* * * Console Games Thread * * * -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Thread : CG Awards 2015 - Cel mai bun joc Indie Started at 04-01-2016 12:25 by OEE Visit at https://www.consolegames.ro/forum/showthread.php?t=96818 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 1] Author : OEE Date : 04-01-2016 12:25 Title : CG Awards 2015 - Cel mai bun joc Indie Anul 2015 a trecut si este momentul sa tragem si noi linie asupra celor mai bune jocuri ale anului. Din punctul meu de vedere a fost un an foarte divers cu o groaza de jocuri bune, lucru care nu a facut alegerea nominalizatilor prea usoara. Am incercat sa fac o lista cat mai completa a celor mai selecte jocuri de anul acesta, exista si posibilitatea sa fi uitat cate ceva sau sa apara ocazionalele greseli asa ca nu injurati si votati votati votati. Multumim pentru inca un an petrecut impreuna pe ConsoleGames.ro si spor la vot! Va rugam sa postati si opiniile voastre in legatura cu votul acordat! CG Awards 2015 - Cel mai bun joc Indie: Axiom Verge Her Story Ori and the Blind Forest Rocket League Undertale -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 2] Author : PoisonRemedy Date : 04-01-2016 14:47 eu as mai adauga aici si Tower Fall Ascension este un joc de nota 10. Si e cel mai bun couch-co-op game. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 3] Author : OEE Date : 04-01-2016 15:19 Aici recunosc că m-am uitat prin alte topuri pentru inspiratie, nu am prea apucat să mă joc și indie-uri anul acesta. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 4] Author : eagle-eye Date : 04-01-2016 15:25 Rocket League FTW! Sunt totusi surprins sa vad ca Her Story nu a primit niciun vot, desi atata lume il ridica in slavi... -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 5] Author : Victor420 Date : 04-01-2016 15:34 Am jucat eu "Her Story", si pot sa confirm ca isi merita laudele. M-a facut sa ma simt ca Sherlock :) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 6] Author : eagle-eye Date : 04-01-2016 15:48 Trebuie neaparat sa-l joc si eu, see what the fuss is all about :)) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Downloaded from Console Games (https://www.consolegames.ro/forum) at 28-03-2024 15:28.