* * * Console Games Thread * * * -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Thread : Borderlands 3 Started at 25-04-2016 12:52 by tudyniuz Visit at https://www.consolegames.ro/forum/showthread.php?t=99576 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 1] Author : tudyniuz Date : 25-04-2016 12:52 Title : Borderlands 3 Borderlands 3 a fost anuntat oficial, multumiri lui trickz pentru stirea cu anuntul, o gasiti in linkul de mai jos. http://www.consolegames.ro/forum/f7-console-news/99575-borderlands-3-confirmat-oficial/ -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 2] Author : maudrunk5 Date : 02-03-2017 10:32 Borderlands 3 Early Tech Demo Shows Off Unreal Engine 4 Progress So Far - IGN (http://www.ign.com/articles/2017/03/01/borderlands-3-early-tech-demo-shows-off-unreal-engine-4-progress-so-far) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 3] Author : rolleer Date : 02-03-2017 11:02 With Borderlands 3 In Development, Gearbox Shows Off New Tech Demo (http://www.gamespot.com/articles/with-borderlands-3-in-development-gearbox-shows-of/1100-6448338/) ;) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 4] Author : Cristy Date : 28-03-2019 22:55 https://www.youtube.com/watch?v=d9Gu1PspA3Y -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 5] Author : Xander RO Date : 03-04-2019 16:41 Septembrie 2019 -> https://www.xboxachievements.com/news/news-32499-Borderlands-3-September-Release-Date-Officially-Announced-With-New-Trailer.html https://www.youtube.com/watch?time_continue=10&v=JiEu23G4onM -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 6] Author : Clopotarul Date : 11-06-2019 09:06 https://youtu.be/xTnYksXt7Xg -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 7] Author : CowboyBill Date : 12-06-2019 02:38 Are deja premiul asigurat pentru jocul anului! -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 8] Author : Teo Date : 21-08-2019 13:59 Mai este pana maine oferta pe PS Store la Borderlands Handsome Collection 4Lire si nu stiu ce pachet sa aleg. Sunt interesat doar de Borderlands 2 insa l-as incerca in varianta PSVR+PsAim. L-a jucat cineva in aceasta combinatie? suportul de PSAIM a fost introdus ulterior si informatiile despre cum se comporta jocul sunt destul de limitate. Sau macar daca l-a terminat cineva in varianta clasica de PSVR cu gamepad/move. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 9] Author : IlieRazvan Date : 10-09-2019 20:09 https://youtu.be/GcU6-lA_Ohs Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 10] Author : trollgoblin Date : 12-09-2019 21:40 Jocul are note bune pana acum: https://www.metacritic.com/game/pc/borderlands-3/critic-reviews -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 11] Author : mdexter95 Date : 13-09-2019 09:08 Daca are cineva drum prin media galaxy/altex si il vede la raft, ziceti aici va rog :) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 12] Author : ATX-MG Date : 13-09-2019 13:40 Daca are cineva drum prin media galaxy/altex si il vede la raft, ziceti aici va rog :) Salut! Ce editie te-ar interesa si in ce magazin? :) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 13] Author : lukecelmare Date : 19-09-2019 10:00 De pe reddit . 285860 Sent from my moto g(7) power using Tapatalk -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 14] Author : ATX-MG Date : 19-09-2019 10:06 http://www.consolegames.ro/forum/attachment.php?attachmentid=285861&cid=1&stc=1http://www.consolegames.ro/forum/attachment.php?attachmentid=285862&cid=1&stc=1 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 15] Author : paul Date : 25-09-2019 20:10 Latest installment in genre-defining, shooter-looter series sold-in more than 5 million units within first five days of launch, making Borderlands 3 the fastest-selling title in 2K history and highest-selling title for the label on PC. New York, NY – September 23, 2019 – Today, 2K announced that Borderlands® 3, the latest entry to the renowned shooter-looter franchise, has unleashed further mayhem by achieving multiple record-setting milestones for both the series and label following its worldwide release on Friday, September 13. Within its first five days of launch, 50 percent more consumers purchased Borderlands 3 versus sales of its predecessor – Borderlands 2 – making the title the fastest-selling in 2K’s history, as well as the highest-selling title for the label on PC in a five-day window. In addition, Borderlands 3 has sold-in more than 5 million units in its first five days, leading the Borderlands franchise to generate more than $1 billion in Net Bookings and becoming the second franchise in 2K history to achieve this milestone. Borderlands® 3 Redefines Mayhem; Establishes Franchise as Billion Dollar Global Brand (https://newsroom.2k.com/news/borderlandsr-3-redefines-mayhem-establishes-franchise-as-billion-dollar-global-brand) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 16] Author : eagle-eye Date : 26-09-2019 10:55 Si cica o sa faileze pe Epic Store, lol. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 17] Author : PoisonRemedy Date : 26-09-2019 12:05 Din pacate multi dau numai din gura si nu se tin de cuvant, pentru ca e mai important e sa fii la moda "in trend" cu restul lumii decat sa te respecti, de aceea suntem unde suntem in industria gaming si devine tot mai nasol si mai agresiv la ce fac unii publisheri. Pe consola nu ma intereseaza Borderlands, eu o sa mai astept pana e lansat pe steam. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 18] Author : eagle-eye Date : 26-09-2019 18:56 Lasa ca l-am cumparat eu de 2 ori de pe Epic, cat si pentru tine, Poison :) Sent from my LG-H870 using Tapatalk -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 19] Author : PoisonRemedy Date : 27-09-2019 10:08 Atunci ai face bine sa imi trimiti jocul. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 20] Author : SepticEye Date : 02-10-2019 10:57 Caut legendary SMG Crossroads( shock sau incendiary). Are cineva de dat la trade? Am vreo 20 legendary pt schimb. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 21] Author : sexbobomb91 Date : 09-10-2019 16:35 Aveti ceva opinii? Ma gandesc sa-l iau pentru PS4. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 22] Author : eagle-eye Date : 09-10-2019 17:18 Nu stiu cum e pe console, dar pe PC au reparat aproape toate bug-urile, inclusiv alea de frame drop. Jocul e fun, este un improvement imens peste 2 pe toate plajele, mai ales la arme, gunplay, movement si exploring. Il recomand, este cel mai distractiv joc pe care l-am jucat anul asta, mai ales daca-l joci in co-op. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 23] Author : sexbobomb91 Date : 10-10-2019 14:04 ^ Mersi de raspuns, am si comandat versiunea de PS4 :) . Ma gandesc sa termin story-ul in single player si sa joc endgame-ul in co-op. Are cineva o sugestie cum ar merge mai bine pe PRO? Au imbunatatit performance-ul cu ultimele patch-uri sau tot este recomandat sa il joc in 1080p pt avea un framerate stabil (https://www.reddit.com/r/borderlands3/comments/d3sqr2/borderlands_3_ps4_pro_fps_fix/) ? -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 24] Author : kragod Date : 16-10-2019 09:54 Caut legendary SMG Crossroads( shock sau incendiary). Are cineva de dat la trade? Am vreo 20 legendary pt schimb. Am eu, ambele daca nu ma insel. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 25] Author : paul Date : 21-10-2019 17:48 https://youtu.be/p1Jl2uFuy8Q -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 26] Author : paul Date : 20-11-2019 22:38 https://youtu.be/3xNqOHiTlwA -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 27] Author : felixanu Date : 21-11-2019 00:45 De mâine o să fie și free to play până pe 24/11/19 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 28] Author : Xander RO Date : 11-12-2019 00:43 Niciodata in viata mea, in cei 27 de ani de cand cochetez cu industria asta, n-am patit asa ceva ce patesc cu jocul asta. Deci eu selectez easy difficulty, PENTRU CA ASA VREAU EU dupa ce am facut cangrena batand Gears 5 pe insane... vreau sa ma odihnesc si sa ma relaxez, iar tu joc nenorocit ma lasi sa ajung level 13 pt ca mai apoi sa ma pui in fata unui boss de level 