* * * Console Games Thread * * * -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Thread : CG Awards 2015 - Cel mai bun DLC Started at 04-01-2016 13:22 by OEE Visit at https://www.consolegames.ro/forum/showthread.php?t=96830 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 1] Author : OEE Date : 04-01-2016 13:22 Title : CG Awards 2015 - Cel mai bun DLC Anul 2015 a trecut si este momentul sa tragem si noi linie asupra celor mai bune jocuri ale anului. Din punctul meu de vedere a fost un an foarte divers cu o groaza de jocuri bune, lucru care nu a facut alegerea nominalizatilor prea usoara. Am incercat sa fac o lista cat mai completa a celor mai selecte jocuri de anul acesta, exista si posibilitatea sa fi uitat cate ceva sau sa apara ocazionalele greseli asa ca nu injurati si votati votati votati. Multumim pentru inca un an petrecut impreuna pe ConsoleGames.ro si spor la vot! Va rugam sa postati si opiniile voastre in legatura cu votul acordat! CG Awards 2015 - Cel mai bun DLC: Bloodborne: The Old Hunters Destiny: The Taken King Dragon Age: Inquisition - Trespasser Final Fantasy XIV: Heavensward Star Wars: The Old Republic - Knights of the Fallen Empire The Witcher 3: Hearts of Stone -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 2] Author : Trefla Date : 04-01-2016 14:28 De ce am vaga impresie ca orice poll in care este Witcher 3 o sa castige ? :)) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 3] Author : PoisonRemedy Date : 04-01-2016 14:51 Hearts of Stone fara discutie. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 4] Author : OEE Date : 04-01-2016 14:54 Mi-a placut Hearts of Stone, dar The Old Hunters este absolut wow, ce atmosfera au reusit baietii acolo sa creeze e de nedescris. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 5] Author : eagle-eye Date : 04-01-2016 15:40 Eu as merge mai degraba pe Taken King. De ce? Pentru ca evolutia si schimbarile pe care le-a adus la Destiny sunt mai mult decat au adus orice alt DLC. Nu zic ca restul nu sunt bune (desi inca nu l-am cumparat pe The Old Hunters), dar au adus doar extra-content. Taken King in schimb a adus schimbari de design si de sisteme de gameplay foarte bune. Anyway, am I the only one, sau Dragon Age a fost un fas anul asta? Desi l-am jucat, am uitat de el in clipa in care l-am terminat si nu m-a mai interesat nimic dupa, desi nu ma pot gandi de ce nu a mers, a fost un progres imens fata de primele doua. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 6] Author : OEE Date : 04-01-2016 16:00 Am trecut și DA să fie și el pe listă [emoji14] -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 7] Author : Rasko Date : 05-01-2016 12:03 Nu stiu daca e considerat tocmai DLC, dar as vota Driveclub Bikes fara discutie. Nu il vad in lista. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 8] Author : raducucosmin Date : 05-01-2016 13:57 The Old Hunters. Dupa experienta care a fost Bloodborne, mi-era greu sa cred ca vor scoate ceva "to top that". Well... "Top Hats" off -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 9] Author : solaru Date : 07-01-2016 19:31 Star Wars TOR. Because SW - nu trebe sa zic mai multe:x -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Downloaded from Console Games (https://www.consolegames.ro/forum) at 28-03-2024 12:14.