Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 21

Thread: New Super Mario Bros.

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    New Super Mario Bros.

    Ma mir ca nu vorbeste nimeni despre noul Super Mario... jocul care a innebunit atatia gameri de-a lungul timpului. Nu este un remake, arata mult mai bine, este la fel de greu (poate chiar mai greu) si are avantajul ca poate fi jucat in acelasi timp de 4 players. Inca nu l-am jucat (e comandat... e pe drum) asa ca astept parerile celor care n-au rezistat tentatiei si l-au jucat deja.

    Pe metacritic vad ca are 87/100: New Super Mario Bros. Wii (wii) reviews at Metacritic.com . Aveti mai jos si un review Gamespot. Enjoy !


  2. #2 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Mi-as lua Wii doar pentru "joculetele" astea care au facut istorie

  3. #3 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    Mi-as lua un WII numai pentru acest joc si pentru a retrai clipele copilariei cand ma jucam Mario.Ahh ce vremuri...

  4. #4 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Jocul asta m-a facut sa-mi iau un Wii. Ce pot spune, este absolut superb, feeling de Mario, gameplay de Mario si in plus il are pe ... Mario!

  5. #5 SP
    Senior Member tray's Avatar
    am facut cu un prieten intr-o zi coin battle,destul de amuzant,dar cea mai mare distractie este in co-op

  6. #6 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Mi-am cumparat WII doar pentru acest joc si innebunesc deoarece nu il gasesc in nici un magazin de la noi. Spuneti-mi va rog de unde sa il cumpar inainte de a incepe sa dau cu capul de pereti!

  7. #7 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Mi-am cumparat WII doar pentru acest joc si innebunesc deoarece nu il gasesc in nici un magazin de la noi. Spuneti-mi va rog de unde sa il cumpar inainte de a incepe sa dau cu capul de pereti!
    ai incercat aici ? http://www.consolegames.ro/forum/f41...ii-xbox-360-a/

  8. #8 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Gata il am!!! Absolut fantastic jocul, just like the good old times!! Merita cumparata consola doar pentru acest joc 100%!!!

  9. #9 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Pastreaza feelingul Mario in 2D. Mario nu are ce cauta in 3D, pur si simplu locul lui nu este acolo. Singurul 3D care l-am acceptat a fost Sunshine pe Cube. Restul, Mario 64, Mario Galaxy nu le-am apreciat mai mult de nota 8. Timpul nu ma lasa sa-l joc intens, abia am 1h de joc

    La final am curiozitatea compararii cu versiunea pt DS (nici pe asta nu l-am terminat, dar nu mai am mult)

  10. #10 SP
    Junior Member goofypad's Avatar
    Este un joc exceptional. Desi nu am fost un fan al jocurilor Mario cand eram mai mic, pe acesta l-am jucat cu placere de la inceput pana la sfarsit. Ca nivel de dificultate consider ca este exact cat trebuie -nici prea usor pentru ca exista riscul sa te plictisesti, nici prea greu, ca sa ai motiv sa arunci cu remote-ul pe geam. Iar cea mai placuta impresie o face varianta multiplayer: distractie garantata!!! (desi in acest mod nu am reusit sa-l termin)
    Un joc ce merita fiecare banut!

  11. #11 SP
    Junior Member crisss's Avatar
    Nu este prea scurt? Parca nu as da peste 1 mil. lei pe un joc ce se poate termina intr-o jumatate de zi...

  12. #12 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by crisss View Post
    Nu este prea scurt? Parca nu as da peste 1 mil. lei pe un joc ce se poate termina intr-o jumatate de zi...
    Nu e scurt deloc.

  13. #13 SP
    Junior Member crisss's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Nu e scurt deloc.
    Am citit intr-un review ca jocul se poate termina in 6 ore.

  14. #14 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by crisss View Post
    Am citit intr-un review ca jocul se poate termina in 6 ore.
    da ,dar fara sa colectionezi monezile din fiecare level,care la randul lor ,deblocheaza levele noi in world 8

  15. #15 SP
    Junior Member crisss's Avatar
    Atunci trebuie pus pe lista de cumparaturi!

  16. #16 SP
    Junior Member goofypad's Avatar
    Neaparat! Distractie garantata

  17. #17 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar

  18. #18 SP
    Member snk2's Avatar
    Quote Originally Posted by crisss View Post
    Am citit intr-un review ca jocul se poate termina in 6 ore.
    Il confunzi cu MGS4 (sau orice alt MGS).

  19. #19 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    lol

  20. #20 SP
    Junior Member Paranoia_Agent's Avatar
    L-am cumparat si eu.

    Este...provocator de erectii. 'Nuff said.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. New Super Mario Bros. U By paul in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 0 Last Post: 05-06-2012, 21:45

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts