Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 20 of 20

Thread: MadWorld

  1. #1 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar

    MadWorld

    Sega va lansa pentru Wii un FPS violent si plin de stil. Grafica se prezinta in mod alb-negru, cu un aer ce aduce a Sin City, singura pata de culoare a jocului fiind sangele, ce va fi ... rosu. Pe voi, pasionatii jocului, va astept sa ne impartasiti impresiile despre un joc ce se prefigureaza deja a fi un hit.

    Gametrailers.com - MadWorld - NYC Comic-Con 09: Death Press Gameplay (Cam) HD
    Attached Images Attached Images madworld1.jpg madworld2.jpg madworld3.jpg madworld4.jpg madworld5.jpg madworld6.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    15 min gameplay de la IGN , chiar arata foarte ok jocul ( intrati pe link pt. "hi-res" )

    IGN Video: MadWorld Nintendo Wii Gameplay - 15 Minute Video Walkthrough

  3. #3 SP
    Manager paul's Avatar

  4. #4 SP
    Senior Member huber's Avatar
    mie mi-l place cred o sa il cumpar

  5. #5 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    You and me huber. Si eu il voi cumpara .

  6. #6 SP
    Manager paul's Avatar

  7. #7 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Niiice ! MadWorld este unul din jocurile "serioase" care mai salveaza Wii-ul de la joculete for girlies. Superb realizat (te simti ca in SinCity). Must have for me... de-ar mai scadea preturile la Wii titles, ce bine ar fi

  8. #8 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Makes me wanna buy a WII....

  9. #9 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    al 11-lea motiv pentru care vreau un Wii

  10. #10 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    And the other 10?

  11. #11 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    And the other 10?
    As requested:

    Super Smash Bros. Brawl
    Super Mario Galaxy
    Resident Evil Wii Edition
    Okami
    No More Heroes
    Super Paper Mario
    Legend of Zelda Twilight Princess
    Mario Kart Wii
    Metroid Prime 3: Corruption
    Zack & Wiki: Quest for Barbaros' Treasure

  12. #12 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Khan sa inteleg ca eu sint fericit ca am Wii si majoritatea jocurile de mai sus ? Exceptie fac Super Smash Bros Brawl si No More Heroes.
    Motivul meu principal de al cumpara a constat in faptul ca junioara vroia cu indirjire sa joace Zelda Twilight Princess (asa ca i l-am facut cadou de ziua mea cu tot cu Wii) si pentru ca era cu totul altceva decit ce oferea concurenta. In momentul in care m-am hotarit sa-l achizitionez m-am gindit si un pic in viitor si la faptul ca s-ar putea sa fie o investitie profitabila, se pare ca pina in prezent nu m-am inselat.

  13. #13 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    da tiberiu dar tu nu ai 60 de jocuri de Xbox 360 in colectie

  14. #14 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    da tiberiu dar tu nu ai 60 de jocuri de Xbox 360 in colectie
    Cat la suta din ele sunt EA ?

  15. #15 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Tocmai le-am numarat. Doar 7 sunt de la EA Stau bine. Asta pentru ca am 5 jocuri in queue, dar atunci si numarul de 60 de jocuri ar fi obsolete

  16. #16 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Intr-adevar nu am 60, am doar 10 jocuri de xbox360. Nici de wii nu am prea multe, ma rezum doar la 18 titluri. Insa eu am wii de aproximativ un an iar xbox360 din septembrie anul trecut, deci am timp sa string. Totusi la mine wii ramine rege in utilizare de unde si lipsa de interes pentru jocurile de xbox360, daca-ti vine sa crezi eu sar de la jocuri ca Viva Pinata, Mass Effect si Gears of War direct la Resident Evil 5.

    Ca o paranteza, diferenta dintre noi e ca tu-ti iei ce jocuri iti plac iar eu cumpar ce jocuri ii plac lui ficamea si mai rar ce vreau eu . Deja sintem super offtopic si ca sa ramin ontopic spun ca voi cumpara cu siguranta titlul din discutie.

  17. #17 SP
    Senior Member huber's Avatar
    poate fi deja cumparat sau facuta precomanda ca nu stiu sigur cand apare pe thehut si shopto pla 29 de lire un pret bun spun eu .

  18. #18 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Pe 20 martie se lanseaza din ce tin eu minte deci e pre-order, pe amazon e 24.94 lire.

  19. #19 SP
    Senior Member huber's Avatar
    sa lansat de pe 16 deja deci se poate cumpara

  20. #20 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. MadWorld vine pe 31 Martie By Vami in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 15-02-2009, 17:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts