Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 27 of 27

Thread: Puncte Wii gratis - Cum sa conectezi consola Wii la internet (wi-fi)

  1. #21 SP
    Junior Member SamJigga's Avatar
    Gata, oameni buni. Tocmai am devenit platinum connection ambassador. Am ajutat 20. Recomandarea mea ar fi ca altcineva sa se ocupe acum cu chestia asta, pot da copy paste din textul meu, doar sa-mi schimbe codul cu al lor. Daca din greseala ma mai scrie cineva si-mi trimite codul, eu il voi inregistra si-si va primi punctele, dar de ce sa nu scrie pe altul care va lua puncte in continuare (eu nu mai pot lua).
    Multumesc mult de tot tuturor!
    Sam.

  2. #22 SP
    Junior Member victor1's Avatar

    wii

    Salut,

    Acum cateva minute (cu ajutorul informatiilor postate de SamJigga - caruia ii multumesc) mi-am logat si eu consola wii la internet. Pentru cele 500 puncte - este cineva interesat? Daca da, trebuie sa facem schimb de codul consolei. Astept sa ma apelati.
    Toate bune,
    Victor

  3. #23 SP
    Junior Member SamJigga's Avatar
    Quote Originally Posted by victor1 View Post
    Salut,

    Acum cateva minute (cu ajutorul informatiilor postate de SamJigga - caruia ii multumesc) mi-am logat si eu consola wii la internet. Pentru cele 500 puncte - este cineva interesat? Daca da, trebuie sa facem schimb de codul consolei. Astept sa ma apelati.
    Toate bune,
    Victor
    Salut.

    Narciz are un thread aici: http://www.consolegames.ro/forum/f10...tis-ambasador/

    da-i un pm si cu siguranta ca e interesat.

  4. #24 SP
    Junior Member amavio's Avatar
    Sam, imi pare rau ca vaduvesc pe cineva de 500 de puncte, dar threadul tau era mai la inceput si - citind doar prima pagina, nu am observat ca ai ajuns la maximul de 20 useri ajutati. Iti trimit pe PM codul meu in speranta ca ma vei inregistra. Multumiri maxime.

  5. #25 SP
    Junior Member SamJigga's Avatar
    salut. daca m-ai scris deja, n-ai ce-i face. acum daca am terminat cu chestia asta, nu mai verific forumul. promit ca te scriu cand ajung acasa.

  6. #26 SP
    Junior Member eddy71's Avatar
    cum fac update la Wii Shop Channel ?

  7. #27 SP
    Member MihneaWii's Avatar
    Update-ul se face automat. Intrii in Wii Shop Channel si ti-l updateaza.

    Totusi nu cred ca aici era topicul ideal pentru intrebarea ta .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Preluare puncte Wii gratis Ambasador By narciz767 in forum Nintendo Wii
    Replies: 5 Last Post: 29-12-2015, 21:31
  2. Replies: 10 Last Post: 04-11-2011, 11:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts