* * * Console Games Thread * * * -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Thread : Vand PS3 CHITARA PlayStation 3 Logitech Guitar Hero Controller 939-000129 Started at 04-04-2016 16:59 by florin8 Visit at https://www.consolegames.ro/forum/showthread.php?t=98709 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 1] Author : florin8 Date : 04-04-2016 16:59 Title : Vand PS3 CHITARA PlayStation 3 Logitech Guitar Hero Controller 939-000129 Fotografiile sunt reale Chitara Logitech Guitar Hero Controller ptr PS3 impecabila (putin utilizata) de culoare neagra, wirelless (fara fir), compatibilia cu consola Playstation 3. Producator: Logitech Music Controller | Virtually silent controls, 2.4 GHz wireless USB receiver, Guitar Hero controls, Up to 10 m range, | Wireless USB | PS2, PS3 | 2 ani |939-000129 Cod producator: Wireless guitar controller Construite din materiale autentice, gat de lemn, griful din lemn de trandafir si freturi din metal, controllerele de chitara sunt dedicate gamerilor care vor sa-si puna la incercare carisma de star, indiferent de pe ce platforma aleg sa cante. Controllerul de chitara este licentiat de compania Activision Publishing, Inc. pentru toate jocurile Guitar Hero. "Fan adevarat al Guitar Hero World Tour, Logitech este incantat sa contribuie cu un controller de chitara care sa dezlantuie orice impatimit de muzica," a precizat Ruben Mookrjee, director pe produse gaming in cadrul Logitech. " Tot ce se gaseste in aceasta chitara este premium. Daca vrei sa canti ca un star rock pe Xbox 360 , PlayStation 3 si Wii, iti doresti o chitara pe care un rocker ar aprecia-o. Acum, o poti avea." Pentru a oferi mai mult realism, controller-ele Logitech Wireless Guitar sunt construite pe baza modelului preferat de catre cei mai mari chitaristi rock din lume. Chitara incorporeaza un slider sensibil la atingere, situat pe gatul controller-ului. Cu ajutorul slider-ului, zdranganitul nu va mai cauza dureri de cap. In plus, slider bar-ul poate fi folosit in programul Music Studio al Guitar Hero World Tour pentru a crea o multitudine de sunete. Te poti misca in voie purtat de muzica, putandu-te deplasa de consola pana la 9 metri. Bateriile au o autonomie de sute de ore,astfel incat poti sa interpretezi atatea hituri, cate ai include in playlist-ul unui festival adevarat, poate chiar mai mult. Controllerul Wirelles Guitar are nevoie de doua baterii AA pentru a functiona. Controllerul Logitech Wirelles Guitar pentru PlayStation 3 va fi disponibil in culoarea neagra. Controller-ul Logitech Wirelles Guitar pentru Xbox 360 va fi disponibil in culoarea portocalie, iar controller-ul Logitech Wirelles Guitar pentru Wii va fi disponibil in culoarea alba. Pret 149 lei -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 2] Author : cheetah3k5 Date : 22-02-2018 13:49 Title : intrebare Salut. Stiu ca am intarziat un an, dar mai este valabil anuntul? As fi interesat -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 3] Author : zEze Date : 22-02-2018 14:08 Salut, si eu as fi interesat, daca mai e valabila; Merci -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 4] Author : florin8 Date : 23-05-2018 10:27 Salut, da -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 5] Author : Peetzy Date : 16-06-2018 18:30 Salut, daca n-ai dat-o inca sunt si eu interesat, multumesc! -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 6] Author : almighty_ditto Date : 28-11-2020 14:47 Salut, daca nu ai vandut-o as fi interesat eu. Mersi! -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Downloaded from Console Games (https://www.consolegames.ro/forum) at 29-03-2024 15:44.