* * * Console Games Thread * * * -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Thread : CG Awards 2015 - Cel mai bun Joc Action-Adventure Started at 04-01-2016 11:42 by OEE Visit at https://www.consolegames.ro/forum/showthread.php?t=96811 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 1] Author : OEE Date : 04-01-2016 11:42 Title : CG Awards 2015 - Cel mai bun Joc Action-Adventure Anul 2015 a trecut si este momentul sa tragem si noi linie asupra celor mai bune jocuri ale anului. Din punctul meu de vedere a fost un an foarte divers cu o groaza de jocuri bune, lucru care nu a facut alegerea nominalizatilor prea usoara. Am incercat sa fac o lista cat mai completa a celor mai selecte jocuri de anul acesta, exista si posibilitatea sa fi uitat cate ceva sau sa apara ocazionalele greseli asa ca nu injurati si votati votati votati. Multumim pentru inca un an petrecut impreuna pe ConsoleGames.ro si spor la vot! Va rugam sa postati si opiniile voastre in legatura cu votul acordat! CG Awards 2015 - Cel mai bun Joc Action-Adventure: Assassin's Creed Syndicate Bloodborne Batman: Arkham Knight Dying Light Metal Gear Solid V: The Phantom Pain Rise of the Tomb Raider -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 2] Author : eagle-eye Date : 04-01-2016 15:14 Bloodborne without a doubt, desi sunt surprins sa vad MGS asa jos in lista. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 3] Author : OEE Date : 04-01-2016 15:22 Dacă era livrat jocul final și nu doar o parte din el pusă laolaltă doar să fie lansat jocul cred că ar fi meritat și MGS, dar a fost destul de afectat de plecarea lui Kojima. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 4] Author : Tudoran Date : 04-01-2016 16:18 Action-adventure e sarea si piperul Blodborne-ului =D> Has so much action, it won`t even let you pause the game! :evil: -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Downloaded from Console Games (https://www.consolegames.ro/forum) at 28-03-2024 15:32.