* * * Console Games Thread * * * -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Thread : For Honor Started at 16-06-2015 01:12 by tudyniuz Visit at https://www.consolegames.ro/forum/showthread.php?t=92520 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 1] Author : tudyniuz Date : 16-06-2015 01:12 Title : For Honor Un nou IP prezentat de Ubisoft in aceasta seara la E3. Jocul se numeste For Honor! https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7Q-oF4FzzyU -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 2] Author : Dant3 Date : 16-06-2015 01:13 https://youtu.be/jgvXnDuvj-g -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 3] Author : OEE Date : 16-06-2015 01:15 Bai, pe asta chiar il vreau, cel mai bun nou IP pe care l-am vazut la E3 asta! -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 4] Author : nina Date : 16-06-2015 02:03 m-am inregistrat http://forhonor.ubisoft.com/game/en-US/game-info/index.aspx -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 5] Author : MonkY Date : 16-06-2015 03:18 Hai sa va dea baiatu' niste imagini serioase (ca merita jocul) :) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 6] Author : MonkY Date : 16-06-2015 03:18 Avem si covers :) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 7] Author : razvanrazy Date : 16-06-2015 09:23 Imi place ca-si asuma riscuri si in fiecare an anunta IP-uri noi, dar asta mi se pare mai mult ceva spre Infinity Blade. Nu prea inteleg care-i faza. intr-adevar, controlul pare foarte dubios, prea simplist iar protagonistul da in stanga si in dreapta iar restu nu riposteaza. HUD-ul mi se pare prea mare si prea incarcat. Si care-i faza cu lovitura aia cu sabia, cand o tine de lama sa-i da mai mult cu maneru, inamicului ? E ceva ce chiar a existat ? Sau care-i faza ? -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 8] Author : sexbobomb91 Date : 16-06-2015 10:34 Da, e adevarat ca asa se luptau cu broadswords (sau cum se numesca sabiile alea mari), am vazut in ceva documentar parca. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 9] Author : Mayhem Date : 16-06-2015 12:22 Daca pastreaza stilul asta de combat ma declar multumit, foarte eficient si nespectaculos, e cel mai apropiat de realitate 2-3 lovituri si gata s-a terminat lupta. Vis-a-vis de simplist razvanrazy nu e panica, it's the genuine article combatul. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 10] Author : tudyniuz Date : 16-06-2015 12:25 Sa fiu sincer, mie nu mi-a prea inspirat incredere tipul care a vorbit despre joc. Nu stiu de ce, dar jocul asta poate ajunge sa fie mult sub asteptarile noastre. Din ce am vazut aseara mi-a placut ce am vazut si pare awesome, dar tipul ala chiar nu mi-a inspirat incredere :| -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 11] Author : Mayhem Date : 16-06-2015 12:26 Sper sa iasa cum trebuie, de-aia astept sa vad ce si cum, nu o sa fie day one buy pt. mine. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 12] Author : MonkY Date : 18-06-2015 05:18 Avem ceva mai multe detalii on-stage: https://youtu.be/iIkeQhNJbZk -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 13] Author : Snake Date : 18-06-2015 06:50 Mi se pare foarte tare jocul dar trebuie neaparat sa mai umble la partea de combat. Sunt curios daca va fi un fel de 'tower defense' sau exista si ceva elemente de RPG pe-acolo?! -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 14] Author : Vid Date : 18-06-2015 09:19 Be-f***ing-headings! Samurai!! Blaaană!!! Îmi place tot ce văd inclusiv combatul. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 15] Author : tudyniuz Date : 18-06-2015 12:06 Sa te lase sa scoti HUD-ul si e chiar demential. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 16] Author : excess Date : 18-06-2015 12:58 eu nu ma pot inregistra, nu-mi selecteaza platforma si nici warrior-ul. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 17] Author : OEE Date : 18-06-2015 13:49 La mine a funcționat -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 18] Author : RonanN1 Date : 06-07-2015 23:58 http://youtu.be/pJuTgzXJWhQ -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 19] Author : RonanN1 Date : 23-07-2015 00:53 http://youtu.be/moaZFQbWsaY -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 20] Author : RonanN1 Date : 31-07-2015 21:49 http://youtu.be/nCw2aH8OIJ8 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 21] Author : RonanN1 Date : 22-08-2015 20:44 For Honor Devs Explain Inspiration for Game (http://www.gameranx.com/updates/id/29995/article/for-honor-devs-explain-inspiration-for-game/) “This game is about the, sort of, love of combat and the love of martial combat in particular,” VandenBerghe says in the video. “I have always believed – I have this deep belief, actually – that combat is an art form.” “Are you a knight? Are you a Viking? Are you a samurai? And let you discover what your inner warrior is like,” he continued, “because that’s the whole purpose when a person picks up a weapon they become a warrior, so we want to create that experience in a video game context. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 22] Author : ACT Date : 22-08-2015 21:06 Sper sa fie frumos jocul. Cand sunt entuziasmat de un nou titlu ma dezamageste... ex: the order 1886, watch dogs si lista poate continua -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 23] Author : RonanN1 Date : 22-08-2015 21:40 O sa fie excelent! :) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 24] Author : Skywalker01 Date : 13-01-2016 17:37 Jocul este absolut demential, cred ca o sa fie in top-ul anului 2016. Am totusi o intrebare, din cate am inteles acum a aparut doar o versiune beta(care costa destul de mult), urmand sa iasa o versiune full in Martie anul acesta.Daca cumpar acum versiunea beta, atunci cand va aparea versiunea full voi putea sa-mi fac update la versiunea mea beta sau va trebuii dinou sa platesc si ptr versiunea full? -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 25] Author : razvanrazy Date : 13-01-2016 17:48 Sincer, nu stiu despre ce versiune beta vorbesti (pune link aici daca ai, sa vedem cat costa si ce inseamna). A iesit beta la The Division. La For Honor a fost doar un closed alpha si asta doar in studiourile Ubisoft. Oricum, degeaba joci beta sau dai banii pe el. Jocul final costa cat un joc normal. Deci ori faci pre-order si poate vei avea acces si la un eventual beta inainte de lansare + jocul full cand apare, ori astepti sa apara si-l achizitionezi atunci. Oricum, daca joci beta-ul (ca la orice alt joc) si progresezi in joc, cand vei trece la jocul full, o vei lua de la zero. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 26] Author : Skywalker01 Date : 13-01-2016 19:49 Ms razvanrazy ptr raspuns, dar eu tot nu am inteles la acest joc daca este versiune full. Si inca o intrebare, ce anume inseamna "closed alpha" ptr acest joc ? Sunt nou in domeniu deci scuze daca suna stupid intrebarile mele. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 27] Author : razvanrazy Date : 13-01-2016 20:06 Nu inteleg la ce te referi prin "acest joc" (daca te referi la beta-ul de care ziceai mai sus sau la jocul final). Cand se va lansa (si data de lansare inca nu a fost dezvaluita), normal ca o sa fie versiunea full. Closed Alpha inseamna ca a fost o versiune alpha a jocului (inainte de beta si inainte de versiunea finala), "aratata" unui grup de oameni la sediul Ubisoft din Franta (daca nu ma insel) pentru a testa jocul. Oricum, ma repet, pune link cu versiunea de care ziceai sa vedem ce este si la ce pret, ca nu prea inteleg. Uite un dev diary mai nou, in care zice de closed alpha. https://youtu.be/PcyoPqpDSDM -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 28] Author : GabiCutlac Date : 13-01-2016 20:07 Noi nu știm despre ce versiune beta vorbești tu. "Versiunea full" încă nu exista, jocul nu s-a lansat. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 29] Author : Skywalker01 Date : 13-01-2016 21:38 Acum ca ai explicat si pe intelesul celor care sunt noi in domeniu acesta, ma refer la cei ca mine, am inteles tot .Mersi !!! Imi dau seama ca nu m-am exprimat eu corect cand am spus ca scrie undeva ca ar exista o versiune beta a jocului, acest lucru l-am dedus eu din discutii pe care le-am gasit despre acest joc, ne stiind ce inseamna anumite acronime (ex: Closed Alpha, etc), am dedus eu ca jocul este un fel de versiune beta. Un site pe care am gasit jocul ar fi : https://www.gamestop.ie/PlayStation%204/Games/52643/for-honor. (https://www.gamestop.ie/PlayStation%204/Games/52643/for-honor) Oricum am inteles tot ce trebuia inteles, THX :) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 30] Author : razvanrazy Date : 14-01-2016 15:00 Uite un nou video de gameplay. https://youtu.be/z3H6n4z6TtM Nu stiu, mie mi se pare cam boring si cam primitiv sistemul de combat. Sper sa faca un beta si sa reusesc sa intru. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 31] Author : MonkY Date : 16-01-2016 12:32 Mda, cam simplist modul de fighting. Sper sa il mai extinda un pic, altfel dupa scurt timp devine prea repetitiv. Un fel de Dark Souls limitat... -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 32] Author : poiuyt Date : 19-04-2016 17:51 astia zic doar de bine, dar.. Ubisoft to Reveal "Ton of New Information" on For Honor at E3 - GameSpot (http://www.gamespot.com/articles/ubisoft-to-reveal-ton-of-new-information-on-for-ho/1100-6438956/Ubisoft/?ftag=GSS-05-10aaa0a) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 33] Author : nina Date : 18-06-2016 03:10 are 2 players offline,ce tare poti gasi jocul la comming soon -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 34] Author : BizZare Date : 18-06-2016 19:33 De multa vreme nu am mai vazut un joc de la Ubisoft care sa-mi starneasca interesul, insa sper ca fight assist-ul ala poate fi dezactivat. Mda, cam simplist modul de fighting. Sper sa il mai extinda un pic, altfel dupa scurt timp devine prea repetitiv. Un fel de Dark Souls limitat... Un fel de noob friendly Dark Souls... astia zic doar de bine, dar.. Ubisoft to Reveal "Ton of New Information" on For Honor at E3 - GameSpot (http://www.gamespot.com/articles/ubisoft-to-reveal-ton-of-new-information-on-for-ho/1100-6438956/Ubisoft/?ftag=GSS-05-10aaa0a) "For Honor is more of a core game, less mass market" Nu inteleg. Ce vor sa spuna prin asta? -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 35] Author : Dant3 Date : 18-06-2016 19:54 Chipurile nu e un joc comercial...Asta am înțeles eu :) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 36] Author : BizZare Date : 18-06-2016 22:12 Da, daca am face abstract de faptul ca este un joc creeat de Ubisoft, si ne-am baza stric pe tematica jocului...infine, ma bucur ca incearca si lucruri noi. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 37] Author : razvanrazy Date : 26-08-2016 12:24 https://youtu.be/MNhGo4QDSG4 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 38] Author : kragod Date : 26-08-2016 15:48 Diseara bag un beta, sa vedem cum e... -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 39] Author : razvanrazy Date : 26-08-2016 15:57 Pff, au trimis invite-uri pt Beta ? Sau cum ai facut rost de cod ? -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 40] Author : kragod Date : 26-08-2016 16:38 E Alpha, nu beta, my bad. Am primit mail ieri cu cod(ps4). Am intrat acum in el, dar mi se pare ca se misca greoi vikingul. Sau e nevoie de ceva timp sa te obisnuiesti cu mecanica. Dar este satisfacator sa dai cu toporu in ei ca nebunu. :) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 41] Author : razvanrazy Date : 26-08-2016 16:43 Uff, cred ca e primu joc de la ei (de cand am inceput sa ma inscriu le astea) la care nu primesc cod de acces in alpha/beta :( -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 42] Author : OEE Date : 26-08-2016 21:17 mdea, nici eu nu am primit... -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 43] Author : RonanN1 Date : 26-08-2016 21:56 Eu am primit si l-am sters. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 44] Author : BizZare Date : 26-08-2016 22:03 Is tare curios cum tii garda din analog. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 45] Author : esop Date : 26-08-2016 22:14 Raspuns: https://www.youtube.com/watch?v=6WzhdaVj8N4"]https://www.youtube.com/watch?v=6WzhdaVj8N4 Minutul 2:35 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 46] Author : BizZare Date : 26-08-2016 22:53 Foarte interesant. Desi am mai intalnit o mecanica asemanatoare prin alte jocuri, de fiecare data era sub forma unor quick time events. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 47] Author : razvanrazy Date : 26-08-2016 23:33 Eu am primit si l-am sters. Pff...why would you do that ? =(( -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 48] Author : RonanN1 Date : 26-08-2016 23:39 Hah! Am glumit :P n-am primit :P daca primesc (si se poate da - il pun pe forum ca momentan n-am timp de el) :) (dar...in toata gluma ii si un adevar...ca am mai primit la alte jocuri si le-am sters fie din gresala (ca m-am grabit sa-mi golesc inbox-ul ca prostu) fie mi-au intrat in spam si nu m-am uitat atent). -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 49] Author : DiablQ Date : 27-08-2016 02:29 Până când e valabil Alpha? Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 50] Author : Popae36 Date : 27-08-2016 09:49 chiar imi place ce am vazut pana acum,sper sa primesc si eu cod :) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 51] Author : kragod Date : 28-08-2016 02:57 Nu Sunt impresionat din ce am jucat. Sistemul mi se pare destul de greoi. Trebuie sa tii apasat L2 si sa parezi din right stick in fuctie de cum da adversarul cu sabia( daca loveste dreapta jos, dai cu stickul dreapta jos sa parezi). E fun la inceput, apoi mi se pare obositor putin. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 52] Author : razvanrazy Date : 28-08-2016 10:04 Din ce-mi dau seama, e exact acelasi sistem de la Infinity Blade, doar ca aici neavand touch, trebuie sa misti stick-u din dreapta. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 53] Author : razvanrazy Date : 13-09-2016 19:36 Se pare ca de data asta am avut noroc :> LE: Se pare ca fiecare participant poate invita inca 3 prieteni. Momentan mai am 2 invitatii pe Xbox One. Cine vrea, sa-mi dea add pe uplay - razvanrazy23 si un PM aici cu userul de Uplay. LE: mai am o singura invitatie -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 54] Author : GabiCutlac Date : 13-09-2016 20:51 Si eu am 3 invitații pt PS4. Cine vrea un PM cu user-ul de uplay si dau eu add si dupa invite (sa vad cum ca momentan habar nu am :) ) Sau dați voi add pe uplay - johnny_smith ---------- Post added 13-09-2016 at 21:59 ---------- AMR o invitație -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 55] Author : Popae36 Date : 13-09-2016 22:49 eu am primit doar una,cum altii au primit cate 3? -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 56] Author : razvanrazy Date : 13-09-2016 23:07 Pai una si dupa ce dai redeem, iti mai da 3, de pe site, pt 3 prieteni, sa jucati in echipa de 4. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 57] Author : GabiCutlac Date : 13-09-2016 23:08 Gata invitațiile. Nu mai am -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 58] Author : Popae36 Date : 14-09-2016 09:29 unde sa dau redeem?cand dau click pe join the closed alpha zice : YOU DO NOT HAVE ACCESS TO THIS PAGE AT THIS TIME. sunt logat pe ubi club si tot.. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 59] Author : razvanrazy Date : 14-09-2016 09:37 Dubios. Ai primit cod de la cineva ? Sau mail direct de la Ubi ? -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 60] Author : Popae36 Date : 14-09-2016 09:52 mail direct arata exact ca la tine dar unde trebuie sa dau click nu stiu? ---------- Post added 14-09-2016 at 09:54 ---------- mail ul contine asa doar ca o poza nu are link sa dau click este ca un poster nu stiu cum naiba sa i zic -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 61] Author : razvanrazy Date : 14-09-2016 10:32 Daca dai click pe imaginea aia, ar trebui sa te duca aici (http://forhonor.ubisoft.com/game/en-GB/nda/index.aspx?ncid=2057-4315---1-eml-31-29-Forhonorclosedalpha-joinca-1-1--0916-6----FH_C2W___Forhonorclosedalpha_ID35198). Mergi direct aici, logheaza-te si vezi ce si cum merge. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 62] Author : Rasko Date : 14-09-2016 10:44 Ma ajuta cineva cu un cod pentru PS4 sau One? ...mda....Habar-n-am care imi e contul de Uplay. Ce pot face in cazul asta? -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 63] Author : razvanrazy Date : 14-09-2016 10:52 Rasko, fa-ti cont pe Uplay sau da-i forgot pass ca sa intrii in el, daca ai si da-mi user-ul si te pot ajuta cu invite de Xbox One. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 64] Author : Rasko Date : 14-09-2016 10:55 User-ul nu ar tebui sa fie acelasi cu id-ul de Xbox Live? -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 65] Author : Mayhem Date : 14-09-2016 11:00 O scurta intrebare pentru ca mi-a scapat, cand dau drumul la Alpha-ul acesta? -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 66] Author : poiuyt Date : 14-09-2016 11:02 daca mai sunt coduri pt ps4 , as vrea si eu unul. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 67] Author : BlueLightning Date : 14-09-2016 11:04 Si eu unul pentru PS4, daca se poate :D -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 68] Author : razvanrazy Date : 14-09-2016 11:09 User-ul nu ar tebui sa fie acelasi cu id-ul de Xbox Live? Nu. Aici iti faci ce vrei tu, dupa care te loghezi din joc sau Uplay app de pe consola. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 69] Author : Popae36 Date : 14-09-2016 11:21 Daca dai click pe imaginea aia, ar trebui sa te duca aici (http://forhonor.ubisoft.com/game/en-GB/nda/index.aspx?ncid=2057-4315---1-eml-31-29-Forhonorclosedalpha-joinca-1-1--0916-6----FH_C2W___Forhonorclosedalpha_ID35198). Mergi direct aici, logheaza-te si vezi ce si cum merge. da exact aici ma duce cand dau click pe imaginea aia, imi arata in dreapta ca sunt logat, dar imi spune dupa cum am zis ca nu am acces acum la pagina asta.. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 70] Author : dark18 Date : 14-09-2016 11:37 Eu am primit mail ieri si acum am dat click pe Join the closed alpha. Am bifat ca am spatiu liber pe PS4 si am confirmat ca mail-ul este cel corect. Am primit codul pe mail. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 71] Author : Rasko Date : 14-09-2016 12:46 Nu. Aici iti faci ce vrei tu, dupa care te loghezi din joc sau Uplay app de pe consola. Am reusit sa ma loghez in UPLAY, dar cu contul de PSN. Eu stiu ca e acelasi si pentru Xbox. Ce fac acum? PS: OK, si contul de Xbox imi este linked acum. Razvan, id-ul meu de Uplay e Raskolnikov1945 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 72] Author : GabiCutlac Date : 14-09-2016 12:47 Invitația (daca ai primit) iti vine pe mailul atașat contului de uplay. Cine iti da invite trebuie sa iti știe id-ul de uplay. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 73] Author : DiablQ Date : 14-09-2016 13:02 Mai are cineva un cod pt PS4?,rămân dator. Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk PS. DiablQ85 este id-ul meu de Uplay,în caz dacă mai are cineva.Mulțumesc -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 74] Author : adin33 Date : 14-09-2016 13:27 Salut, DiabloQ vezi ca ti-am trimis eu un cod :D ps : am trimis si la userul @poiuyt, mai am unul. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 75] Author : dark18 Date : 14-09-2016 13:27 Eu nu pot sa il descarc. Imi da eroare. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 76] Author : poiuyt Date : 14-09-2016 13:36 ps : am trimis si la userul @poiuyt, mai am unul. merci man ! -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 77] Author : Popae36 Date : 14-09-2016 13:47 am rezolvat! mai am un cod de xbox one ! -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 78] Author : Rasko Date : 14-09-2016 15:17 OK mi-am rezolvat si eu problema cu contul de Uplay, id-ul este Raskolnikov1945. Imi puteti trimite acum un invite pe PS4 sau Xbox One? -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 79] Author : Mihail Date : 14-09-2016 15:30 Daca mai aveti un cod in plus pentru PS4, raman dator. PM please. :) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 80] Author : Rasko Date : 14-09-2016 15:32 Eu am rezolvat, nu mai trebuie invite. Cand se poate juca acest alpha? -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 81] Author : Popae36 Date : 14-09-2016 15:43 e chiar asa greu sa citesti mailul? :D -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 82] Author : Rasko Date : 14-09-2016 16:07 Prietene, adresa de mail asociata contului Uplay nu era valida, probabil am creat-o prin vreun joc de-al lor acum 8-9 ani cu una fictiva sau gresita. Nefiind valida, nu am putut s-o accesez pentru invitatia in beta. Deoarece mi-a fost imposibil s-o verific, a trebuit sa iau legatura cu Ubisoft support, sa le explic situatia, sa ma verifice prin confirmarea conturilor de PSN si Xbox Live si intr-un final sa imi asocieze contul cu adresa mea corecta de mail. Probabil te-am pierdut pe la jumate, dar te prinzi tu. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 83] Author : nire Date : 14-09-2016 16:16 https://www.vg247.com/2016/09/13/for-honor-closed-alpha-contains-three-multiplayer-maps-new-heroes-the-conqueror-and-berserker/ -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 84] Author : OEE Date : 14-09-2016 16:26 Eu am rezolvat, nu mai trebuie invite. Cand se poate juca acest alpha? Tu ești chior sau ți-ai pierdut mobilul? PS: cu înjurăturile de rigoare din partea mea si a lui Grey. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 85] Author : Mayhem Date : 14-09-2016 16:30 Wuadafac? Cum e Berserkeru ala frateeee, super, sper sa fie si in alpha. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 86] Author : nina Date : 14-09-2016 17:32 as dori si eu invitatie pe xbox one gt: sus pe val sau uplay:suspeval -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 87] Author : Khufu Date : 14-09-2016 17:57 Pentru cine are o invitatie si pentru mine (PS4), dau o bere si virtuala si reala, daca se doreste. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 88] Author : Popae36 Date : 14-09-2016 18:56 Prietene, adresa de mail asociata contului Uplay nu era valida, probabil am creat-o prin vreun joc de-al lor acum 8-9 ani cu una fictiva sau gresita. Nefiind valida, nu am putut s-o accesez pentru invitatia in beta. Deoarece mi-a fost imposibil s-o verific, a trebuit sa iau legatura cu Ubisoft support, sa le explic situatia, sa ma verifice prin confirmarea conturilor de PSN si Xbox Live si intr-un final sa imi asocieze contul cu adresa mea corecta de mail. Probabil te-am pierdut pe la jumate, dar te prinzi tu. super tare! nu am stiut ca ai avut o problema asa de complexa... :)) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 89] Author : dark18 Date : 14-09-2016 19:10 A reusit cineva sa il descarce? -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 90] Author : Popae36 Date : 14-09-2016 19:12 A reusit cineva sa il descarce? da eu ! dar serverele sunt oprite deocamdata din detaliile ce le am maine dupa ora 16:00 vor fi online. ---------- Post added 14-09-2016 at 19:12 ---------- as dori si eu invitatie pe xbox one gt: sus pe val sau uplay:suspeval ti am trimis invitatie! -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 91] Author : dark18 Date : 14-09-2016 20:11 O sa incerc diseara.... acum 8 ore nu mergea , in jur de ora 12. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 92] Author : razvanrazy Date : 14-09-2016 20:17 Eu l-am downloadat fara probleme de aseara, pe Xbox One. Am dat redeem de pe site si am intrat in consola la jocuri si era acolo, de downloadat. Nu a inceput singur. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 93] Author : nina Date : 14-09-2016 21:32 am primit invitatia si downloadez,merci popae -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 94] Author : DeathWings Date : 14-09-2016 23:42 Se mai poate o invitatie? Xbox One sau PC Sent from my iPhone using Tapatalk -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 95] Author : AlanPoe Date : 15-09-2016 00:14 Salutare, daca mai are cineva o invitatie de Xbox One sau Ps4, multumesc! -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 96] Author : dark18 Date : 15-09-2016 03:28 Si eu am 3 invitatii. Dati add la dark18RO. Trimiteti PM cu user-ul vostru de uPLAY. Primii 3 primesc invitatiile. PS: cei care ati trimis deja invitatii sa imi spuneti unde intru ca sa pot da invitatii. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 97] Author : nina Date : 15-09-2016 07:18 Salutare, daca mai are cineva o invitatie de Xbox One sau Ps4, multumesc! Se mai poate o invitatie? Xbox One sau PC Sent from my iPhone using Tapatalk presupun ca acum pot da si eu 3 invitatii pe xbox one dar nu stiu pasii inafara de a ne avea in lista de prieteni pe uplay -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 98] Author : GabiCutlac Date : 15-09-2016 07:35 Cei invitați de prieteni nu primesc si ei invitații la rândul lor. Doar cei care au fost invitați in alpha de către Ubisoft au cele trei invitații de dat. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 99] Author : dinamovistu Date : 15-09-2016 07:42 Vreau și eu o invitație . Nu contează dacă de de ps4 sau Xbox one. Merci. Sent from my iPhone using Tapatalk -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 100] Author : dragosbc Date : 15-09-2016 09:32 as dori si eu o invitatie de ps4 Multumesc -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 101] Author : MonkY Date : 15-09-2016 12:09 Daca vrea cineva o invitatie de Alpha pe PS4, PM me. Cu conditia sa scrieti si un Preview la joc (si-asa nu am mai avut de mult)! Primul venit, primul servit! Thanks! -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 102] Author : DiablQ Date : 15-09-2016 12:45 Când ar trebui să înceapă,la ce oră? Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 103] Author : GabiCutlac Date : 15-09-2016 12:47 Cred ca dupa ora 15:00, dacă am calculat eu corect. ---------- Post added 15-09-2016 at 15:14 ---------- http://www.timeanddate.com/countdown/launch?iso=20160915T15&p0=187&msg=FOR+HONOR+CLOSED+ALPHA&font=sanserif&csz=1 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 104] Author : kkkotto07 Date : 15-09-2016 16:37 o invitatie de ps4 mai are cineva? -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 105] Author : Popae36 Date : 15-09-2016 17:29 va rog frumos daca are cineva un cod pentru xbox one as fi recunoscator -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 106] Author : razvanrazy Date : 15-09-2016 17:30 I-au dat drumu de la ora 5 pentru cine asteapta sa intre. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 107] Author : nina Date : 15-09-2016 17:35 care vin pe xbox one la dominion cu mine si popae? -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 108] Author : awaytokill Date : 15-09-2016 18:35 Vreau si eu o invitatie pentru PS4.Multumesc ! -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 109] Author : poiuyt Date : 15-09-2016 18:37 sigurului mod ok este domination (daca ai un squad cu care sa vorbesti),stilul de combat este varza (desi este destul de logic ,in aglomeratie e practic imposibil de anticipat) ,ai si anumite "puteri" ce se deblocheaza in timp ce mai omori cate unul, grafica este de ps3, lagul este nelipsit mai ales daca este o harta mai mare. jocul cred ca merita luat pt campanie insa la reducere. muzica din meniu este foarte misto. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 110] Author : Secu86 Date : 15-09-2016 18:43 Mai am o invitatie pentru Xbox One. Primul venit, primul servit. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 111] Author : beasst Date : 15-09-2016 19:15 Am o invitatie pentru PS4 si nu o folosesc. Primul venit, primul servit :) Pm -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 112] Author : nina Date : 15-09-2016 19:15 sus pe val's Xbox clips on XboxDVR.com (http://xboxdvr.com/gamer/sus%20pe%20val/video/21555287) super tare,chiar in primul meci online de 1vs1 am deja level 8 si overall kda 6.11 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 113] Author : DiablQ Date : 15-09-2016 19:25 Am o invitatie pentru PS4 si nu o folosesc. Primul venit, primul servit :) Pm Ai pm. Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 114] Author : PoisonRemedy Date : 15-09-2016 19:42 @poiuyt pana la urma e alfa, e drum lung pana se goldeaza. Timp mai este de modificari. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 115] Author : beasst Date : 15-09-2016 20:08 Ai pm. Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk Am primit un singur PM de la dragosbc la care am si raspuns. :| -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 116] Author : razvanrazy Date : 15-09-2016 21:25 Mda...exact cum banuiam. Nu este genul meu absolut deloc, desi schema de control este...sa zicem, interesanta. Dar prea multe combinatii si pentru un joc ce ar trebui sa fie de placere, parca mai mult stai sa gandesti. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 117] Author : OEE Date : 15-09-2016 21:46 Mdea, din păcate combatul e punctul slab. 1vX e total degeaba, stai sa mori. Atâta timp cât nu joci doar 1v1 pierzi vremea. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 118] Author : Secu86 Date : 15-09-2016 23:47 Pai si la shooter-e nu este la fel? Pana te invie, stai degeaba; aici imi place ca macar nu mori chiar asa repede. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 119] Author : Rasko Date : 16-09-2016 00:58 Cred ca e cel mai penibil combat de hack n' slash experimentat de mine in ultimii 10 ani. Absolut penibil. Demo/alpha/beta asta e extrem de binevenit, imi garanteaza ca nu dau banii pe tampenii. Cum poti sa futi un joc cu vikingi, samurai si cavaleri medievali e dincolo de puterea mea de a intelege. Intr-un fel mi-e si mila de individul ala care a prezentat jocul la E3 cu barba and all. Instant delete. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 120] Author : dorin_star Date : 16-09-2016 06:52 Asi dorii si eu o invitatie va rog daca mai are cineva pe playstation 4 Sent from my SM-N9005 using Tapatalk -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 121] Author : razvanrazy Date : 16-09-2016 08:46 Mah, nu stiu ce sa zic. Combat-ul e reusit si diferit intr-un mod oarecum pozitiv si in mod clar inspirat din Infinity Blade, dar pentru un joc ce la origini ar trebui sa fie foarte accesibil si simplu, a fost super complicat de developeri. Nu stiu, poate am imbatranit eu, dar prefer oricand un joc ce-mi ofera o usurinta mai mare in lucrurile de baza (movement, combat) si sa-mi puna neuronu la treaba cu alte lucruri (puzzles, mecanica de joc). Dar da, clar ma bucur ca am ocazia a particip in Alpha. O sa incerc sa intru si in Beta, sa vad daca schimba ceva intre ele. Si macar asa stiu ca jocul nu merita si merg mai departe :) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 122] Author : kobayashi Date : 16-09-2016 09:20 Cred ca e cel mai penibil combat de hack n' slash experimentat de mine in ultimii 10 ani. Absolut penibil. Demo/alpha/beta asta e extrem de binevenit, imi garanteaza ca nu dau banii pe tampenii. Cum poti sa futi un joc cu vikingi, samurai si cavaleri medievali e dincolo de puterea mea de a intelege. Intr-un fel mi-e si mila de individul ala care a prezentat jocul la E3 cu barba and all. Instant delete. Damn...asa rau este! N-am apucat inca sa-l incerc, deseara o sa-l butonez si eu otara sa vad cum e. Daca nu e bun asta e...Nioh tata:rulez: -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 123] Author : Mayhem Date : 16-09-2016 09:38 Ok, combatul se bazeaza pe intuitia atacului, element care este nascut din experienta pe campul de lupta a unui luptator. Problema este ca in acest joc intuitia atacului se duce la gunoi daca nimeresti sa lupti impotriva unui luptator cu atacuri rapide pe care le spameaza in toate directiile pentru ca nu poti sa intuiesti in ce directie vei fi atacat, mai ales ca, ferestrele de parry in care poti prinde un parry de succes sunt mult mai mici decat ferestrele in care iti intra un atac de succes. Asa cum spun si colegii de mai sus daca nimeresti versus mai multi inamici trebuie sa fugi pentru ca unul dintre ei te tine ocupat si celalalt te incarca de atacuri puternice la care nu ai nicio replica pentru ca nu exista sa ataci in mai multe directii datorita lock onului pe un singur inamic, esti practic mancare pentru ciori. Tacticizarea asta a combatului si transpunerea ei intr-un joc unde elementul cheie este fun-ul inainte de toate mi se pare ca nu are rost. Parerea mea este ca daca faceau combat-ul in stilul Chivalry Medieval Warfare era un joc superb, era si fun si putin tactic si puteai sa ai o sansa vs doi iamici. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 124] Author : poiuyt Date : 16-09-2016 12:33 ideea e sa apesi ca un disperat cat te tine bara aia de stamina fast hit, eventual sa alergi in inamic sa-l dai de pamant sau sa-l arunci de la un balcon si gata (practic te c**i pe sistemul lor de blocat , un sistem prea greoi) .. iar la gramada ar trebui ca dodgeul ala sa functioneze mai bine , in rest nu inteleg ce rost au puterile alea.. in fine , cred ca o sa fie ok campania , dar MP-ul este stupid si obositor .. ramai un un gust de shaorma luata din colt. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 125] Author : lamur Date : 16-09-2016 14:36 Mai are cineva vre-o invitație pentru PS4? Mulțumesc -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 126] Author : Dant3 Date : 16-09-2016 15:10 Cred ca e cel mai penibil combat de hack n' slash experimentat de mine in ultimii 10 ani. Absolut penibil. Demo/alpha/beta asta e extrem de binevenit, imi garanteaza ca nu dau banii pe tampenii. Cum poti sa futi un joc cu vikingi, samurai si cavaleri medievali e dincolo de puterea mea de a intelege. Intr-un fel mi-e si mila de individul ala care a prezentat jocul la E3 cu barba and all. Instant delete. Eh cum poți... Ubisoft -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 127] Author : nire Date : 16-09-2016 16:39 Pentru cine vrea sa invete mai multe despre joc. https://www.youtube.com/watch?v=pwP-RK6ufAw -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 128] Author : Quasivasi Date : 16-09-2016 19:44 Cat mai tine closed alpha? Mai are evtl. careva inca un cod si pentru mine? (PS4) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 129] Author : DiablQ Date : 16-09-2016 20:07 S.o închis serverele de la Ubi sau e de la mine? Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 130] Author : razvanrazy Date : 16-09-2016 21:46 Din cate stiu, tine pana pe 19. Poate e mentenanta, ceva. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 131] Author : Khufu Date : 11-01-2017 23:17 Closed Beta - Ianuarie 26 pana pe 29. Puteti sa va inregistrati aici. For Honor: Beta Registration | Ubisoft (US) (http://forhonor.ubisoft.com/game/en-GB/register/index.aspx?ncid=2057-4315---1-eml-31-29-THINREDPATHNLTR-registration-1-1--0117-6----FH_C2W___THINREDPATHNLTR_ID39803) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 132] Author : Secu86 Date : 12-01-2017 21:46 Cei care au participat la sesiunea alpha au intrare automata. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 133] Author : nina Date : 24-01-2017 14:16 il poti pre download si poti trimite invitatii daca n-a jucat cineva alpha,ii dau invite -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 134] Author : jacksonikus Date : 24-01-2017 14:36 Eu vreau, dacă poți -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 135] Author : DeathWings Date : 24-01-2017 15:54 As vrea si eu un invite pe PC daca se poate. Multumesc! Sent from my iPhone using Tapatalk -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 136] Author : nina Date : 24-01-2017 19:38 doar pe xbox one pot -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 137] Author : razvanrazy Date : 24-01-2017 21:12 Am si eu 2 locuri libere la invitatii de Xbox One. Cine vrea, PM plz cu gamertag-u si adresa de mail de la contul uplay. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 138] Author : Secu86 Date : 24-01-2017 21:21 Am primit codul de acces in beta, insa nu merge sa-l introduc din browser. Primesc eroarea "Check the instructions that came with your code. You might need to redeem it on a different web page". Nu mai merge din profilul de Xbox de pe browser sau trebuie neaparat din consola? -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 139] Author : razvanrazy Date : 24-01-2017 21:45 Ba merge din ambele din cate stiu. Eu daca am participat la alpha, intru direct in beta, fara cod... -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 140] Author : Secu86 Date : 24-01-2017 21:56 Atunci ma voi uita si pe consola, sa vad ce gasesc. Si eu am participat la testarea alpha. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 141] Author : razvanrazy Date : 24-01-2017 22:17 Pai daca ai fost in alpha, nu ti-a zis in mail ca nu ai nevoie de cod (nici nu ti-ai dat cod) si ca trebuie doar sa re-downloadezi beta-ul ? If you took part in the last Alpha, you do not need a code to take part in this one. All you need to do is reinstall the game. Here is how: Go to My Games and Apps on your console Go to Ready to install Look for the For Honor Closed Beta Download the game and get ready to take part in the Closed Beta -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 142] Author : dark18 Date : 24-01-2017 22:19 The For Honor Closed Beta will be live from January 26th (3 PM CET) to January 30th (2AM CET) 2017 . :) Eu am participat in Alpha si tot mi-a trimis cod... -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 143] Author : Secu86 Date : 24-01-2017 22:58 Si mie mi-a trimis cod, de aceea întrebam. Am dat redeem și mi-a spus ca deja dețin acest joc, dar nu apare la ready to install. Probabil ca mai durează un pic pana o sa apară. Trimis de pe al meu SM-N910C folosind Tapatalk -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 144] Author : Darthstone Date : 24-01-2017 23:35 Am primit si eu invitatie dar nu pot sa descarc jocul. Doar la mine persista aceasta problema? -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 145] Author : IlieRazvan Date : 25-01-2017 07:35 5KHM-FJNN-QPBR Codul este pt PS4, eu nu pot juca, macar sa se bucure cineva de el. Sent from my iPhone using Tapatalk -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 146] Author : apbaciu Date : 25-01-2017 09:17 Mersi. L-am folosit eu. Sent from my iPhone using Tapatalk -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 147] Author : maudrunk5 Date : 25-01-2017 11:12 Am un invite pentru PC, cine vrea, sa-mi dea un PM. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 148] Author : BlueLightning Date : 25-01-2017 19:42 Am un cod si 3 invite-uri pentru PS4. Cine vrea sa-mi dea PM. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 149] Author : Dant3 Date : 25-01-2017 19:50 Vreau și eu un cod pentru PS4, merci! -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 150] Author : flightcrank Date : 25-01-2017 20:01 vreau si eu unul,va rog.ps4 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 151] Author : freezy Date : 25-01-2017 20:09 Am un cod pentru PS4. PM cine doreste. L.E. codul a ajuns la @flightcrank -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 152] Author : DiablQ Date : 25-01-2017 20:21 Am si eu un cod si 3 invite.uri,lasati un PM pt cine doreste. Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 153] Author : flightcrank Date : 25-01-2017 20:38 Am primit,ms freezy -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 154] Author : Dant3 Date : 25-01-2017 22:28 Dacă mai are cineva un cod, PM va rog, mulțam anticipat! -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 155] Author : BizZare Date : 26-01-2017 02:05 A inceput beta-ul? Eu tot primesc o eroare: "failed to connect". -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 156] Author : nina Date : 26-01-2017 08:16 la ora 16 la noi dar macar dureaza tot weekendul asa ca ai timp sa-l testezi -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 157] Author : Vimpely Date : 26-01-2017 08:58 Daca mai are cineva cod pentru PS 4 PM, multumesc. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 158] Author : esop Date : 26-01-2017 09:41 Urmaresc For Honor de foarte mult timp. Cine a jucat in Alpha si cine a intrat acum in Beta, rugaminte.. sa reveniti cu pareri :D Nu cred ca am fost pana acum atat de indecis, daca merita sau nu achizitia unui joc, pana la acesta :-/ https://www.youtube.com/watch?v=osdW1e9rvyk"]https://www.youtube.com/watch?v=osdW1e9rvyk -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 159] Author : DeathOfArt Date : 26-01-2017 11:15 daca are cineva un cod de beta, PLS :) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 160] Author : poiuyt Date : 26-01-2017 12:32 zicea cineva ca daca ai jucat alpha ai garantata intrarea in beta, practic redownloadezi alpha ?! sau cum -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 161] Author : beasst Date : 26-01-2017 12:53 Cod beta pentru ps4: 3KTC-EENM-2HNB Sent from my Nexus 5 using Tapatalk -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 162] Author : BlueLightning Date : 26-01-2017 14:52 Inca unul pentru PS4: 485D-58NL-KJD8 Si am si 3 invitatii pentru cine vrea, pm cu numele pe uplay. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 163] Author : BlackS0ull Date : 26-01-2017 15:43 eu as vrea pentru PC, daca mai are cineva. Multumesc frumos! -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 164] Author : Meff Date : 26-01-2017 16:13 Cod pt xbone are careva? Sent from my iPhone using Tapatalk -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 165] Author : DeathOfArt Date : 26-01-2017 16:35 multumesc @BlueLightning (http://www.consolegames.ro/forum/members/bluelightning/) cum fac sa il pun si la download, o sa apara si in store? -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 166] Author : nire Date : 26-01-2017 17:56 https://www.youtube.com/watch?v=NUqYs3hBh7o -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 167] Author : Secu86 Date : 26-01-2017 18:41 Celor care au participat la sesiunea Alpha, li s-a instalat jocul? Mie nici la ready to install nu imi apare. Daca bag codul primit pe mail primesc eroarea ca deja dețin For Honor Closed Beta. Trimis de pe al meu SM-N910C folosind Tapatalk -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 168] Author : Darthstone Date : 26-01-2017 20:56 Deci jocul asta e un fel de Rainbow Six Siege coop pvp dar cu un combat interesant. Grafica arata bine, dar nu ma vad jucandu-l, probabil va urma modelul R6 Siege cu Season Pass si unlockables, ceea ce inseamna timp investit in el. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 169] Author : nina Date : 27-01-2017 08:18 am jucat ieri 1 ora si jumatate si mi-a amintit de ce eram nervos in alpha instabil serverul pe xbox,mai ales la 4vs4 players.am reusit sa termin 1 dominion de 4vs4 din 4-5 incercari si atunci mi-a scos 2 colegi.mereu cineva va fi deconectat de la server l-as cumpara dar parca vad ca asa va fi si in versiunea finala.daca va fi un fail sper sa fie unul ca unity -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 170] Author : razvanrazy Date : 27-01-2017 09:40 Eu l-am incercat aseara din nou, dar n-am avut mai mult de 20 min. Culmea e ca, cumva, pare mai ok sistemul de combat. Ori eram eu oarecum obisnuit cu ce e de facut, ori au mai modificat ceva, dar acum pare mai usor. Oricum, jocul pare plictisitor si repetitiv, dar nah, asta e parerea mea despre orice joc MP care se joaca intr-o arena :evil: -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 171] Author : DeathOfArt Date : 27-01-2017 10:17 poate lasa cineva un link cu pagina de store a beta-ului? eu nu il gasesc -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 172] Author : freezy Date : 27-01-2017 11:28 Mai am 3 invitatii pentru PS4. Cine vrea, PM cu id-ul Uplay. L.E. a mai ramas 1 invitatie ---------- Post added 27-01-2017 at 12:00 ---------- S-au terminat -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 173] Author : BlueLightning Date : 27-01-2017 13:03 @DeathOfArt ar fi trebuit sa primesti un mail cu cd key pe care sa il bagi in store si apoi sa downloadezi sau cel putin asa cred Mai am si eu 2 invitatii pentru PS4 daca mai vrea cineva. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 174] Author : poiuyt Date : 27-01-2017 13:05 doar cu redeem code se poate juca beta , nu il gasesti pe store. merci pt invitatie nea freezy ! -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 175] Author : Khufu Date : 27-01-2017 13:18 Am 3 invitatii pentru acest BETA si niciun prieten pe Uplay. (sadface, bineinteles) So...primii 3 care isi posteaza ID-urile vor primi un request si cod de la mine. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 176] Author : Razvan Date : 27-01-2017 13:23 Am 3 invitatii pentru acest BETA si niciun prieten pe Uplay. (sadface, bineinteles) So...primii 3 care isi posteaza ID-urile vor prima un request si cod de la mine. Uplay: razbel (daca este vorba de PS4). Saru'mana! -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 177] Author : DeathOfArt Date : 27-01-2017 13:24 am reusit. ieri nu aparea in download list, azi apare -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 178] Author : Khufu Date : 27-01-2017 13:31 Uplay: razbel (daca este vorba de PS4). Saru'mana! Pentru putin. Sa-mi dai accept la request de prietenie virtuala, cred ca doar asa merge. Valabil si pentru urmatorii 2 oameni. Pentru PS4, ca am uitat sa specific. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 179] Author : cosminbad Date : 27-01-2017 13:32 cosminbadro pt PS4 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 180] Author : Khufu Date : 27-01-2017 13:36 Nu te gasesc cu acest username, vezi ca trebuie cel de Uplay, nu PSN. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 181] Author : cosminbad Date : 27-01-2017 13:45 ;) Multumesc, poti sa ma ignori atunci. Nu stiu ce user am :) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 182] Author : Khufu Date : 27-01-2017 13:51 Daca nu mai tii minte ce user/parola ai si vrei sa dai forgot password sau ceva de genul, pot sa iti tin una din cele 2 ramase. Your call. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 183] Author : DiablQ Date : 27-01-2017 15:28 Am un cod si 3 invite.uri,dati.mi un PM cu id de Uplay pt cine mai are nevoie. Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 184] Author : Strike105X Date : 27-01-2017 18:20 Cam asta a fost experienta mea cu For Honor pana acum... Dominion: https://www.youtube.com/watch?v=w_4X6IAZd5Q Duel 1 vs 1: https://www.youtube.com/watch?v=HLIs_NbOAJg Duel 4 vs 4: https://www.youtube.com/watch?v=Wqqh67EJkDI -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 185] Author : DeathOfArt Date : 27-01-2017 18:30 cam trista din ce am vazut spamming nu ai guard, guard stun ceva? din al 3-lea filmulet cand am vazut ca te bateai cu vikingu si a trecut sabia lui prin copac...adica aia ar fi trebuit sa fie o tactica, sa te folosesti de copac ca sa nu te atace ala, dar deh.... -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 186] Author : Strike105X Date : 27-01-2017 18:39 Ai garda, ai 3 pozitii de lupta, pentru un guard de succes practic trebuie sa mentii aceasi pozitie de lupta precum inamicul, iar cand acesta ataca, automat, caracterul tau va face parry/guard. Este si guard break, desigur, dar trebuie un timing bun, un lucru pe care trebuie sa-l admit este ca nu se potriveste deloc jocul cu stilul meu de a fi, de exemplu cu dark souls nu am avut niciodata probleme, dar aici sunt total in afara elementului meu. Ma bucur ca am putut sa-l joc in closed beta, asa am evitat sa dau banii deageaba pe el. Totusi a nu se intelege ca este un joc prost, daca repara bug-urile este un joc excelent, doar ca nu este pentru mine. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 187] Author : BizZare Date : 27-01-2017 20:59 I have mixed feelings about it... Desi sistemul de luptă este cam dezamăgitor, (gândit pt. 1v1) dacă ai cu cine să joci, o echipă cu care sa te coordonezi sau cu care sa umbli in haită, Dominion poate fi distractiv...in rest rămâne de văzut ce moduri vor mai băga in jocul final, si dacă are o campanie interesantă. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 188] Author : Se7en Fury Date : 28-01-2017 11:25 Voiam să dau precomandă dar după Beta nu cred că o sa il joc. Sent from my EVA-L09 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 189] Author : androi Date : 28-01-2017 22:18 Mai are cineva vreun cod pentru PS4 sau PC ? -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 190] Author : Strike105X Date : 28-01-2017 23:05 Nu stiu cum este pe PS4 dar pe PC este pe baza de invite nu de cod. Personal deja l-am si sters.... -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 191] Author : esop Date : 28-01-2017 23:11 Edit: Mi-am verificat si eu mailul. Se pare ca aveam un cod, inca de pe 24 ian. Dar ce credeti: "The code you entered may not be correct or may no longer be valid" A mai patit cineva chestia asta? // Never mind. Oboseala... Nu eram logat pe PSN. A mers. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 192] Author : Valerio Date : 29-01-2017 14:00 Dupa ce am jucat cateva ore beta pot sa zic ca ma bucur ca l-am incercat pentru ca nu cred ca merita mai mult de 100 de lei. Repetitiv, plictisitor enervant ca iti da spawn de fiecare data in baza. Din punct de vedere grafic arata ok dar imi aduce un pic a Assassins Creed Black Flag cu paleta asta de culori. Sa vedem cum o sa fie campania. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 193] Author : nire Date : 29-01-2017 15:00 https://youtu.be/PAHPGt3IrBY -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 194] Author : esop Date : 30-01-2017 16:32 For Honor | Beta: Probabil o sa fiu in minoritate aici...dar mie mi-a placut. 8h+ ; Am jucat cu toate clasele, cel mai mult cu Warden si Peacekeeper. 1 vs 1 este chiar satisfacator. La fel si 2 vs 2. Dominion are potential mare, dar momentan nu ai cu cine sa faci echipa. Toti alearga ca niste apucati singuri. Sau ies pe la jumatatea jocului si intra un AI in locul lor.. Not Fun. Lag nu am avut deloc. Am fost dat afara doar de 2 ori din cauza serverelor. Un beta stabil zic eu. Mai trebuie sa lucreze putin la clase. Nobushi este exagerat cu acel hidden stance. Nu mai vorbesc de bleed. Spam light attacks. Peacekeeper in schimb este destul de echilibrat. Warlord foloseste prea putina stamina pentru headbutt / shield bash. Warden are cel mai prost dash dintre toate clasele. Etc. Concluzii: For Honor nu este buy on day one; mai bine dupa o perioada de timp, la un pret decent. Daca vor avea o companie single player buna, si mai lucreaza putin la multiplayer, update constant, clase noi, etc. Atunci promite sa fie o experienta placuta. Warlord - 1 vs 4 https://www.youtube.com/watch?v=p8iTWfYVKdM"]https://www.youtube.com/watch?v=p8iTWfYVKdM Nobushi vs Berserker ; Min 42:43 https://www.youtube.com/watch?v=2M8UGJhWI4s"]https://www.youtube.com/watch?v=2M8UGJhWI4s General tips Knights, Vikings, Samurai https://www.youtube.com/watch?v=UJ8SxpQOVJ8&list=PLTk5rh-gYgeMEHoIZ-lHyb52ibdn2U8zU&index=3"]https://www.youtube.com/watch?v=UJ8SxpQOVJ8&list=PLTk5rh-gYgeMEHoIZ-lHyb52ibdn2U8zU&index=3 https://www.youtube.com/watch?v=u8Dv4gWmeZ8&index=5&list=PLTk5rh-gYgeMEHoIZ-lHyb52ibdn2U8zU"]https://www.youtube.com/watch?v=u8Dv4gWmeZ8&index=5&list=PLTk5rh-gYgeMEHoIZ-lHyb52ibdn2U8zU https://www.youtube.com/watch?v=6_1cFRW-Lcg&index=8&list=PLTk5rh-gYgeMEHoIZ-lHyb52ibdn2U8zU"]https://www.youtube.com/watch?v=6_1cFRW-Lcg&index=8&list=PLTk5rh-gYgeMEHoIZ-lHyb52ibdn2U8zU -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 195] Author : Joystick Date : 30-01-2017 18:45 Am stat sa descarc 25 gb de pomana , problema la acest joc este gameplay-ul. Am jucat 4 ore apoi close application si Delete. Deci combat sistemul e simplu, ai 6-7 combo + block counter si escape roll , iti ia 1 ora sa inveti un caracter pana aici totul e OK . Cand joci contra AI cavalerul din tine se trezeste si te crezi 'Rambo the Medieval Terminator' si ca un badass te duci online sa le arati tuturor ca jumatate din tacticile pe care la stii le-ai invatat in serialul "Vikings". Doar ca nimic din ce vrei sa faci nu merge, bah nimic bah , combo-urile nu fac contact , stai in garda iei damage ,dai deflect iei damage dai roll NU VREA , cand te bati trebuie sa te uiti in centru pentru guard spot , la stance-ul pe care dusmanul din fata il ia sa dai usor deflect cu tasta R , la distanta dintre tine si el sa faci contact la hit ,la bara ta de viata la bara lui de viata , la stamina ta la stamina lui , la bara de super in stanga jos SI sa te uiti si in spate sa nu vina unu sa iti dea damage WTF . Toate intr-un haos. Vorbesc de domination deoarece 1 vs 1 e o aberatie . Nu stiu sa va descriu 2V1 ca am murit tot timpul . E naspa jocul misto idea tipic ubisoft -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 196] Author : razvanrazy Date : 30-01-2017 19:07 Ai zis foarte bine ce ai zis, mai putin virgulele alea cu spatiu cand inainte, cand dupa, cand ambele... -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 197] Author : OEE Date : 30-01-2017 19:13 Jocul e bun 1vs1 si cam atât. Tot sistemul jocului e gândit pentru așa ceva. In celelalte moduri sistemul de lupta te incomodează si e total inutil. Ador jocul asta, dar in stadiul in care e nu are nici un sens sa îl iau la lansare. Sper sa se repete povestea cu rainbow six si peste juma de an sa devină un joc bun pe care sa îl pot cumpara. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 198] Author : Khufu Date : 30-01-2017 20:27 Pe mine m-a omorat lagul in 4 vs 4. Daca ma bagam la mijloc, eram ceva peste un powerpoint de birou. Si nu numai acolo, chiar si cand era mai eliberat ecranul. Poate era de la servere, dar nu stiu ce sa zic. Uneori nu este foarte responsive, cum s-a mentionat mai sus. Atac, garda, etc. Ideea nu e rea, 1 vs 1 sau chiar si 2 vs 2 pare ok, dar cu siguranta nu este ceva pe care sa ma omor la data lansarii. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 199] Author : AngelOfPain Date : 30-01-2017 20:38 Jocul nu are servere dedicate -> fail. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 200] Author : esop Date : 30-01-2017 20:42 +Joystick Eu chiar nu inteleg cum de ai avut experienta asta atat de urata. Combo care nu fac contact? Garda care nu merge? 1 vs 1 este o aberatie? Am jucat amandoi, acelasi joc ma intreb.. Reddit: Is it worth purchasing in 2 weeks? Not for most people. . . For Honor does an excellent job of creating a very intense, well designed combat system that does a very good job at the whole "easy to get into, hard to master" system. The issue, however, is that most people will think its a hack and slash game but it actually plays a lot more like a fighting game than people realize. It mixes styles of both Dark Souls and Soul Caliber in a place where people don't have to spend hours mastering a single combo to feel effective. That being said, however, certain design choices make the game a questionable buy for many. For example, there are no dedicated servers and uses a very half-baked peer2peer connection system that counteracts what I said above. Moments where an attack should hit, but the host's server rollsback due to connection issues or that if a host leaves mid-match, it migrates hosts and more times than not closes the game. In a AAA game made by Ubisoft - it seems like a massive oversight if they want the fidelity of their combat system to stay in place. To touch up a little bit more on the combat system, this reminds me a lot of how Smash functions as a fighting game. At first, there isn't much in terms of buttons to press; most of the heroes only have a small selection of "attacks" they can do. However, much like Smash, the easy execution of these buttons provide an easier access to players who want to pick up the game. However, the mind-games, using the environment and being effective with the small options of mechanics is a very alluring factor for people to play the game. For example, when a defending player times their block and their heavy attack just right, they can parry an incoming blow. However, the attacking player cancels their heavy attack, the marker will still show for the defending player. If the defending player tries to parry the cancelled attack, the defending player is forced to attack with his heavy attack, meaning the attacking player can dodge, parry himself and create openings for the now vulnerable defending player. These sorts of mind-games and fighting is what really make the game so much damn fun to play. Sursa: https://www.reddit.com/r/Games/comments/5qyrci/for_honor_the_final_beta_is_over_impressions/?utm_source=amp&utm_medium=comment_list -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 201] Author : Mayhem Date : 30-01-2017 21:57 Oooo da, joc din 2017 fara servere dedicate, continut putin la lansare, probabil un season pass cu pret mare si contiunt putin? Ubisoft ce facem frate? Ai dres-o cu Watch Dogs 2 si te-ai apucat sa strici alt joc? -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 202] Author : nire Date : 31-01-2017 13:36 "Buyers of the season pass will be getting early access to six new warriors in the game, a week before anyone else does. Three special helmet crests will also be given to them, along with emblems, a week-long period of Champion status, and even a special smoke effect that will trigger on executions." "February 9th-12th is the Open beta, where you can pledge your sword to Knights, Vikings, or Samurai, then fight for your faction alongside your favorite generals!" -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 203] Author : esop Date : 31-01-2017 17:45 Sa mai spuneti si acum ca jocul nu este tactic si fiecare are 2-3 combo-uri si un block... https://www.youtube.com/watch?v=z2BUfI27H80"]https://www.youtube.com/watch?v=z2BUfI27H80 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 204] Author : nire Date : 31-01-2017 17:59 Pe langa tutorialul basic mai este si tutorialul advanced care te ajuta sa inveti sa faci parry. Filmele basic si advanced pentru fiecare clasa trebuie urmarite pentru a intelege fiecare clasa mai bine. Este clar ca jocul are probleme, sa speram ca vor lucra la el si vor ascultatea feedback-ul comunitatii. Cei care cauta un "hack and slash mindless fun" s-ar putea sa fie dezamagiti. O parere despre beta: https://www.vg247.com/2017/01/30/there-was-no-honor-in-the-for-honor-beta/ -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 205] Author : Joystick Date : 31-01-2017 18:06 Man nu am avut o experienta urata , deoarece nu am avut asteptari prea mari . Este un joc nou care trebuie sa-l inveti, nu-i call of duty esti bun in primul esti bun in toate .Aici e farmecul unui IP nou sa incerci tu singur sa faci ceva care nu toti stiu (fara sa te uiti pe YouTube). Deci ce faci , iti alegi personajul care te reprezinta cu emblema la care ai stat 20 min s-o faci ,alegi factiunea care iti place , iti pui iteme pe tine de ciumeg (apropo Costumize Sistem-ul este EXCELENT) si te duci online . Siiiiiii esti easy kill deoarece gameplay-ul e broken :( .... nu merge Nu ma lua in nume de rau dar imi arati un post de reddit ce explica cum se joaca , aceste informatii ma ajutau sa raman in joc daca erau in tutorial dar nu sunt , de obicei ma uit pe net la Tips and Tricks nu how to play . Ii va costa mult acest lucru deja eu m-am lecuit . Din vina lor nu a mea -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 206] Author : esop Date : 31-01-2017 18:35 Nu o iau in nume de rau. Doar suntem adulti aici. Discutam si noi. Si da.. tutorialul nu este atat de bine facut. Dar asa cum a spus si Nire, mai era acolo si unul advanced. Cam peste mana, stiu, sa nu te intrebe din prima daca vrei sa continui cu el sau sa nu.. pana la urma a fost un closed beta. Mai avem un open beta si apoi lansarea. Au timp sa faca retusuri la el. Eu am aratat filmul de mai sus pentru ca mi-a placut cum a jucat omul. Si oricum nu a folosit tot ce putea caracterul. Adica dodge, guard counter break, etc. Daca totusi ai observat a folosit acel feint, cand vrei sa lovesti de sus cu heavy atack si anulezi in ultimul moment, pacalind adversarul, el lovind dupa tine si tu folosind counter atack. Este exact ce scria la sfarsit in acel articol din reddit de l-am postat. Adica chiar poti sa lupti destept in jocul asta. Eu nu am avut lag deloc, nici la duel, nici brawl si chiar nici dominion. Era si ultima zi. Poate am fost norocos. In momentul de fata jocul este putin peste mediocru, stiu si eu asta. Nu merita in nici un caz pretul de lansare. Dar are mare potential. Cum a spus si OEE. Si mie, la fel ca tine, din ce mi-am dat seama, imi place tema jocului. De cand asteptam un joc a la Tv Vikings, Game of thrones, sau alte filme Sword and Sandals. Dar totusi am incercat sa nu fiu subiectiv cand am scris despre For Honor. Cred totusi cu o campanie single buna, servere dedicate si niste schimbari pe aici si pe dincolo, cu update-uri constante, comunitate buna, poate sa fie un joc foarte reusit. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 207] Author : Joystick Date : 01-02-2017 17:33 Pai minutul 0:20 arata un counter hit glich , min 0:40 nu a luat aproape deloc damage fiind lovit de ambii playerii ... min 1:00 nu a clintit sub heavy hit damage iar la min 1:05 ii omoara pe amandoi cel din stanga fiind la distanta foarte mare de el (vezi distanta absurda in death location) Mda bun joc . Fantastic . Eu sper sa-ti placa si sa merite banii mosu. Asta e parerea mea din ce am vazut si ce am jucat si ce vad la ora actuala , vad cum se descurca apoi poate il voi lua... dar nu Day 1 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 208] Author : esop Date : 01-02-2017 19:27 Hai sa facem in felul urmator: eu iti explic ce si cum la tot ce ai spus tu mai sus. Daca si atunci nu intelegi sau nu esti de acord, asta este. Fiecare cu parerea lui. Ok: Min 0:20, nu este nici un counter hit glitch. 0:17 fenteaza un heavy atack de sus, 0:18 a anulat lovitura, 0:19 adversarul incearca un counter atack, dar cum primul la sec 17 fentase, cel portocaliu nu mai are la ce sa faca counter, asa ca tot 0:19 knight-ul albastru foloseste un light counter atack, care folosit corect este specialitatea clasei Warden si este UNBLOCKABLE. De aici aura portocalie si acel triunghi portocaliu aparut la 0:20. Deci no GLITCH here. Min 0:40, nu a luat deloc damage, desi a fost lovit de ambii jucatori. Esti sigur? Vezi atent 0:40 cata viata are si 0:41. Partea rosie aparuta si care apoi scade. 1 linie jum de viata pierduta. Min 1:00, nu a clintit sub heavy hit damage. Nu este heavy atack, acela este un shield bash. UNBLOCKABLE, vezi iar simbolul. Specialitatea Warlord si Conqueror. Din cate stiam eu, acestea nu au damage. Oricum in acelasi moment el activeaza Revenge Mode. Vezi ce inseamna. Min 1:05, ii omoara pe amandoi desi cel din stanga era la distanta foarte mare. Pune pauza la 1:04, primul frame si al doi-lea exact cand moare, vezi cat "de departe este" cu adevarat. Plus inca ceva. El nu da o lovitura normala. Acel atac, pe care apropo nu il inveti in primul tutorial. Poate in cel avansat, nu mai sunt sigur.. revenim, foloseste un AOE atack, apasand ambele butoane de heavy atack si light atack simultan. Daca tu nu ai prins mare lucru in cele 4 ore jucate, facand doar tutorialul basic si nu ai inteles unele lucruri legate de combat, este normal sa vezi glitch, phantom hits, etc. Dar puteai sa intrebi. In loc sa fi ironic si sa ma iei cu "bun joc", "fantastic" si "mosu". Case closed. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 209] Author : Joystick Date : 02-02-2017 19:44 Deja te duci in panzele albe dude nu are rost . Imi modifici cuvintele negru pe alb ca sa imi demonstrezi ca este un joc bun . Eu iti zic din punctul meu de vedere Mediocru sectia RPG muliplayer PVP ca jocul e naspa , ca tu esti expert in rpg combat games este avantajul tau contra celor ca mine . Problema va fi ca cei ca mine asa mai newbs nu vor juca for honor , motive simple : ori e naspa ori e greu ori nu-l inteleg ori se enerveaza ca mor prea des in PvP . Prin urmare raman cei Pro Tactical MLG Master Prestige never back down type of players. Nu-ti va place Thrust me -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 210] Author : esop Date : 02-02-2017 22:14 New Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=u_Bg8TXtm6Q"]https://www.youtube.com/watch?v=u_Bg8TXtm6Q -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 211] Author : nina Date : 03-02-2017 19:55 asta e un joc de genul la browser games cu level.il cumperi si il joci day 1 6 ore minimum pe zi ca altfel ramai in urma cu gear-ul cand jucasem alpha eram printre primii online si am facut rapid acei banuti sa cumpar al 2 lea caracter de la vikingi si am facut si level.puneam gear pe el chiar daca era slabut era ceva fata de nimic si ii bateam la fundul gol.la 2vs2 jucam cu un roman care mi-a dat invite in alpha si il caram in prima zi ca apoi in ziua 2 sa nu mai fac fata cu toate ca aveam 9 attack 8 defend level 12 sau ceva de genul daca ar fi cum e division ar fi bine.chiar daca il cumperi tarziu ajungi sa faci un build foarte bun in cateva zile ca unul care joaca zilnic de 1 an -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 212] Author : Vimpely Date : 07-02-2017 11:41 Enjoy :) https://www.youtube.com/watch?v=UbSrnjNGBdA -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 213] Author : asatgmures Date : 09-02-2017 22:31 free beta https://store.playstation.com/#!/en-ro/games/for-honor-beta/cid=EP0001-CUSA07028_00-FHGAMEPS4BETA00E -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 214] Author : esop Date : 10-02-2017 18:19 Am jucat aseara. Foarte slab fata de closed beta. Servere picate jumatate din timp. Lag. Dat afara din joc. Etc.. sper sa fie mai ok astazi. Oricum Elimination/Deathmatch este chiar fun. 4vs4, fara AI din Dominion. Au avut o idee buna :)>- -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 215] Author : tudyniuz Date : 12-02-2017 12:26 Am jucat si eu vreo 45min-1h si mie mi-a placut. Acum nu stiu cum va fi implementarea per total ca nu am avut timp sa intru in toate modurile de joc, dar pot spune ca mi-a placut. Il voi cumpara, dar nu la lansare, e totusi un IP nou, cu o idee noua de gameplay si daca si la astea suntem nemultumiti, ce sa zic, hai inapoi la shootere generice sau open-world a la Ubi si nu mai jucam altceva. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 216] Author : Dant3 Date : 12-02-2017 16:24 ^^^ Am notat în calendar data de azi, dacă ție îți place tâmpenia asta e clar, sfârșitul lumii e aproape sau cineva ți-a "spart" contul pe CG. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 217] Author : raduadelin Date : 12-02-2017 16:51 Am jucat si eu aseara. Nu am rezistat mai mult de doua meciuri de Domination. Acum cu siguranta o sa spuneti: "Nu ai cum sa iti faci o parere dupa doar doua jocuri". Ba da, pot. Jocul asta nu se anunta ceva super tactic? Domination nu e altceva decat o lupta fara sens, desfasurata intre punctele A si C, pentru punctul B. Confruntarile tactice lipsesc cu desavarsire, jucatorii luptand ca chiorii in mijlocul arenei. O sa ii dau o sansa pentru story, insa nu la lansare. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 218] Author : Razvan Date : 12-02-2017 19:37 ^^^ Am notat în calendar data de azi, dacă ție îți place tâmpenia asta e clar, sfârșitul lumii e aproape sau cineva ți-a "spart" contul pe CG. De ce e o tampenie? ---------- Post added 12-02-2017 at 18:39 ---------- Am jucat si eu aseara. Nu am rezistat mai mult de doua meciuri de Domination. Acum cu siguranta o sa spuneti: "Nu ai cum sa iti faci o parere dupa doar doua jocuri". Ba da, pot. Jocul asta nu se anunta ceva super tactic? Domination nu e altceva decat o lupta fara sens, desfasurata intre punctele A si C, pentru punctul B. Confruntarile tactice lipsesc cu desavarsire, jucatorii luptand ca chiorii in mijlocul arenei. O sa ii dau o sansa pentru story, insa nu la lansare. Este tactic, joaca dueluri si o sa vezi. Personajele sunt foarte diferite si sistemul de lupta este destul de complex. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 219] Author : Strike105X Date : 12-02-2017 22:49 Nu mi-a placut in closed beta, nu-mi place nici acum, imi place grafica, atentia la detalii, personajele si art design-ul. Dar gameplay-ul nu este pentru mine deloc (ca sa fiu sincer de data asta l-am luat doar ca sa vad cum arata cu totul la maxim, si arata superb)... Ce-a ce nu inseamna ca are jocul vreo problema, doar ca nu ne potrivim :p. Acestea fiind spuse bravo lor ca introduc un nou IP, si aduc ceva diferit pe piata =D>. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 220] Author : JohnConstantine Date : 13-02-2017 00:03 Am jucat in dueluri si in deatnmatch (elimination 4v4). E tactic in combat player vs playerr. Nu are multe combinatii (ceea ce il face accesibil), dar facand diverse combinatii intre attack, defense, stun, incepe sa devina tactic. Si tb sa fii atent la adversar. De unde ataca, cum ataca, cum il poti opri, cum il prinzi intr-o seccesiune de atacuri. Am jucat numai cu Raiderul (am preferat sa invat pe un singur hero). Banuiesc ca fiecare hero are specificul lui (in afara de heavy, light, long range, short range etc), mai precis tactica specifica. De ex exemplu Raiderul e straight forward, nu e heavy, dar se bazeaza pe putere. Atuul lui e sa te puna la pamant si stun-ul. Nu e rapid. Tb sa astepti miscarea adversarului, sa-i faci un guard break/ stun, si sa-l bumbacesti putin. E misto sa alegi inspre adversar si sa-i bagi un heavy attack sau sa-l impingi. Daca adversarul fuge inspre mine asa incep jocul. E ideal ptr luptele in spatii mici ptr ca e genul de caracter care-i limiteaza miscarile adversarului, si daca e o vale/gropa il poate arunca usor in ea. Jocul asta nu e ptr ce nu au rabdare, si daca vrei sa devii bun tb sa te "antrenezi" pe bune (cu boti, cu alti jucatori), sa-ti intre in reflex. Mie imi place. Impresia mea e ca e un soi de joc pe care sa-l joci o ora, doua cand ai timp (cel putin pe partea de versus si duel, ce am jucat eu). In functii si de primirea la lansare sunt dispus sa-l iau intr-o luna , doua, daca prind un pret bun. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 221] Author : Sir Dinu Date : 13-02-2017 12:44 E pe drum. Maine ajunge la mine. Nu m-am rabdat sa nu fac precomanda. Mie imi place mult, la fel multe mi-au placut pana sa imi intre in mana :))) Sper sa nu fiu dezamagit de campanie, online nu ma intereseaza deloc. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 222] Author : poiuyt Date : 13-02-2017 12:57 astept pareri despre campanie, daca e lunga si ok l-as lua si eu , insa pt partea de online n-are rost decat pt modul 1 vs 1 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 223] Author : Strike105X Date : 13-02-2017 13:23 Campania trebuie sa admit ca ma intereseaza si pe mine. Apropo, sunt singurul care considera ca este o ocazie pierduta faptul ca nu au inclus un ninja la samurai ? -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 224] Author : JohnConstantine Date : 13-02-2017 13:28 Campania trebuie sa admit ca ma intereseaza si pe mine. Apropo, sunt singurul care considera ca este o ocazie pierduta faptul ca nu au inclus un ninja la samurai ? Pai stim numai 9 din 12. Sau s-au dezvaluit si ultimii 3? Sir Dinu, pai online-ul e principalul lucru care ar tb sa atraga, in conditiile in care jocul se bazeaza mult pe combatul in situatii de 1v1. Bine poti si cu calculatorul, dar parca nu e acelasi farmec. Eu unul ptr asta sunt atras, ptr modul duel dar si modul deatmatch. E unul cred ca va fi ceva in genul Battlefield, axat pe mp (cu o campanie single mai lunga, ca timp, probabil) Am observat ca in beta multa lume era pe Dominion (conquest practic) si apoi Deathmatch, pe Duel fiind putini. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 225] Author : Sir Dinu Date : 13-02-2017 14:25 Nu sunt tentat cam de nimic ce se joaca online. E parerea mea doar, ca pentru mine multiplayer online e timp pierdut. Prefer sa joc tot ce imi place de pe piata in single, decat sa ma axez pe ceva sa joc online, ca pe vremea cand jucam in netcafe-uri CS pana cadeam sub masa de oboseala dupa 20 de ore jucate. Timpul, daca as avea timp cel putin dublu fata de cat am, poate as juca si cate ceva online. La BF1 am savurat campania, si nici nu am fost curios cum e online. La fel la For Honor, grafica m-a surprins placut in beta, sistemul de lupta pare a fi ok, sa ma lase sa joc acolo cateva misiuni, sa casapesc cativa, sa vad armurile astea faine, sabiile si scuturile, si gata, il termin si la revedere pana la urmatorul :D -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 226] Author : Strike105X Date : 13-02-2017 14:35 Mersi, nu stiam ca mai sunt inca 3 caractere nedezvaluite, trebuie sa admit, un campaign decent si o kunoichi m-ar face sa-l cumpar XD. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 227] Author : JohnConstantine Date : 13-02-2017 15:07 Mersi, nu stiam ca mai sunt inca 3 caractere nedezvaluite, trebuie sa admit, un campaign decent si o kunoichi m-ar face sa-l cumpar XD. Aici se vede putin si din ultimii 3. The raider, berserker, warden, conqueror, kensei, and orochi are all able to select either male or female options. The warlord (Viking heavy) is male only The valkyrie (Viking hybrid) is female only The lawbringer (knight hybrid) is male only The peacekeeper (knight assassin) is female only The shugoki (samurai heavy) is male only The nobushi (samurai hybrid) is female only Poate alte personaje in DLC. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 228] Author : esop Date : 13-02-2017 15:14 Dupa ce am jucat closed beta (aprox 9h) si open beta (20h) ce tocmai s-a incheiat. Dupa ce am reusit sa fac prestige 1 (sau cum se numeste cand treci de lvl 20) cu Warlord si am omorat tot ce se putea in modurile 1vs1, 2vs2 si 4vs4. Pot spune ca da, imi place "tampenia" asta de joc. Si chiar daca am un an de cand detin PS4, nici un joc pana acum nu a reusit sa ma faca sa pun atatea ore online ca acesta. Si sunt genul de persoana care cumpar jocurile doar pentru single player. Iar daca are si ceva multiplayer.. joc cateva zile (Doom, Uncharted 4, etc) si apoi vand jocul. Daca lansarea o sa fie bine primita, are campanie ok, iar multiplayer-ul merge pe genul Rainbow Six Siege (acum la 1 an dupa), plus ce au anuntat, la fiecare luna 2 clase noi, harti, arme... si totul free. Atunci in maxim 1-2 luni, daca prind o oferta la un pret decent il cumpar. PS. Am gasit interesante clipurile. PPS. Nu este canalul meu. https://www.youtube.com/watch?v=c_J2l8J4pVM&t=215s"]https://www.youtube.com/watch?v=c_J2l8J4pVM&t=215s https://www.youtube.com/watch?v=NvVLKH6ZKyo&t=7s"]https://www.youtube.com/watch?v=NvVLKH6ZKyo&t=7s Se pare ca exista si unul oficial https://www.youtube.com/watch?v=KW7-ZhkDpic -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 229] Author : Vimpely Date : 13-02-2017 15:58 Si eu pot spune ca am ramas placut impresionat de acest joc, am jucat putin in closed beta (incercand mai multi eroi) iar in open beta am atins level 17 cu pacekeeper, pe care m-am si axat. Jocul aduce noi mecanici dar si un sistem de combat nou, pot spune ca este un Chivalry la baza (aici ma refer doar la faptul ca este un joc PvP medieval) dar exceleaza la toate capitolele pe care Chivalry nu a pus accentul. Imi place ideea de a mai pune mintea la contributie in lupta, nu doar sa apesi 3 butoane si gata l-ai omorat :))), trebuie sa sti cand sa folosesti anumite combinatii, cand sa dai un cancel si cand sa mai schimbi tactica. Sunt interesat exclusiv de partea online a sa, dar din cand in cand mai poti trage cu ochiul si pe single player :)). Nu am fost tentat sa cumpar nici un joc day 1 din mai multe motive dar acesta a fost foarte aproape de a ma face sa-l cumpar din prima zi. Daca apare o oferta buna peste 1-2 luni, il voi lua (desi am jocuri care inca nu am apucat sa le joc :)) ). -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 230] Author : JohnConstantine Date : 13-02-2017 16:16 Cred ca la inceput cand mai toata lumea va fi novice, va fi un button smasher. Dar cu timpul, cand jucatorii vor deveni mai experimentati, nu va mai merge cu button smashing-ul. Nu mai stiu cu ce hero m-am luptat odata (era unul light oricum) dar cand m-a bagat intr-o salva de atacuri m-a lasat fara raspuns. Alterna pozitiile (cele 3) foarte repede cand ataca, si nu faceam fata sa il blochez. Mie in stadiul asta (am jucat numai cu raiderul) imi ia ceva timp pana cand sa schimb pozitiile in timpul atacului (si am vazut asta si la alti adversari). Adica incepi atacul pe dreapta si a doua lovitura, chiar si a treia, tot pe dreapta o faci. Asta iti lasa timp sa o blochezi pe a doua cand esti atacat asa. Pe cand daca alternezi, reactia in defense a adeversarului e mult mai slaba. Plus o alternare cu stun in timp ce ataci te poate ajuta sa legi chain-urile intre ele. Nu stiu la alte personaje dar Raiderul are Stunning Tap (L directionala + x, si Light attack). E un stun scurt (fata de ala cand iti lovesti adversarul de perete) dar destul, daca te misti repede, sa incepi o noua serie de atacuri (cu conditia sa nu te blocheze in timpul lor). Iti poti tine adversarul asa pana il omori. Bine, daca e mai expirimentat jucatorul, iese usor din chestia asta. Dar acum la inceput merge. Ce nu prea am reusit a fost sa folosesc Parry in favoarea mea. Din practice am observat ca parry (fata de block) destabilizeaza putin adversarul (se impiedica in spate). Cu block doar il blochezi si atat. Daca poti folosi secunda aia de destabilizare poti intoarce jocul din defense in attack ptr tine (fara guard break sau dodge). O alta tactica la care nu am profitat constient e atunci cand ii scadea stamina adversarului, sau mai precis sa il faci sa isi piarda stamina si apoi sa-l ataci. Se numeste jocul For Honor, dar intr-o lupta profiti de orice, daca vrei sa castigi adica :P -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 231] Author : Vimpely Date : 14-02-2017 10:30 Da JohnConstantine trebuie sa fi atent la foarte multe lucruri, pe ce parte te ataca, pe ce partea trebuie tu sa ataci, cand sa folosesti x combo si y combo, sunt multe, trebuie practic sa-ti antrenezi creerul in a reactiona repede si precis. De multe ori ma confrunt cu o incapacitate de a reactiona (practic ma pierd) si nu mai reusesc nimic, vad ca iau mult damage si adversarul ma citeste sau e mai bun ca mine si ma pierd putin. Am facut redueluri dar din a 3-4 incercare am reusit sa castig, totusi este un progres :). Legat de stamina pot spune ca unele persoane nu isi urmaresc stamina si de acolo rezulta o parte din esec, altii spun ca stamina ar trebui sa scada si cand alergi pentru ca sunt persoane care alearga foarte mult si foarte repede in joc. Ca si tine incerc sa lucrez la unele aspecte cum ar fi dodge/contra atac, calmitate si tactica. Combourile le-am memorat dar timingul ma omora, deci cand fac un combo din care adversarul pierde 1/3 din hp :evil: simt ca detin controlul luptei dar cand fac jumate de combo din care mai iau si 2 hituri...atunci ma pierd si intru in modul panic :)). Trebuie avuta rabdare si tactica :ninja:. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 232] Author : ymy Date : 14-02-2017 11:36 Citeam undeva ca jocul asta solicita always online. In conditiile acestea, daca cumpar jocul si nu am abonament PSplus, oare pot juca doar campania in single player?:-? -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 233] Author : AlanPoe Date : 14-02-2017 11:51 Salut! Nu este nevoie de PS+ pentru single player, chiar daca necesita conexiune permanenta la internet. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 234] Author : JohnConstantine Date : 14-02-2017 11:55 Recunosc ca mi s-a pus pata pe jocul asta, si probabil in weekend il iau. Pur si simplu simt nevoia sa ma joc, acum :)) nu peste o luna. Dar mai astept putin sa vad si recenziile si parerile. Daca sunt dezastruoase, o sa incerc sa imi temperez avantul. Deluxe si Gold (season pass) nu se merita. Totul va fi free (harti, eroi adaugati, customization). Ce aduce season pass e exclusivitate cu o perioada inainte de lansare sau champion status ptr 30 zile parca, chestii de astea. Nu stiu modelul adoptat cu R6 Siege dar am inteles ca e unul asemanator. Oricum, sa dai extra ptr skinuri si culori etc nu e genul meu, pe mine ma intereseaza cafteala, nu cum e imbracat eroul. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 235] Author : Vimpely Date : 14-02-2017 12:17 Și eu voi lua versiunea standard, același lucru l-am auzit și eu ca nu se merita versiunea gold sau deluxe din aceleasi motive. As juca de acuma dar ma calmez sa prind o reducere :)) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 236] Author : ymy Date : 14-02-2017 12:32 Multumesc Alan, pentru raspunsul la intrebarea mea. Intre timp, am mai aruncat cate o privire pe alte forumuri, sa vad ce mai zic unii care joaca deja jocul, sau mai corect, ar vrea sa-l joace dar nu pot. Se pare ca PSN-ul e cazut, iar in lipsa acestuia, jocul e complet inutilizabil, inclusiv in campania single player. Asa spuneau unii pe acolo. In acest caz, mersi Ubisoft, dar jocuri din acestea cu always online, eu unul nu servesc. L-am sters de pe lista! -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 237] Author : esop Date : 14-02-2017 13:49 Chestia cu always online nu imi este clara nici mie. Din ce am citit pe reddit si gamefaqs cu o zi in urma, spuneau ca da, este always online. Chiar si pentru campania single player. Consider ca este o miscare foarte proasta din partea lor. Ce nu inteleg, este daca ai nevoie doar de internet sau si de ps+. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 238] Author : MonkY Date : 14-02-2017 14:25 Ce nu inteleg, este daca ai nevoie doar de internet sau si de ps+. A scris AlanPoe mai sus: Salut! Nu este nevoie de PS+ pentru single player, chiar daca necesita conexiune permanenta la internet. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 239] Author : GabiCutlac Date : 14-02-2017 14:27 Always online înseamnă online, nu PS+ required. Adica poti folosi jocul in SP atata timp cat ai conexiune la net si nu-i căzut PSN-ul. Bineînțeles ca pt multiplayer e nevoie si de plus, ca la orice joc. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 240] Author : JohnConstantine Date : 14-02-2017 21:08 Am cedat si l-am luat. Faza e ca la Altexul de unde l-am luat era numai deluxe. Si cred ca situatia e la fel in multe orase din provincie. Oricum dif e de 10 lei. Pe store ro si uk nu este standard, doar pe us din ce am vazut. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 241] Author : esop Date : 15-02-2017 12:01 MonkY, bicky1310, Multumesc pentru raspuns. Probabil din graba (eram la serviciu) nu vazusem postarea lui AlanPoe. JohnConstantine, sa il joci cu placere si sa te intorci cu o parere, doua, despre cum merge mp acum si ce impresie iti lasa campania sp. Am citit pe undeva ca tine in medie cam 7-8 ore. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 242] Author : JohnConstantine Date : 15-02-2017 13:31 L-am jucat aseara o ora, in duel. Nu au fost probleme pe mp. A venit cu update deja (vreo 3,8 GB). Single il joc mai tarziu. Am vazut si eu primele 15 min pe Yt si nu m-a dat pe spate. Pare multiplayerul jucat cu boti. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 243] Author : MonkY Date : 15-02-2017 13:53 Intrebare de baraj (pt. cineva care l-a jucat): cat de OK e in single player? Ai campanie, story, ceva... sau e doar echivalentul unui MP dar cu bots? -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 244] Author : Vimpely Date : 15-02-2017 16:58 Felicitari JohnConstantine pentru achizitie, spor la cafteala :))) eu ma mai abtin pana astept o oferta, apoi te provoc la un duel :)) Pana atunci uite arma ta preferata ca raider https://www.youtube.com/watch?v=3WBV3FIUrSk -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 245] Author : asperas Date : 15-02-2017 17:09 For Honor hmm..in asteptare! Interesant cum platim mai nou in jur de 90,100 lire pt cam fiecare joc achizitionat (seasons pass+deluxe and ****)! mda si mai e si pese plus ca fara asta jucam tetrix ..:-/ gamers are last sheep! asa ca putin offtop Bethesda = gunoaie ( asa te numesti atunci cand schimbi regulile in timpul jocului (fallout 4 seasons pass )! -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 246] Author : eagle-eye Date : 18-02-2017 02:25 Am jucat si eu astazi vreo 2 ore - foarte foarte placut surprins. E genul de joc pe care trebuie sa stai sa-l inveti, dar daca prinzi niste dueluri cu oameni egali ca skill cu al tau, vai ce lupte frumoase ies! Ce nu-mi place e ca meniul si interfata sunt vai de ele, nu inteleg nimic, mi-a luat o ora sa ma prind cum sa-mi customizez eroii, sa nu mai spun de multitudinea de currency-uri, etc. Cam haotic. Dar imi place, zilele astea sper sa ma bag si in poveste ca n-am inceput-o, dar ma tine Nioh ocupat :)) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 247] Author : Razvan Date : 18-02-2017 07:18 Un review bun: https://www.youtube.com/watch?v=f6Y8QoHQlhI -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 248] Author : JohnConstantine Date : 18-02-2017 22:02 Am reusit "performanta" de a face egal la duel (castigator 3 din 5). Am facut 2 la 2 ptr ca intr-un meci am murit amandoi in acelasi timp. M-am axat pe duel si deathmatch. Prefer Elimination fata de skirmish (care mi se pare cam haotic), dar m-am mao obisnuit cu modul asta. Duelul 1v1 cu botii e greu de tot, nu am castigat nici un meci. Single si Dominion nu am jucat. Daca vrea cineva sa joace cu mine sau impotriva mea sa imi dea pm (fol alt cont decat cel trecut in profil) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 249] Author : eagle-eye Date : 18-02-2017 22:51 Pentru prima oara intr-un joc online, ma rog sa nu aiba echipa adversa boti in compozitie :)) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 250] Author : nina Date : 19-02-2017 08:41 am vazut clipul asta si ma bucur ca nu l-am cumparat https://www.youtube.com/watch?v=3CB1px1DhDU -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 251] Author : GabiCutlac Date : 19-02-2017 11:57 Ce-i asa rau in clipul ala? -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 252] Author : nina Date : 19-02-2017 18:33 Ce-i asa rau in clipul ala? in clip gearul ala e deja extrem de bun.2 din 3 tind spre maxim si are doar prestige 3.daca baga gear peste heroic atunci tinde sa maximizeze totul si nu mai vad rostul ala va ajunge de 2 ori mai repede la prestige 10 si pe acest parcurs el va castiga des avand o experienta frumoasa am vazut ca juca un dobitoc de prestige 3 cu unii mult sub el si vorbea ca vai el ii bate pe aia 1vs1 si ca are coechipieri varza si n-am vazut un combo de la el sa fi dat -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 253] Author : JohnConstantine Date : 19-02-2017 19:39 Gear-ul (fiecare componenta, chest, arms, staff, shield etc), din ce am vazut nu duce toate trei caracteristicele la maxim. Poti sa duci una la max total, o a doua la mediu sau peste mediu, si o a treia sub (ideal, daca stii ce vrei, in functie de cum preferi sa joci, ce tactici fol mai des cu eroul si in ce situatii ai nevoie mai mult de unele fata de altele). Inca incerc sa vad ce e exact fiecare dar deja am inceput sa favorizez revenge-ul (gain-ul si duration) ptr ca in elimination, skirmish si mai nou dominion sunt prins des la inghesuiala. In duel stats astea nu isi fac efectul din cate stiu. Daca te uiti la clip, una din caracteristici e aproape la minim, a a doua a aproape de max si a treia undeva la 2/3 sau 3/4. Practic nu poti duce toate la max (attack, defense, regen, stamina, sprint, revenge duration etc). Practic iti specializezi eroul pe anumite chesti in defavoarea altor chestii. Am ajuns cu Raiderul la lvl 17 (ideal o sa iau fiecare eroul la incercare, ducandu-l pe fiecare la rank 1 adica lvl 21 daca nu ma insel). Am jucat duel cu botii (curios e ca acum cand sunt lvl m mare am castigat fiecare meci. Si deja m-am deprins cu unele tactici cu el. Spinning tap (dodge stg/dr si light atack,) baga adversarul in stun, si apoi merg in gen pe combo light attack. Tendinta e sa dai heavy attack (am vazut si la altii) dar se misca incet dand timp adversarului sa se regrupeze. Heavy cand mai are putina viata (mai ales cand si tu ai putina) ca sa-i iei repede heath-ul, eventual sa-l executi. Prefer guardbreak in zone ca prapastiile , apa, pod, foc, gheizere etc ca sa scap repede de el (treaba buna in elimination, unde nu poate fi si revived). Si astept miscarea adversarului, fiind un jucator de contraatac (dodge -stun sau block/parry-light attack sau mai rar guardbreak-light ori throw + light), bine Raiderulcred ca favorizeaza asta. Zone attack e ideal cand vrei sa faci mult damage (si cand te lupti cu doi), e practic 360 cu securea aia lunga. Ce imi vine inca greu e sa schimb directia cand atac (tind sa fac combo pe o singura directie ptr ca oricat as da alta directie nu face tranzitia repede, o fi Raiderul sau tb sa dai intr-un anumit moment, oricum se face slow si rupe ritmul). Am observat ca daca ambii jucatori dau attack, primul care se misca m repede il loveste pe celalalt , nemergand blockul (ptr cel lovit) in ac situatie. Deci nu dai atac ca disperatul in timp ce te ataca unul, incerci sa blochezi si apoi gasesti o portita de contraatac. Poate doar daca ala da un heavy si tu strecori repede un light (ptr ca miscarea se face mai repede). Oricum eroii light (asasinii) sunt o bataie de cap ptr ca au lovituri rapide consecutive, la astia tb sa te bazezi pe dodge sau block si contraatac (si moderatie in lovituri si rabdare). -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 254] Author : esop Date : 19-02-2017 22:29 https://www.youtube.com/watch?v=Czt72_0cSN4"]https://www.youtube.com/watch?v=Czt72_0cSN4 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 255] Author : JohnConstantine Date : 20-02-2017 00:46 Ridica niste intrebari interesante, dar numai intrebari nu si raspunsuri. Parerea mea e ca nu poti fi overpowered datorita gear-ului, cel putin nu in toate. Vei avea caracteristici mari dar si mici. Meanwhile, am dus Raiderul la rep 1 (unlock 3 loadout, foarte utile daca vrei sa ai loadout specific ptr un mode, de ex revive speed mare ptr elimination, dominion). Acum o sa trec la vanguard knight (Warden parca?). Cu Raiderul joc binisor, fara sa excelez (eu stiu, sa fac 10 takedown -kills adica - intr-un meci de elimination). In general ma descurc fara sa par un noob care nu stie ce face. Overall nu este "a great game , 10/10", dar e un joc interesant. Vad ca pe metacritic/gameranking e undeva la 80% (cu vreo 70% din partea publicului). Cred ca pe aici se situeaza (fiind joc mp, cu sp decent dar de umplutura din cate am inteles). LE: inca ceva. Ptr a stapani un erou nu numai ca tb sa treci prin practice (pe care il faci obligatoriu) dar sa treci si prin advanced practice cel putin. De aici te poti descurca cat de cat decent in joc (mp). Ideal ar tb sa vedeti si clipurile cu moveset la fiecare erou (ajuta m ales ca vei folosi cel putin unele combinatii daca vrei sa iti creezi un avantaj in dueluri), eventual sa va antrenati cu botii putin. Eu am vazut clipurile la Raider (si mi-am scris pe foaie combinatiile) dar am intrat direct in mp (trecand peste antrenamentul cu botii). -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 256] Author : nina Date : 20-02-2017 02:10 cum sa nu-l ajute la greu cand are revenge mode duration 75%,revenge mode attack 75%,revenge mode defense 75% si 100% revenge gain by injuri and defense.pai asta bareaza un atack si intra in revenge mode unde devine puternic si are tot ce ii trebuie pentru aceasta stare era un clip 3vs1 dar de fapt se apara de 2vs1.omorase pe 1 si ajunsese 1vs1 doar ca sa vina al 3 lea ajungand iar 2vs1.i-a batut si iti trebuie ceva skill dar asta intra in revenge mode de 2 ori sau 3 ori pe cand oponentii lui nu bara nimic sau daca da trebuia de 2-3 ori ca sa poata intra in revenge mode eu nu stiu cum de nu va prindeti acum la inceput chestia asta face diferenta enorm dupa juma' de an skillul dar pana atunci majoritatea lumii nu ating asa de usor gear-ul asta -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 257] Author : BizZare Date : 20-02-2017 10:56 Problema nu e ca acel gear te ajuta, problema este ca poti cumpara loot crates iar jocul devine pay to win. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 258] Author : JohnConstantine Date : 20-02-2017 12:00 Chiar si in revenge iti trebuie skill, nu poti sa te bagi ca musca in lapte ca te anihileaza repede 3sau 4 jucatori. Da, cu 2 poti deveni aproape de neoprit. Zic aproape ptr ca Revenge-ul are o durata (e de ajuns sa tii distanta), plus ca daca stii ca ala se bazeza pe revenge nu mai ataci cate 2, 3, 4. Revenge se acumuleaza m repede cu cati ai mai multi adversari la 1v1 are sanse mici sa intre in revenge. Dar tb coordonare cu coechipierii si o tactica a hartuirii. Din cate am vazut, nici eu nici un alt jucator, nu a iesit din situatii 1v m multi. Omori unul da dar cam atat. Ca sa ajungi la stats alea iti tb steel (care se acumuleaza incet), deci tb sa cumperi, devenind pay for win. Si ptr asta tb sa scoti cateva milioane din buzunar. Nu stiu cat de multi sunt dispusi la asta. Plus ptr a avea gear max tb sa ai ceva reputatie (care nu stiu daca se cumpara). Oricum vom vedea. Eu nu cred ca secva ajunge la situatii sa nu joci de altii. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 259] Author : Razvan Date : 20-02-2017 17:33 Jocul nu e pay to win, e mai degraba pay to skip. Platesti ca sa sari peste grind. Cateva idei: 1. Nu exista continut exclusiv pentru cei care cheltuiesc bani in joc. Tot ce poti cumpara cu bani se poate cumpara si cu in-game currency. 2. Ca sa ai acces la cel mai bun gear (epic) trebuie sa ai minim Reputation 3 (level 63), nu poti cumpara cel mai bun gear pe un personaj cu care nu ai jucat de loc. Asta inseamna ca pana ajungi la Reputation 3 ca sa ai acces cel mai bun gear, deja vei fi pus in meciuri cu alti jucatori de acelasi nivel. Eu am jucat cu un caracter pana la Reputation 1 si n-am intalnit niciun jucator cu gear epic pana acum. 3. In modurile de joc care se bazeaza, dupa parerea mea, cel mai mult pe skill (1v1 si 2v2) gear-ul este irelevant, nu se ia in considerare. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 260] Author : sexbobomb91 Date : 21-02-2017 15:30 Ouch ... Eu as astepta o vreme, poate vor trece pe servere dedicate. https://www.youtube.com/watch?v=38sPNZ8QHO4 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 261] Author : JohnConstantine Date : 21-02-2017 22:06 Eu nu am avut probleme de lag pana acum si cred ca doua deconectari, cand a iesit vreun jucator (probabil cel ce "host-ueste" sesiunea - din cate am inteles aici e buba, nu cand iese orice jucator), de cand joc. Ce vreau sa zic e ca la mine merge si cred ca si la altii, dar clipul arata ca e problema generala, si nu merge deloc. Daca era ca in beta atunci da, dar nu e ca atunci (cel putin ptr mine, ca nu pot vb ptr altii). -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 262] Author : nire Date : 24-02-2017 16:20 Angry Joe :D https://www.youtube.com/watch?v=vxKEpbQU6-8 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 263] Author : JohnConstantine Date : 25-02-2017 18:59 Eu inca nu m-am intalnit cu lag switch. Probabil e o chestie pc (?). In rest Joe are dreptate, cu bunele si relele prezentate Dar sa ilustrez si parti bune. De exemplu am jucat duel ieri cu cineva (am si inregistrat meciurile, dar nu stiu cand o sa le pun pe tube, din motive de lene). Poate fi foarte placut cand gasesti un adversar pe acelasi nivel cu tine. Si foarte util ptr tine ca jucator ptr ca asa iti inveti caracterul si modul de joc aferent. Am jucat cu o Valkyrie. La inceput (cred ca am jucat vreo 6 meciuri) m-a batut vreo 2-3 meciuri, dar incet incet am inceput sa ma prind cum sa imi fol Raiderul contra Valkyrie. Guardbreak la greu (dar nu cu throw, ptr ca are tendinta sa se ridice si sa iti blocheze lovitura heavy). Deci guardbreak cu light. Mai bagi un zone attack for good measure, dar si heavy spre sfarsit. Si dodge+stun cand se napusteste inspre tine. Are doua lovituri foarte rapide (cred ca e un chain), dreapta-stg sau invers, unde nu ai timp sa o blochezi pe a doua (sau daca o incasezi pe prima, macar poti sa o prinzi pe a doua). Aici faci dodge in spate si nu te complici. Am senzatia ca Valkyrie are abilitatea Warlord-ului sa poata sa blocheze in acelasi timp toate 3 partile (dar nu stiu sigur), dar nu fac heavy cu ea si merg deci pe guardbreak sa pot sa bag niste lovituri. Am observat ca jucatorul evita sa stea in locuri de unde sa fie aruncat (si sa moara). Eu ma folosesc de tactica asta (no shame :P, no honor either :)) ). Dar daca a vrut sa joace asa am incercat si eu sa joc asa si i-am respectat dorinta (nu l-am aruncat niciodata peste o prapastie). Lucru ptr care m-a felicitat la sfarsit. Ultimele meciuri am inceput sa le castig (ultimul a fost tie, ptr ca in prima runda a expirat timpul). Imi place ca efectiv am invatat si m-am adaptat, gandind tactici prin care sa castig. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 264] Author : esop Date : 02-03-2017 12:50 Au trecut 2 saptamani si ceva din momentul lansarii si deja jocul poate fi gasit de la 259 la ~160 lei. Am citit si vazut atat lucruri pozitive cat si negative. Cred ca cel mai deranjant este sistemul de matchmaking. Tu cu jocul abia cumparat, vrei sa faci un 4vs4, dominion, deathmatch, samd. Lvl 1(0) si pus impotriva lvl/rep 3(108) gear. Mai ai si niste probleme de conexiune si ai reteta perfecta de o experienta "super placuta". Pui in considerare si "placerea" de a juca campania single player.. care am auzit ca este... apare intrebarea pentru cine se joaca inca de la lansare. Urmeaza patch-uri sa remedieze aceste probleme? Merita cumpararea jocului? Ce experienta ati avut pana acum. https://www.youtube.com/watch?v=YIrDVT51yTM"]https://www.youtube.com/watch?v=YIrDVT51yTM https://www.youtube.com/watch?v=cSVf7r0FU5U"]https://www.youtube.com/watch?v=cSVf7r0FU5U -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 265] Author : BizZare Date : 02-03-2017 13:36 @esop asta nu inseamna neaparat ca jocul este prost, ex: The Last Guardian il gasesti la 100lei. Eu cred ca multi romani nu stiu ce vor si isi cumpara jocurile datorita hype-ului, apoi cand observa ca jocul nu este tocmai pe placul lor, il baga la vanzare...si tot asa. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 266] Author : JohnConstantine Date : 02-03-2017 15:58 Pretul nu e indicativul unui joc bun sau prost, decat in cazul extremelor. Adica balariile se vor ieftinii nu numai repede dar nimeni nu va fi dispus sa le cumpere, iar jocurile foarte bune (sa zicem peste 90, gen gta ori uncharted 4 ori bloodborne) desi vor scadea se vor mentine in timp la pret constant, chiar mai multi ani (gta fiind cel m bun exemplu aici. Jocurile intre 70-90 (unde se situeaza for honor, wd 2 sau last guardian) scad mai repede dar nici nu ajung la preturi derizorii. Preturile se stabilizeaza, si apoi scad incet incet. For Honor e bun in anumite aspecte (aspecte care m-au interesat, de asta l-am cumparat relativ repede) dar sigur nu e wow si mai ales e genul de joc sa zicem specific, adresandu-se unui public mai restrans decat jocuri gen gta (care e destul de "broad" ca player base), plus learning curve-ul care desi accesibil totusi necesita timp (daca nu ai rabdare, nu l-as sugera). Punctul forte e combatul, unde straluceste in duel si brawl (unde gear-ul nu conteaza). Restul modurilor tine de preferinte si cum te adaptezi cu ele. Adica e so so. Sa iti placa sau sa nu si sa nu bucuri de joc. Single-ul am vazut ca e ok, interesant pe alocuri dar nu indeajuns sa cumperi jocul la full price. Daca nu te atrage asa de mult combatul incat sa treci peste celelalte, daca ai rezerve etc eu zic sa astepti sa coboare la un pret pe care il consideri adecvat si apoi sa-l incerci, sau il imprumuti de la cineva. Eu am avut experiente placute desi nu joc zi de zi (alternez cu alte jocuri), dar eu am vrut acest joc exact ptr combat nederanjandu-ma alte aspecte (banuiam ca nu va fi excelent desi speram la un scor bun). Daca apar jocuri mai bune, cum e horizon acum, ia-le pe alea si daca mai il vrei pe asta ia-l cand e un gol cand nu ai ce juca mai interesant. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 267] Author : esop Date : 03-03-2017 11:19 @BizZare Multumesc pentru raspuns. Inteleg perfect ce spui. Eu spusesem din perspectiva ca a scazut pretul mai repede decat ma asteptam si ma batea gandul sa-l cumpar. Stiu ca asta nu inseamna neaparat ca este un joc prost. In gandul meu a fost ca multi au cumparat jocul si au realizat ca nu este ce isi doreau si l-au pus la vanzare. Iar cum cererea nu este prea mare.. normal ca preturile au scazut. Intrebarea mea era daca merita luat acum si daca dupa lansare, pentru cine deja il joaca, au remediat problemele legate de servere si matchmaking. @JohnConstantine Am jucat si closed beta si open beta. Daca te uiti cu ceva pagini in urma, eram printre putinii care spuneau ca este destul de reusit, ca are un combat bun si ca trebuie tratat ca un fighting game. Stiu ca in Duel si Brawl gear-ul nu este luat in considerare. Dar speram sa fi facut ceva dupa lansarea jocului si pentru 4vs4. Nu sa-l scoata, ci sa faca cumva niste brackets, pentru a nu vedea exemplul dat de mine, lvl 10 vs rep 3 (deci lvl 60) si gear 100+. Pentru mine care mereu am cumparat jocurile in primul rand pentru single player. Si foarte rar multiplayer (1 luna Doom si inca o luna cand a aparut Uncharted 4) deci 2 luni de ps+ din totalul de 1an jum de cand am PS4... Speram cu For Honor sa se schimbe povestea :) Mai ales ca anuntau la fiecare 3 luni, free content: harti si caractere noi, patch-uri, etc. Deci o atentie constanta asupra jocului. Este clar... Horizon luna asta. Si ramane de vazut cu For Honor. Poate in urmatoarea :) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 268] Author : JohnConstantine Date : 03-03-2017 12:07 Au avut un update in prima zi si de atunci nimic (n-am intrat in el de 2 zile). Cand face matchmackingul la Skill zice Strict, apoi trece Medium, urmeaza Extended si in final All Skills. Senzatia mea e ca "scaneaza" progresiv" de la strict pana la all skills, si te combina cu cine gaseste in ordinea strict spre all skills, deci daca nu gaseste in strict urca progresiv pana gaseste. De asta probabil poti sa nimeresti cu unul "super dotat. E o presupunee. O sa pun jos cum explica ei ce au vrut sa faca prin matchmaking. Din ce am inteles ei acorda prioritate timpului de asteptare si calitatii conexiunii (prob ptrca e p2p) si apoi skill-ului. Adica timpi mai scurti (ceea ce afecteaza matchmaking--ul care tb sa dureze pana iti gaseste pe acelasi nivel cu tine - deci probabil scaneaza in mare de la strict la all skills, si face ce am zis mai sus) How does For Honor’s matchmaking system work? What do all of those indications that players can see while matchmaking mean? The objective of a good matchmaking is too find the right balance between waiting time (as short as possible) and match quality (fast connectivity between players and same level of skill). To do so, our philosophy is to focus on connection quality first then players’ skill. Regarding the waiting time, we look for the best fit for skill for the first 30 seconds, then expand that skill range after each 30 second interval. After three minutes, we timeout the matchmaking to allow the player to restart the process from scratch. The matchmaking service relies on hard parameters (parameters that we don’t adjust over time) and soft parameters (parameters that we adjust overtime and that are reflected on the matchmaking in-game screen while you are matchmaking). The two hard parameters are NAT and Player’s Continent. The two soft parameters are location (inside player’s continent) and Skill. For the location parameter relaxation, we focus on your region before switching to your country then finally expanding to your whole continent. There is no easy way to express what a region is as regions are optimized for gaming experience and can be: part of a country, a whole country, or a cluster of different country parts. Same thing can be said for continent since we split them differently to have better ping between players. For the skill parameter, we expand iteratively from players of your skill level from Strict to Medium and finally Extended. We expand to All Skills for any final matches before we timeout the matchmaking. Lastly, we also sometimes incorporate several modes into one playlist to reduce the number of matchmaking buckets. This allows to regroup the player base and reduce the matchmaking times. For example, Elimination and Skirmish will be both in the Deathmatch Playlist at launch. In that situation, we relax the mode preference parameter during the matchmaking once the matchmaking queue has hit two minutes. All those values and parameters are of course subject to change based on the learnings from the Open Beta and first weeks of launch. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 269] Author : Vimpely Date : 06-03-2017 10:48 Doua noi clase in For Honor https://pvplive.net/c/for-honor-ninja-and-centurion-screenshots-leaked :ninja: -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 270] Author : JohnConstantine Date : 08-03-2017 08:28 Vad ca in joc poti sa cumperi season pass (year 1?) cu 25000 de steel. In mom asta cine isi cumpara gold sau doar season pass nu are ce face. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 271] Author : rolleer Date : 08-03-2017 23:21 E foarte ciudată nic eu nu am avut lag -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 272] Author : esop Date : 15-03-2017 13:02 Full Stat & Gear Analysis and Comparison https://www.youtube.com/watch?v=TsIO0vYMkmY&feature=push-u-sub&attr_tag=AfKaiQaFUPb9wR5L-6"]https://www.youtube.com/watch?v=TsIO0vYMkmY&feature=push-u-sub&attr_tag=AfKaiQaFUPb9wR5L-6 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 273] Author : Vimpely Date : 18-03-2017 10:57 Salutare, ce parere aveti de oferta de pe store pentru For Honor. Se merita 200 lei pentru Deluxe sau poate intr-o luna scade mai mult pretul ? PS: Ma gandesc ca ar mai scadea cu 20-30 lei luna urmatoare dar este si riscut sa nu mai fie la oferta... -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 274] Author : JohnConstantine Date : 20-03-2017 14:50 Mare dif intre standard si deluxe nu e. Singura chestie utila e champion status de 7 zile (boost xp, better chance for loot etc). Si daca te intereseaza soundtrackul. Jocul are si el bubele lui (p2p - adica iese cel care hostuieste sesiunea ii scoate pe toti afara, dif de gear care fac dif in deathmatch si dominion) si are ceva learning curve (la inceput si apoi pana ajungi cu fiecare erou la cel putin rep 1 - in ideea ca iei loot mai bun si te inveti cu eroul respectiv- iti iei cafteala de la altii, uneori destul de repede). Mai pui si situatii de unul versus trei sau patru, si iti pune rabdarea la incercare. Nu vreau sa descurajez dar tb sa stii ce vrei de la acest joc altfel nici 200 lei nu sunt putini. Eu il joc la o zi, doua, si o fac exclusiv ptr satisfactia combatului (cand stapanesc eroul sau mai invat o mica tactica sau imi iese un 1v2 sau chiar 1v3). E placerea de a te confrunta cu un adversar uman si a-l bate folosind mici tactici invate in timp sau speculand greselile adversarului. Dar e si un soi de "grind", in sensul ca te lupti de atatea ori pana inveti ce sa faci si ce sa nu faci. In rest jocul din pacate nu are multe atuuri. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 275] Author : Vimpely Date : 20-03-2017 19:31 Mulțumesc JohnConstantine de sfaturi, am stat si am analizat, vreau sa pun mana pe acest joc cât mai repede dar parca as vrea sa dau mai putini bani pe el.... Cred ca peste o luna va mai scade puțin prețul acestuia (momentan îmi expira și subscriptia la PS plus, alți bani alta distracție :)) ). -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 276] Author : JohnConstantine Date : 21-03-2017 00:44 Daca ai ce sa joci eu zic sa mai astepti. Cauta pe olx, sau aici. O sa gasesti maii ieftin. Iti sugerez sa iei standard (acum e vreo 150 lei) ca nu pierzi nimic. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 277] Author : Se7en Fury Date : 21-03-2017 21:04 Wtf ? https://youtu.be/ecdU3s--6bE Ca tot il lăudați :)) Ubisoft = Garbage Sent from my EVA-L09 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 278] Author : JohnConstantine Date : 22-03-2017 11:27 Banuiesc ca de asta joci Ghost Recon atunci? :P Nu vad cine l-a laudat aici. Si eu care mai postez aici nu l-am laudat, doar am spus motivul ptr care il joc. E joc de 70-75 cum e pe meta. Poti sa ai fun cu el dar sigur nu e fara probleme (principalele ptr mine fiind enuntate mai sus intr--o postare). Si da, gluma , gluma, dar nu imi poate scapa malitiozitatea cu care ai zis-o. Nici Recon nu e mai breaz, si totusi si eu si tu il jucam (apropo de Ubisoft). -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 279] Author : Se7en Fury Date : 22-03-2017 11:49 Nu văd ce legătură are cea ce am postat cu cea ce spui tu, jocul nu este rău doar că am jucat Beta și nu mă atrage, mi-se pare o mizerie ce au făcut cu micro tranzacțiile. Iar ca să îți răspund la întrebare, ești pe lângă subiect. Sent from my EVA-L09 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 280] Author : JohnConstantine Date : 22-03-2017 12:41 Ca tot il lăudați :)) Ubisoft = Garbage Sent from my EVA-L09 Hai cu quote. La asta am raspuns mai sus. Am fost exact pe subiectul asta (cine lauda For Honor aici numai tu stii). Si in leg cu Ghost, fiind facut de Ubisoft, si cum Ubisoft=Garbage, sa inteleg ca jocurile lui sunt garbage (deci si ghost) si totusi noi doi jucam Ghost. Cam atat. Si daca tot te lansezi in niste afirmatii generale (si cam malitioase) macar sa fii pregatit sa le explici. E fumata asta cu esti pe langa subiect. Da, Ubisoft face niste miscari de "garbage", si For Honor e prins in una din aceste miscari ale firmei. Uite aici o formulare individualizata la ceea ce voiai sa zici, nu generalitati pe care fiecare sa le interpreteze cum vrea. Pe de alta parte vad ca se cumpara jocurile Ubisoft, in general dar si aici, deci, desi putem sa sanctionam felul cum isi desfasoara Ubisoft activitatea, daca tot le cumparam si jucam jocurile riscam noi sa frizam ipocrizia (in ideea ca sunt calul nostru de bataie, ca si Activision, dar tot le jucam jocurile). Vrei sa ai o pozitie fata de Ubisoft? Nu le mai juca. Sterge Uplay si gata. Si referitor la microtranzactiile (prin intermediul steel) din For Honor, pe mine nu ma deranjeaza. Nu ca n-ar strica echilibrul dintre jucatori, ci ptr ca in afara de joc eu nu bag bani in microtranzactii (nu obisnuiesc sa fac asta, doar o sg data am facut-o la gta cu cash card si m-am lamurit;poti sa pui aici daca vrei si keyuri la crates ptr rocket league, dar aici apreciez jocul incat sa fiu dispus sa fac asta, din cand in cand). Cei care dau bani pe steel sa fie sanatosi, nu au ce sa faca cu banii lor (sau ai parintilor). Si eu mi-am luat cafteala de la unii cu gear mare, dar am luat-o asa cum este (stiam in ce ma bag), ma degraba ma ambitionez sa devin mai bun si sa incerc sa-i bat. Si daca vreau duel versus ma bag acolo si gear-ul nu are nicio valoare. Striga tot netul de microtranzactii si totusi sunt destui sa bage bani, ca altfel nu ar mai continua cu o afacere care nu le aduce bani. Stii cum e vb, nu e prost cel ce da ci cel ce ia, asa ca Ubisoft si altii fac afaceri de astea ca le aduce bani (si chiar usor). Ca sa nu zic de ps plus si de onoarea de a plati acum ptr a juca online (practic ne iau banii ca sa dea drumul la teava). Si cumva si eu si voi, nu numai ca ne-am obisnuit cu ideea si ni se pare normal, dar ne si autisugestionam ca e bine ptr noi (mare chestie ne-a mai facut Sony). Dar nah, daca te mananca iei si plus si jocuri ubisoft, ca vrei si online si jocul x sau y si asa mai departe. Ne dau la pofte, si le iese :) Deci daca vrei altceva, taie din pofta si protesteaza. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 281] Author : Alex Khan Date : 25-03-2017 00:00 Mi se pare absurd sa arunci chiar si 100 lei pe jocul asta. Facem pariu ca in 2 ani il gasiti la 50 lei? Ce naiba ofera de e asa mediatizat? Am testat open beta si n-am vazut decat un combat dull in care lovesti si parezi loviturile doar din trei parti, in rest, nimic tactic. Modul 4vs4 e de tot rasul, doar capturezi stegulete si lovesti in stanga si in dreapta, si evident, rar gaseai jucatori pentru ca majoritatea se duceau la duel mode pentru kill-uri. E sub Chivalry: Medieval Warfare si Mount & Blade unde mai foloseai arme de asediu si iti mai foloseai neuronii. In caz ca nu stiti, anul asta apare Kingdom Come: Deliverance -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 282] Author : Se7en Fury Date : 25-03-2017 09:37 În primul rând la PS Plus platesti mentenanța la server. În al doilea rând la For Honor nu ai servere dedicate cea ce mi-se pare lame. Sent from my EVA-L09 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 283] Author : esop Date : 01-04-2017 11:23 https://youtu.be/VumE84dxOFE -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 284] Author : JohnConstantine Date : 02-04-2017 17:23 Am citit pe site-l jocului ca in urmatorul patch vor balansa gearul (au zis ca au luat la cunostiinta de la fani ca Revenge prin gear e prea puternic) si ca vor lucra si la matchmaking (situatiile cand un jucator cu gear rank mic se confrunta cu jucatori cu gear rank mare). Vom vedez ce va fi. Intre timp au marit steel income (matchuri, orders). -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 285] Author : JohnConstantine Date : 05-05-2017 16:38 Se pare ca cu noul update (incepand cu season 2 pe 16 mai) devs o vor in directia buna. Pe langa 2 eroi noi si doua harti, se va lucra si la gear: puterea puetereade crestere a niv gear-ului va scadea cu cat vei urca mai sus, asta insemnand ca stats vor creste m mult in lower gear si mai putin in higher gear, facand mai usoara lupta unui jucator cu low gear cu unu cu cu gear mai bun; de asemenea unele stats au fost eliminate, altele unite (de ex revenge gain from defense si injury acum e intr-un singur stat), si adaugate unele noi; de asemenea vom avea valoarea stat in cifre, nu numai o bara). Vedeti mai jos lamuriri https://youtu.be/8mrNrBn3x2I Din pacate cred ca raul a fost facut si din cei multi care au lasat jocul nu vor reveni prea multi. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 286] Author : Razvan Date : 06-05-2017 01:45 Schimbari in bine, dar eu nu inteleg de ce nu au implementat pana acum un ranked mode. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 287] Author : Se7en Fury Date : 07-07-2017 15:46 Tocmai ce am instalat jocul pentru XOne, stau în matchmaking de 5 Min și nu găsește joc, tre să umblu la setări ? -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 288] Author : DeathOfArt Date : 07-07-2017 15:53 For Honor Player Count - GitHyp (http://www.githyp.com/for-honor-117356/player-count/) asta e de pe steam dar ca idee, nu prea se joaca lumea -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 289] Author : Alex Khan Date : 11-11-2017 09:53 Ca tot este free-weekend, l-am mai jucat ieri si se pare ca jocul e la fel de DULL ca si atunci cand l-am testat in open beta. Iar multiplayer-ul e mort. Nimic imbunatatit. Storyline-ul slab, plictisitor, repetitiv, cu replici de 2 lei si personaje neinteresante. Il termini rapid in 6-8 ore Multiplayer plin de probleme de conexiune, matchmacking la pamant si lipsa de servere dedicate. Interfata iritanta Combatul monoton si repetitiv : parezi si lovesti din trei parti, numai asta faci, eventual mai folosesti niste abilitati, singurele utile fiind alea pentru a-ti creste sanatatea la loc Haos total in modul 4vs4 Batalii pe camp deschis inexistente, calaretii sunt absenti. Grafica cam invechita Frame drops in anumite momente Glitch-uri grafice Doar trei factiuni....as fi vrut mai multe: mongolii, otomanii, aztecii etc. Replici de lupta foarte putine si repetetive, denotand lenea pe care o au dezvoltatorii Microtranzactii Sistem economic lipsit...adica, macar daca teritoriile cucerite ar aduce si ceva, ar avea resurse, cetati, populatie. Ar fi fost captivant sa fi avut si ceva elemente de strategie, sa ai aceea motivatie pentru care capturezi teritorii ca-n Medieval Total War. Ce mi-a placut la el: Armurile si detaliile razboinicilor Aspectul castelelor si fortaretelor Animatiile de lupta Voice Acting-ul....e misto ca atunci cand joci cu samuraii, sa setezi audio pe limba japoneza , sau cand joci cu vikingii, sa setezi pe germana. 5/10 Vizual arata spectaculos, dar la capitolul gameplay e slab in comparatie cu Mount & Blade si Chivalry: Medieval Warfare Mda, bine ca nu imbunatatesc si aduc servere dedicate tocmai cand multiplayer-ul e mort demult, dar baga season pass cu Centurioni si Gladiatori. Meh, astept sa apara Kingdom Come: Deliverance -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 290] Author : SYZYGY Date : 11-11-2017 22:29 For Honor a avut acelasi destin ca si Rainbow Six Siege. A fost foarte ok la inceput, dupaia au inceput sa apara patchuri care in loc sa fixeze chestii, mai rau faceau. Adica iad...castigatoru de la turneu de For Honor a castigat folosind un exploit, a trebuit sa ii zica devu ca va trebuie sa isi schimbe tactica pe viitor. Dupa o vreme x, a fost infestat de microtransactii si caractere sezonale care daca nu joci ca un fanatic care nu are servici si trebuie ori sa fi castigat la loto ori sa ai parinti care accepta ca esti parazit....nu ai cum sa fi la zii cu ele :). Overall nu o sa mai cumpar nici un joc de genu asta de la Ubisoft. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 291] Author : nina Date : 13-11-2017 17:34 vorbesti sa n-adormi daca joci zilnic 1 ora sau 1h si 30 min faci foarte foarte usor cele 2 daily order care au 800 steel dar cu 2-3 meciuri coins ajungi spre 1000 steel apoi ai si niste orders care se schimba la 2 zile parca.la 3 zile faci lejer 3000 steel fara sa joci mult si poti juca vs ai daca esti varza si tot le completezi la 1 saptamana sau 2 saptamani baga acel community order si castigi 2000 steel sau 2-3 scavanger crates la 2 saptamani fara sa joci mai mult de 4 dominions faci 15000 steel ca sa cumperi un caracter dlc fara sa bagi vreun ban intr-o luna ai cumparat cele 2 noi caractere si un sezon tine 2 luni si ceva si cu pauza ajunge la 3 luni parca atata sar unii in sus cel putin la for honor poti avea totul moca daca joci des,in schimb la majoritatea jocurile dlc inseamna ca le poti avea doar daca le cumperi bagi bani doar daca vrei sa le ai pe toate mai rapid,nu esti obligat o comparatie cu ufc ultimate team mode(ca sunt 2 jocuri de lupta),in ufc unul care isi tuneaza luptatorul cu 5 star sau 6 star items (nu stiu care e maximul acolo) fata de unul cu 3 star items e diferenta foarte mare(nici nu compar cu 1 star ca nu misti nimic) in comparatie cu gear 180 vs gear 0 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 292] Author : SYZYGY Date : 13-11-2017 20:54 Mda, nu stiu ce se intampla de la o vreme pe forumu asta de toti iau o parere despre un joc/consola foarte personal. Din pacate am cumparat jocul varianta Gold pe PC. Parerea mea (ca iti place ca nu iti place scump/a nina) este ca a devenit un joc care se comporta ca un job secundar. Simplu fapt ca imi zici tu mie aici ca "cel putin la for honor poti avea totu' moca daca joci des" se cam bate cap la cap cu ce zici mai sus ca "fara sa joci mult" si mai e si lipsa de respect cand sari hop top oparit/a ca "vorbesti fara sa n-adormi". Iti recomand sa citesti si sa te documentezi inainte sa te arunci in vorba buna asa aiurea: https://www.reddit.com/r/forhonor/comments/5zuqis/logical_look_at_steel/ TLDR: 732$ ca sa ai unlockat tot sau 2.5 ani....DOI ANI JUMATE de jucat. La care directorul de la For Honor a avut nesimtirea sa zica: Ubisoft Didn't Expect You to Unlock Everything in For Honor (http://www.playstationlifestyle.net/2017/03/23/for-honor-game-director-never-intended-unlock-everything-game/) Asta dupa ce am dat....cati bani pe el? De ce trebuie sa am un job secundar intr-un joc care am dat 60 de dolari????? Se mai mira lumea de ce toti producatorii si devii baga microtransactii in jocuri...no wonder. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 293] Author : nina Date : 14-11-2017 17:56 am specificat daca vrei totul(nu doar caracterele,ci totul adica executii,emotes,costume)trebuie sa joci des daca vrei doar caracterele nu trebuie sa joci mult doar caracterele fac diferenta,restul e pur vizual faza cu 700$ e daca vrei sa ai toate aceste cosmetice la toate caracterele,spune-mi mie ca majoritatea vor aceste cosmetice la toate caracterele?majoritatea nici nu folosesc toate caracterele,de fapt doar cateva.multi se axeaza pe 2-3 caractere si sa le puna legendary items pe ele ca sa faca 180 gear iti trebuie doar caracterele si atunci chiar nu trebuie sa joci mult timp.in 2 saptamani faci 15000 steel cat costa un caracter jucand 60-90 min timp de 14 zile(depinzand de tine cat de rapid faci orders care nu sunt daily).chiar nu mi se pare mult timp 14-21 ore in 2 saptamani.faci zilnic 900 steel din daily orders(800 steel din daily+100 steel ca de obicei iti ia 2 dominions ca sa le completezi maxim 30 minute).in 14 zile faci doar din daily orders un pic peste 12000 steel fac pariu cu tine ca nici tu nu ai folosi toate chestiile astea dar asa e omul face tamtam.majoritatea acelor chestii vizuale nici nu sunt faine pana azi puteai folosi 2 executii si de acum cu sezonul 4 4 executii.pun pariu ca nu le-ai folosi pe toate 4 eu o folosesc pe cea care dureaza cat mai putin ca sa finalizezi executia.foloseam inainte una lunga si nu reuseam de multe ori sa o finalizez ca venea unul pe spate si dadea in mine oprind executia am centurion rep 15 si nu am cumparat totul la el ca multe sunt complet inutile si arata si foarte urat degeaba imi da un design ca eu le dau remove si il las complet gold ca arata mult mai bine apropo mai documenteaza tu,acel topic e vechi cu un sistem care nu iti dadea steel,de atunci s-au schimbat lucrurile vorbesc cu unul care joaca ocazional for honor sau deloc.eu joc aproape zilnic de jumatate de an posibil sa iti ia un an sau sub un an fiindca acum iti da steel mult mai usor comparat cu atunci dar nimeni nu va dori cu adevarat sa cumpere chestii vizuale care mai mult ca sigur nu le va folosi fiindca arata naspa pe caracter se va gasi un bolovan sau doi dar aia macar vor juca acest joc extrem de mult timp mi se pare inutil sa vorbesc cu tine care nici nu prea joci acest joc,nu esti la zi cu informatiile despre el -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 294] Author : SYZYGY Date : 14-11-2017 18:45 Ti se pare inutil sa vb cu mine dar ai scris un wall of text https://media.giphy.com/media/a3zqvrH40Cdhu/giphy.gif Doar pentru ca simti tu nevoia sa justifici orele pierdute intr-un joc mediocru nu inseamna ca si altii trebuie sa fie de accord cu tine sau sa aiba aceiasi parere. De asemenea daca nu esti in stare sa respecti parerea unui strain, nu inteleg de ce mai petreci timp pe forum, am zis in mod repetat ca e parerea mea personala, chiar nu inteleg de ce o bati una si buna pe loc. Ce urmeaza sa faci eh? Sa imi zici ca Star Wars Battlefront 2 e un joc chiar ok si poti cumpara si pe Darth Vader cu in-game currency daca joci 40 de ore. Ca in mare parte cam asta imi zici, ca e ok sa dai 60 de dolari si sa am content locked din care mare parte poate fi achizitionat prin micro tranzactii. EH? -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 295] Author : nina Date : 15-11-2017 17:57 nu imi dau cu parerea la un joc care nu-l joc sau care abia i-am acordat atentia 5min sau 2 ore,asta e diferenta dintre mine si tine am vazut schimbarile in bine din punctul de vedere al monezii in joc care l-au dublat sau triplat lejer,tu cu asta o tii sus si tare cand nu e cazul jocul are probleme mari.foarte des esti deconectat din joc.asta s-a intamplat si se intampla si acum care chiar e un motiv de a lasa jocul nu au servere si atunci de exemplu hostul daca stie sa faca acel lag cum e de exemplu in fifa(si acolo e tot peer-to-peer sau p2p) deconecteaza tot roomul si ramane doar el batandu-se cu AI-ul sau pur si simplu hostul are net prin wifi sau providerul nu ii ofera lungimea de banda din contract sub nici o forma habar n-am ce sistem au astia de aleg hostul fiindca nu aleg mai mereu userul cu cel mai bun net din room intr-o perioada dadeai sa cauti un room(nu conta ce mode era) primeai eroare si incercai din nou si tot aceeasi eroare.practic nu puteai juca si trebuia sa inchizi jocul complet si sa intri iar in el astea sunt extrem de enervante de a nu te juca for honor gameplay-ul e mai bun la for honor doar ca are elemente s.f. in el si strica experienta cu acel revenge si prostiile de la debuff resistance ce urmeaza? block ca mi-ai pierdut timpul -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 296] Author : SYZYGY Date : 15-11-2017 21:22 mi se pare inutil sa vorbesc cu tine care nici nu prea joci acest joc,nu esti la zi cu informatiile despre el Din pacate nina, imi pare rau sa iti stric avantu pe care ti-l ofera globul tau de cristal in care citesti tu cate ore si minute am eu in joc, dar, din cate am spus mai sus: am varianta For Honor - GOLD EDITION, adica toate caracterele care apar sunt unlockate printre care si alte perkuri. Neplacerea mea este fondata pe simplu fapt ca amicii cu care jucam de la servici (care din pacate nu au cumparat Gold Edition), au realizat ca nu au timp sa faca si questuri si sa se comporte in joc precum intr-un job secundar ca sa unlockeze caracterele respective, de aici a intervenit apoi plictiseala sa joace cu aceleasi caractere si dupaia sa ajunga la frustrare. Imi pare rau ca internetu nu e de accord cu parerile tale de fanboy. Te rog frumos atunci cand apesi pe butonul de block, sa il apesi tare si cu convingere, sunt convins ca undeva in tara/lume un om va plange din cauza acestei actiuni. Ce am zis initial ca fiecare patch strica ceva, inca se aplica, nu stiu ce te focusezi tu pe microtransactii. https://www.youtube.com/watch?v=uIzMYNxmVd0 Scuze, dar cand intr-un concurs oficial organizat de firma care a creat jocul, e castigat de cineva care nu a mai jucat de 2 saptamani si foloseste un exploit....e clar ca ceva nu e ok la jocul respectiv. Dar SURE, ridica in slavi. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 297] Author : Otman Date : 26-01-2018 19:14 Time to buy :D https://youtu.be/pIhl_m8eH4M -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 298] Author : Mayhem Date : 27-01-2018 15:51 Da, clar, dedicated servers FTW! -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 299] Author : eagle-eye Date : 28-01-2018 20:05 Intra si Ubisoft in mileniul asta :)) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 300] Author : Quasivasi Date : 30-01-2018 09:02 Already dead. S-au desteptat cam tarziu... dupa un an vin si ei cu dedicated servers!? Pana acuma si-au facut de cap hackerii si glitcherii de i-au alungat pe toti... -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 301] Author : 077danyel Date : 10-04-2018 17:13 Au trecut 2 luni de cand am cumparat jocul cu 50 lei de la emag Azi am deblocat ultimul luptător doar cu banii făcuți din misiuni,am jucat zilnic in medie 1-2h Ce pot sa spun jocul e foarte bun pe partea online are si ceva story (cca 7h ) e foarte competitiv si mereu ai câte ceva de făcut (deblocat) E singurul joc care ma facut sa renunț la fifa dp multi ani de dominare deci asta spune multe Recomand sa practicati pary and guard break to be good Are si ceva varietate dintre care cel mai mult am jucat dominion si duel Ce sa mai la cât costă se merită iar pe partea de online este foarte populat deci luați cu incredere ---------- Post added 10-04-2018 at 15:19 ---------- Apropo cel mai mult mia placut kensei care e si foarte bun -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 302] Author : nina Date : 10-04-2018 17:51 daca esti pe xbox da-mi add -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 303] Author : 077danyel Date : 10-04-2018 17:58 daca esti pe xbox da-mi add Ps4 sory -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 304] Author : Captain Price Date : 12-06-2018 14:11 Vin chinezii! Si jocul e gratuit....pentru a patra oara de la lansare, caci va fi lansat Starter Edition https://www.youtube.com/watch?v=PDELaG1YreU -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 305] Author : nina Date : 12-06-2018 15:43 am season pass,sper sa ii am ca ii sparg cu season pass year 2 daca baga -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 306] Author : 077danyel Date : 12-06-2018 16:45 Abia astept mai ales noul mod Nu cred ca or sa fie gratis probabil primii 500 steel si ultimii 2 câte 20k Eu deja am 30k strânși si pana in octombrie mai e ---------- Post added 12-06-2018 at 14:48 ---------- https://youtu.be/7DDvG5YK48M ---------- Post added 12-06-2018 at 15:57 ---------- https://youtu.be/CbksQyAr-w4 ---------- Post added 12-06-2018 at 15:58 ---------- Vad ca spun ca o sa fie gratis:) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 307] Author : asperas Date : 13-06-2018 09:40 Am cumparat FH Gold Edition pe cont de Psn Romania DAR rahat aici deoarece tot ce tine de gold (season pass, deluxe pack) poate fi folosit doar pe acel profil de Romania unde iti trebuie un alt cont de ubiclub si alte asemenea bullcraps! Asa ca pe contul principal de Uk am ramas cu d.. :ohno:! Multumesc Ubi..voi mai lua inca o data var gold si pt contul de UK =D>! PS Am scris asta aici doar pt a nu se mai intepa si alti colegi..va multumesc! -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 308] Author : 077danyel Date : 13-06-2018 10:10 Poti sa deblochezi gratis tot Ps e ceva normal sa iti meargă doar pe contul de l-ai cumparat ce ai in plus asa e la toate jocurile expl fifa -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 309] Author : 077danyel Date : 22-06-2018 16:31 O recapitulare https://youtu.be/SUjaDpszpIY -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 310] Author : 077danyel Date : 17-10-2018 20:42 Am făcut preorder pentru marching fire si acum ca sa lansat nu merge imi da eroare A mai pățit cineva asta ? -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 311] Author : nina Date : 18-10-2018 15:12 am deja 3 perks pe centurion,ultimile 3 si 2 dintre ele conteaza am deschis vreo 20 sigur dar e posibil sa fi deschis vreo 30 de premium tot ce da cu 140 cu 140 sau 290 cu 140 am sters si am deschis iar am doar items 150 cu 150 ca asa am putut face 600 la 3 perks iar celelalte e imposibil frate ca da doar 290 cu 140,trebuia sa dea 300 cu 150 dar nu am vazut sa existe asa ceva am jucat breach si eram defender,eram si singur ieri cu 180 gear max si 3 perks,avantajul de a juca doar cu un caracter,nu mai aveau aia respawn mi se pare sau erau toti 4 morti in acelasi timp dar a durat peste 20min breach e bun pentru order 600 points ca asa faci usor in comparatie cu dominion,pana si revival faci -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 312] Author : RonanN1 Date : 22-12-2018 01:21 http://youtu.be/IQhhC3V_KBo -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 313] Author : 077danyel Date : 01-08-2019 22:34 Hulda e live va astept in game ---------- Post added 01-08-2019 at 20:35 ---------- https://youtu.be/k3Z_gBk5k4I -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 314] Author : 077danyel Date : 08-11-2019 20:31 https://youtu.be/OtJK9e0ALHs -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 315] Author : paul Date : 08-10-2020 20:26 Next-gen backward compatibility enhancements: FOR HONOR NEXT-GEN PLAN Hello Warriors! Today, we are happy to announce that For Honor will be headed to next-generation consoles. We can now confirm our next-gen backward compatibility and are very excited to provide, through it, an enhanced For Honor experience to next-gen players as we enter this new chapter for the gaming industry. Below is all you need to know about For Honor and its Next Gen plan! GRAPHICAL ENHANCEMENTS AVAILABLE AT LAUNCH OF NEXT GEN CONSOLES Next-gen console players will be able to experience the highest-level of graphical enhancements that For Honor has to offer. These enhancements, carried over from the Xbox One X and PS4 Pro are now available, without compromises, on all next-gen consoles: - Improved Water Reflections - Improved Distance Level of Detail - Improved Shadow Resolution - Improved Texture Filtering - 4k Resolution (Xbox Series X, PS5) / 1080 p (Xbox Series S) FREE AND SEAMLESS TRANSITION FOR CURRENT CONSOLE PLAYERS If you currently own For Honor on PS4 or XBox One, your profile, including all purchases and inventory is automatically shared with its Next Gen counterparts (ex: PS4 and PS5). FOR HONOR AT 60 FPS ON NEXT GEN CONSOLES FOR THE START OF Y4S4 The team is happy to announce that For Honor will be playable at 60 FPS on all next gen consoles for the beginning of next season Y4S4, early next December. Stay tuned for more details and updates on For Honor from now until then. We’ll see you on the battlefield! -For Honor Dev Team For Honor Next-Gen Plan | Ubisoft (US) (https://forhonor.ubisoft.com/game/en-us/news-community/152-363368-16/for-honor-next-gen-plan) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 316] Author : 077danyel Date : 21-10-2020 19:42 https://youtu.be/ShY_Ot7lMM4 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 317] Author : Alex Khan Date : 21-10-2020 21:28 Ce gluma proasta! In loc sa bage o factiune noua ca sunt o gramada de popoare medievale: mongoli, otomani, abbasizi, maiasi, indieni etc. ...... .............. baga monstri interdimensionali . 8-} -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 318] Author : razvanrazy Date : 22-10-2020 12:01 Este absolut firesc, pentru ca-i baga pentru o perioada scurta, in celebrarea Halloween-ului. Asa fac toate jocurile de tip service in perioada asta si lumea le apreciaza. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 319] Author : 077danyel Date : 03-12-2020 02:36 https://youtu.be/ln7e-yd-QBA -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 320] Author : 077danyel Date : 11-12-2020 17:49 Asa da alta viata -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 321] Author : JohnConstantine Date : 11-12-2020 22:54 Ptr detinatorii de joc PS4? Si cum a mai ramas cu cross save? Poti trece progresia de pe o platforma pe alta? -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 322] Author : 077danyel Date : 12-12-2020 01:44 Da înainte îl jucam pe ps4 ( cred ca ma joc de peste 2 ani ) și acum ca am trecut la ps5 a trecut cu tot ce aveam -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 323] Author : dronology Date : 19-02-2021 06:36 https://www.youtube.com/watch?v=WWaNKCmSsNk https://www.youtube.com/watch?v=4sxBtawyQ3w -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 324] Author : dronology Date : 11-03-2021 21:16 https://www.youtube.com/watch?v=CXjmdkxF9UU https://www.youtube.com/watch?v=5gOWDDL9lhE -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 325] Author : dronology Date : 04-06-2021 00:55 For Honor - Mirage| Y5S2 Story trailer https://www.youtube.com/watch?v=JEYuxrG54CA -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 326] Author : 077danyel Date : 15-07-2021 21:06 https://youtu.be/k243bI3GT5g -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 327] Author : galaxic Date : 15-07-2021 21:45 In ultimii 4 ani puteau sa mai includa inca 2-3 factiuni. Jocul e oricum cam mort in multiplayer, in special pe modul 4 vs 4, iar la dueluri iti iei bataie ca te baga cu unul cu level mare. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 328] Author : 077danyel Date : 15-07-2021 22:55 Nu contează levelul la jocul asta ci cum știi sa joci ,iar la Dominion e activitatea cea mai mare ( 4vs 4) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 329] Author : galaxic Date : 16-07-2021 00:10 As fi vrut sa aiba modul ala de asedii din Valhalla. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 330] Author : dronology Date : 21-10-2021 00:37 For Honor: Warrior’s Den Y5S3 HALLOWEEN CROSSOVER REVEAL LIVESTREAM Oct 20 2021 | Ubisoft [NA] https://www.youtube.com/watch?v=dH3ip6ecKDU For Honor: Survivors of the Fog Halloween Event | Trailer | Ubisoft [NA] https://www.youtube.com/watch?v=YwW0ynmytD0 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 331] Author : dronology Date : 02-12-2021 14:42 For Honor: New Emotes and Signature | Weekly Content Update: 11/25/2021 | Ubisoft [NA] https://www.youtube.com/watch?v=Sg_jA6sH8sk For Honor: Dominion Series 2021 Stage 3 Major Livestream | Ubisoft [NA] https://www.youtube.com/watch?v=MGic8VH05bY ---------- Post added 03-12-2021 at 01:11 ---------- Y5S4 FROZEN SHORES Reveal Trailer | FOR HONOR https://www.youtube.com/watch?v=zp9-HVKXH-Q For Honor: Warrior’s Den Y5S4 REVEAL LIVESTREAM December 2 2021 | Ubisoft https://www.youtube.com/watch?v=HsvkAyWUKbQ -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Downloaded from Console Games (https://www.consolegames.ro/forum) at 19-03-2024 06:52.