18 si sa-mi spui ca nu am nici o sansa?? Imi spui ca daca vreau sa continui trebuie sa ma duc inapoi si sunt OBLIGAT sa fac secondary missions, incalcand insasi semnificatia cuvantului secondary? SICTIR! La vanzare! Sictir! -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 29] Author : andrwlicious Date : 11-12-2019 10:34 Niciodata in viata mea, in cei 27 de ani de cand cochetez cu industria asta, n-am patit asa ceva ce patesc cu jocul asta. Deci eu selectez easy difficulty, PENTRU CA ASA VREAU EU dupa ce am facut cangrena batand Gears 5 pe insane... vreau sa ma odihnesc si sa ma relaxez, iar tu joc nenorocit ma lasi sa ajung level 13 pt ca mai apoi sa ma pui in fata unui boss de level 18 si sa-mi spui ca nu am nici o sansa?? Imi spui ca daca vreau sa continui trebuie sa ma duc inapoi si sunt OBLIGAT sa fac secondary missions, incalcand insasi semnificatia cuvantului secondary? SICTIR! La vanzare! Sictir! Pai normal ca esti under level ... daca nu faci side quest-urile. Sfatul meu este sa faci si aceste side questuri. Nu trebuie toate , doar cateva :) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 30] Author : Xander RO Date : 11-12-2019 11:51 Pai normal ca esti under level ... daca nu faci side quest-urile. Sfatul meu este sa faci si aceste side questuri. Nu trebuie toate , doar cateva :) Am facut modul ala 'Horde' si am mai facut putin level. DAR, daca tu in joc ai un MAIN PATH, tu trebuie sa ma lasi sa POT SA TERMIN acel main path si in timp ce am convulsii cu muci pe piept, APOI daca EU VREAU sa fac additional content, 'Secondary', sa fie alegerea mea. Nu sa ma plimbi tot jocul sa ma lasi la +1 level la mobi, si sa-mi arunci un boss cu +5 pentru ca apoi sa ma intorc la side quests. Nu stiu, asa vad eu lucrurile, poate gresesc. Oricum, azi noapte cand mi-a spawnat bila aia de level 18 si muream in 5 secunde mi-a venit sa-l sparg... -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 31] Author : andrwlicious Date : 11-12-2019 11:54 Am facut modul ala 'Horde' si am mai facut putin level. DAR, daca tu in joc ai un MAIN PATH, tu trebuie sa ma lasi sa POT SA TERMIN acel main path si in timp ce am convulsii cu muci pe piept, APOI daca EU VREAU sa fac additional content, 'Secondary', sa fie alegerea mea. Nu sa ma plimbi tot jocul sa ma lasi la +1 level la mobi, si sa-mi arunci un boss cu +5 pentru ca apoi sa ma intorc la side quests. Nu stiu, asa vad eu lucrurile, poate gresesc. Oricum, azi noapte cand mi-a spawnat bila aia de level 18 si muream in 5 secunde mi-a venit sa-l sparg... AAAA ... la Katagawa ball esti ? ... E unul dintre cei mai grei bosi din joc. Si eu am stat mult acolo , dar vezi ca sunt tutoriale pe yt cu spot-uri unde nu te poate prinde.Plus ca eu cand l-am facut am dat party-ul pe public si l-am facut cu un player random care a intrat la mine in grup. Cam astia sunt pasii pentru a trece de bila :) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 32] Author : PoisonRemedy Date : 11-12-2019 13:35 Data viitoare facem petitie sa faca jocurile asa cum vrea Xander sa nu mai stea cu calmante langa consola cand se joaca. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 33] Author : andrwlicious Date : 11-12-2019 13:38 Jocul este genial , nu degeaba are 8 sau 9 din 10 in majoritatea review-urilor "pro" -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 34] Author : Xander RO Date : 11-12-2019 13:48 Data viitoare facem petitie sa faca jocurile asa cum vrea Xander sa nu mai stea cu calmante langa consola cand se joaca. Da gurita, pe urma fa petitie sa iasa doar 2 jocuri pe an, pentru fericirea ta, ca restul sunt pentru balene. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 35] Author : keanustar Date : 11-12-2019 13:54 Pe Xander l-a cuprins iar magia sarbatorilor. Grow up! -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 36] Author : PoisonRemedy Date : 11-12-2019 14:04 Din pacate e growned up dar saracu probabil e bipolar, altfel nu prea imi explic iesirile lui la un joc. Cateodata il imaginez ca ii iese fum din nas si urechi cand tasteaza la nervi :)) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 37] Author : eagle-eye Date : 11-12-2019 15:19 Am facut modul ala 'Horde' si am mai facut putin level. DAR, daca tu in joc ai un MAIN PATH, tu trebuie sa ma lasi sa POT SA TERMIN acel main path si in timp ce am convulsii cu muci pe piept, APOI daca EU VREAU sa fac additional content, 'Secondary', sa fie alegerea mea. Nu sa ma plimbi tot jocul sa ma lasi la +1 level la mobi, si sa-mi arunci un boss cu +5 pentru ca apoi sa ma intorc la side quests. Nu stiu, asa vad eu lucrurile, poate gresesc. Oricum, azi noapte cand mi-a spawnat bila aia de level 18 si muream in 5 secunde mi-a venit sa-l sparg... Calmeaza-te, e ceva normal pentru aproape orice joc cu elemente RPG, nu cred ca am jucat vreunul care sa ma lase sa trec doar prin Main Quests. Priveste side-questurile ca fiind tot parte din critical path pentru ca de fapt asa a si fost gandit jocul. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 38] Author : kragod Date : 11-12-2019 15:26 ^ this guy -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 39] Author : Xander RO Date : 11-12-2019 16:03 Da eagle-eye pe undeva ai dreptate DAR nu este mereu implementat asa. Nu am o problema cu faptul ca nu pot trece prin main path legat la ochi (desi poate imi explica si mie cineva de ce mai exista optiunea de easy?), am o problema cu faptul ca MA LASA sa trec printr-un nivel care tine 1h+ si este ok, cu inamici de maxim 2+ fata de mine, iar la final imi arunca un boss de 5+, FARA NOTIFICARE in prealabil ca 'zona' cutare nu prea e pentru tine la momentul ala. Da, exista treaba asta in multe jocuri RPG, insa fiecare are un element care tine de bun simt si anume un tip/hint/mint care spune undeva intr-un colt RECOMMENDED LEVEL X, in traducere 'vezi boule ca n-ai ce cauta aici, INCA'. Nu stiu nu sunt game designer mlamea...&*^*&%... sunt 1 miliard de moduri inteligente prin care se poate implementa o notificare sau ceva user friendly care sa ajute playerul sa ramane intr-o experienta smooth. Pentru mine sa ma lasi 1 ora jumate sa joc ca la final sa ma pui sa ma intorc e game breaker. Pe Xander l-a cuprins iar magia sarbatorilor. Grow up! N-ai inteles nimic, stai jos. Din pacate e growned up dar saracu probabil e bipolar, altfel nu prea imi explic iesirile lui la un joc. Cateodata il imaginez ca ii iese fum din nas si urechi cand tasteaza la nervi :)) Da dodotzel, te asteptam la dezbaterea GOTY de anul asta sa ne explici cum si de ce toate jocurile nominalizate sunt nasoale si sa ne spui din nou ca o moara stricata ca tu vrei sa existe numai Witcher 3 si Zumba. ^ this guy Nasule ai pauza de masa prea lunga? -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 40] Author : kragod Date : 11-12-2019 18:49 Ai ce cauta in orice parte a jocului, la orice nivel, daca ai buildul ok. Bossul ala cu 5 nivele mai mari poti sa il bati si fara sa cresti in nivel, dar iti trebuie o arma care sa nu fie prastie, cu elementul adecvat, si cateva skilluri. Sau alternativ poti sa intri online si sa intri in jocul altora, si treci de boss odata cu ei. Sau alternativ poti sa faci tu joc, sa intre altii la tine si sa treci de boss cu ei. Sau alternativ poti sa creezi din nou joc sa mai omori cativa mobi sa mai sari un nivel. Sau alternativ poti sa te chinui sa bati bossul ala de lvl 18 cu ce ai, doar ca dureaza putin mai mult. Sau alternativ poti sa dai delete la joc si sa il pui la vanzare. PS: Mi-a dat Edi voie sa am pauza mai lunga si sa iti raspund tie. Pt asta i-am supt-o bine. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 41] Author : Khufu Date : 11-12-2019 19:51 Stay classy, CG. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 42] Author : Xander RO Date : 11-12-2019 20:46 Ai ce cauta in orice parte a jocului, la orice nivel, daca ai buildul ok. Bossul ala cu 5 nivele mai mari poti sa il bati si fara sa cresti in nivel, dar iti trebuie o arma care sa nu fie prastie, cu elementul adecvat, si cateva skilluri. Sau alternativ poti sa intri online si sa intri in jocul altora, si treci de boss odata cu ei. Sau alternativ poti sa faci tu joc, sa intre altii la tine si sa treci de boss cu ei. Sau alternativ poti sa creezi din nou joc sa mai omori cativa mobi sa mai sari un nivel. Sau alternativ poti sa te chinui sa bati bossul ala de lvl 18 cu ce ai, doar ca dureaza putin mai mult. Sau alternativ poti sa dai delete la joc si sa il pui la vanzare. PS: Mi-a dat Edi voie sa am pauza mai lunga si sa iti raspund tie. Pt asta i-am supt-o bine. Nu era mai ok sa raspunzi din prima constructiv cum ai facut-o mai sus? Am facut level in coop imediat dupa da... ai dreptate, imi pun cenusa in cap! Nu stiam nu am mai gandit!!! Mi-au sarit inima mucii si creierul cu sange pe pereti la 1 noaptea de nervi ca nu puteam sa-i dau aluia nici un scut jos pe easy, si asta oricat de bun ar fi B3 (ca este bun), NU E NORMAL!!! -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 43] Author : kragod Date : 11-12-2019 20:50 Stay classy, CG. PS-ul era pentru el, stie el f bine de ce am scris asta... ---------- Post added 11-12-2019 at 19:51 ---------- Nu era mai ok sa raspunzi din prima constructiv cum ai facut-o mai sus? Am facut level in coop imediat dupa da... ai dreptate, imi pun cenusa in cap! Nu stiam nu am mai gandit!!! Mi-au sarit inima mucii si creierul cu sange pe pereti la 1 noaptea de nervi ca nu puteam sa-i dau aluia nici un scut jos pe easy, si asta oricat de bun ar fi B3 (ca este bun), NU E NORMAL!!! Eagle-eye a avut raspuns constructiv, eu doar am fost de acord cu postul lui. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 44] Author : eagle-eye Date : 12-12-2019 12:34 Sunt de acord ca e ciudata situatia urmatoare: scrie la quest ca e de levelul x, inamicii sunt de levelul x, maxim x+1, dar boss-ul e de levelul x+5. Intr-adevar, iti da false intel si te forteaza poate sa abandonezi questul fix la sfarsit, ceea ce e iritant. Mai ales daca tu esti deja slightly underleveled pt cat e normal la quest-ul respectiv. Eu personal n-am patit-o, plus ca bossii finali in B3 mi se par de fapt cel mai usor encounter dintr-un quest, mai greu e cand te bati cu 30 de inamici mici in acelasi timp. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 45] Author : Xander RO Date : 17-12-2019 15:48 In stilul caracteristic, desi uneori sunt un bou acid si prost, recunosc mereu cand gresesc si imi pun cenusa in cap fara remuscari. Da, am fost un bou, asa sunt eu patimas si coleric dar mereu recunosc cand exagerez. Am exagerat! Sunt la chapter 15 acum si pot sa spun ca imi place foarte mult Borderlands 3, este unul dintre cele mai bune jocuri pe care le-am jucat anul asta. Dupa fata cu Katagawa ball unde chiar am vrut sa dau foc la consola la 1.30 noaptea, nu mi s-a mai intamplat sa fiu under-level deloc si chiar daca am fost, nu a fost walkthrough breaker... insa acolo chiar n-am exagerat deloc am ajuns la un boss de +5 care ma oblitera in 5 secunde fara drept de apel, pe easy... Bun joc, foarte bun. Multumesc Gigi ca am mereu NAT Strict si nu poate da nimeni join la mine, indiferent ce fac la router, doar una mica nu i-am facut si tot Strict este. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 46] Author : felixanu Date : 19-12-2019 14:27 Stie cine daca a fost lansat noul DLC pe store? Eu nu reusesc sa-l gasesc. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 47] Author : paul Date : 19-12-2019 15:19 Se lanseaza la ora 19:00. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 48] Author : felixanu Date : 19-12-2019 22:16 Daca am cumparat versiunea SuperDeluxEdition, nu trebuie sa avem tote DLC.urile gratuite? Moxxi's Heist of the Handsome Jackpot vad ca e cu plata.... ??? ---------- Post added 19-12-2019 at 21:42 ---------- Gata, au rezolvat problema :) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 49] Author : Xander RO Date : 20-12-2019 12:13 Daca am cumparat versiunea SuperDeluxEdition, nu trebuie sa avem tote DLC.urile gratuite? Moxxi's Heist of the Handsome Jackpot vad ca e cu plata.... ??? ---------- Post added 19-12-2019 at 21:42 ---------- Gata, au rezolvat problema :) Salut, Spune-mi te rog ca sa pornesti si sa termini acest DLC este nevoie sa fi un anumit level (50?) sau se scaleaza inamicii in functie de ce level ai in momentul ala? Ms. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 50] Author : Xander RO Date : 25-12-2019 16:16 Multumesc, nu trebuia sa te deranjezi! Craciun fericit! -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 51] Author : GabiCutlac Date : 18-02-2020 23:04 Joaca cineva jocu ăsta pe ps4 normal? Cum rezistati cu framerate-ul asta infect? Frate, am mai jucat jocuri cu 30fps, da asta nu știu cum sa-l descriu, ca numa 30 nu e. Nu-mi dau seama cum au putut lansa mizeria asta. Si cei de la Digital Foundry mai si ziceau ca rulează ok pe consolele mai slabe. Abia asteptam sa-l joc cu soția si pauza, pe slimu ei rulează ca o cizma. Si asa țintește ea mai greu, darămite la cum ruleaza jocu... -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 52] Author : paul Date : 07-03-2020 01:26 https://youtu.be/bna8MPkJ9b8 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 53] Author : paul Date : 18-03-2020 13:30 https://youtu.be/IgNmtkfDIXw -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 54] Author : paul Date : 25-08-2020 17:16 Psycho Krieg and the Fantastic Fustercluck trailer: https://youtu.be/AsfHsrkoRb8 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 55] Author : paul Date : 30-08-2020 01:42 Psycho Krieg and the Fantastic Fustercluck gameplay: https://youtu.be/pfB8fmqH73g -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 56] Author : paul Date : 13-09-2020 00:13 Free next-gen upgrade. Save game transfer. Cross-play next year. Current-gen update: - 2-player vertical split-screen Next-gen update: - 2-player vertical split-screen - 3 and 4-player split-screen (PS5, XSS, XSX) - 4K/60FPS in single-player (PS5, XSX) Next-gen Borderlands 3, FL4K's fourth Skill Tree, and more revealed at PAX Online (https://borderlands.com/en-US/news/2020-09-12-borderlands-3-pax-online-news/) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 57] Author : dronology Date : 12-03-2021 05:50 Borderlands 3: Director's Cut Content Delayed to Early April Launch The Borderlands 3: Director’s Cut add-on has been delayed to April 8, Gearbox Software announced Thursday. Gearbox cited the recent cold snap in Texas, where the studio is located, which resulted in widespread power outages and property damage, and at least 70 deaths according to a February post from Associated Press. https://www.ign.com/articles/borderlands-3-directors-cut-content-delayed-to-early-april-launch 1370027189735809031 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 58] Author : dronology Date : 27-05-2021 16:32 Borderlands 3’s long-awaited cross-play update appears unlikely to be made available on PlayStation consoles when it launches. Gearbox Software CEO Randy Pitchford said on Thursday that the studio is technically ready to roll out cross-play for all platforms. However, in a somewhat vaguely worded tweet, Pitchford claimed the studio has been “required” to remove cross-play support for PS5 and PS4. “Good news or bad news first? Good News: An update for Borderlands 3 has been prepared for release that includes full crossplay support across all platforms,” he wrote. “Bad News: For certification, we have been required by the publisher to remove crossplay support for PlayStation consoles.” It isn’t immediately apparent why cross-play support for PlayStation consoles looks set to be left out of the planned update. However, Sony is reportedly the only platform holder that requires compensation for lost revenue during cross-play, and some fans have speculated that this could be behind the Borderlands 3 situation. VGC has contacted Borderlands publisher 2K for comment on this report. Prior to the game’s September 2019 release, Pitchford said Gearbox intended to offer cross-play support “as soon as practicable” and “on as many platforms as possible”. Borderlands 3 studio claims it’s been blocked from adding cross-play on PlayStation (https://www.videogameschronicle.com/news/borderlands-3-studio-claims-its-been-blocked-from-adding-cross-play-on-playstation/) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Downloaded from Console Games (https://www.consolegames.ro/forum) at 29-03-2024 14:02.