuna ) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 2] Author : Snick Date : 27-07-2013 10:51 Caut pana pe saptamana viitoare -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 3] Author : MonkY Date : 27-07-2013 11:12 Man, nu are rost sa te chinui cu intermediari. Fa schimb cu useri veci si care vezi ca nu au rating-uri negative aici pe forum. Daca te pacaleste cineva, va primi ban. Nu risca userii vechi sa-si piarda contul pentru astfel de tzepe. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 4] Author : Snick Date : 27-07-2013 11:33 Poi dap ... dar ... tipul respectiv nu are cont pe cg / comp g ... este de pe un site extern si omul ( ca si mine ) nu are incredere , din acest motiv incercam sa gasesc un user cu rating mare aici ... care poate sa-mi intermedieze ceva ... oricum si eu cred ca nu isi mai are rost acest thread ( bataie de cap prea mare ) ... il inchizi tu te rog ? Sau direct DELETE ... daca se poate MS -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Downloaded from Console Games (https://www.consolegames.ro/forum) at 29-03-2024 18:34.