Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 4 of 4

Thread: Cele mai bune jocuri pt. WiiFit

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Cele mai bune jocuri pt. WiiFit

    Well, n-a rezistat Cris si m-a convins sa-i iau WiiFit. Momentan nu are decat pachetul de jocuri ce vin cu WiiFit, insa am vazut zeci de jocuri pentru placa... si chiar nu aveam de gand sa le iau "la gramada". Prin urmare, am rugamintea de a-mi face si mie ceva recomandari. Care sunt cele mai bune jocuri pt. WiiFit ? Thx in advance !

  2. #2 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    The Best Wii Fit Games - TRCB

    ...fiecare vine cu un mic info.

  3. #3 SP
    Junior Member LiYann's Avatar
    hmm sincer momentan sunt posesoarea jocurilor pt wii fit : Wii fit Plus,new U fitness first personal trainer ,Walk it out si
    Rayman Raving Rabbids TV .Dintre astea cel mai mult mi-a placut Rayman raving rabbids TV,depinde insa si de gusturile fiecaruia : )
    De wii fit simplu te plictisesti destul de repede,varianta Wii fit PLUS e ceva mai buna (iti calculeaza si cal arse si in principiu are mai multe activitati interesante). In Walk it out you just...walk it out O_O. L-am luat pentru ca nu prea am timp sa ma plimb(& i miss it) si...well sincer si melodiile sunt bine alese. That's about it.
    RRR tv e genul de joc FUN but goofy care a reusit sa ma faca sa rad in gura mare de cateva ori.Maybe i'm just silly like that though.E alcatuit din mai multe mini joculete care au un umor putin..diferit (like controling ur char,movements while SITTING on the wii board)
    Insa,am auzit lucruri destul de bune si despre EA Sports Active Nu stiu prea multe la capitolul asta though,dar multa lume pare sa-l recomande.
    Oh well,here goes my first post (nu a fost chiar asa de greu afterall) si ti-am zis,acum depinde de ce anume cauta ^^
    Good luck!

  4. #4 SP
    Junior Member dexi77's Avatar
    Salut. A aparut de ceva vreme si ea sport more active workout.
    Si mie unul mi-a placut RRR. E demential. Iar in multiplayer distreaza pe toti - si jucatori, dar mai ales privitori.
    Mai este seria de ski/snowboard, interesanta daca esti fan de asa ceva.
    De asemenea Wii Music - partea de tobe. E fainut, dar cere ceva dexteritate si joc de glezne.
    Referitor la topuri.... depind de gusturi.
    Cel trimis cu amabilitate de RonanN1 am impresia ca ar contine si o inadvertenta - e prezentat si Active Life Outdoor Challenge, la care, din cate stiu eu NU se foloseste balance board-ul, ci un controller dedicat seriei din care face parte acest joc - Wii Dance Mat.
    In concluzie.... cauta pe google, citeste, vezi si pe youtube. Dar cel mai bine testeaza-le si fa-ti o parere proprie.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Cele mai bune jocuri retro! By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 8 Last Post: 21-05-2021, 11:43
  2. Cele mai bune jocuri de console! By MonkY in forum Console Club
    Replies: 75 Last Post: 02-01-2018, 22:52
  3. Cele mai bune jocuri de ps3 By PumaS in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 3 Last Post: 17-06-2009, 13:37

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts