Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 3 of 3

Thread: Ceva jocuri wii online... ceva?

  1. #1 SP
    Member MihneaWii's Avatar

    Question Ceva jocuri wii online... ceva?

    Salut!
    Sunt curios , cam ce jocuri de wii se pot juca online.Daca sunteti draguti , si cu experienta , o lista cu cele mai bune jocuri online( de sport ar fi perfect) jucate de voi nu ar strica.
    Si... se poate juca wii sports/resort online... auzisem niste zvonuri de la un prieten care stia de la un prieten care auzise de... ma rog , ati prins ideea.

    Multumesc ,

    Mihnea

  2. #2 SP
    Junior Member codra's Avatar
    Iti spun sigur ca nu poti juca online nici wii sports, nici wii sports resort. Din pacate pe partea de online wii nu sta prea bine si se bazeaza si pe wii friend codes care a ramas cam in urma.
    Printre cele mai jucate jocuri online sunt Mario Kart wii si super smash brothers wii. De exemplu partea de online in mario kart e destul de ok, nu are lag mai deloc.
    Jocurile de sport care pot fi jucate online nu sunt prea multe. EA sports implementeaza online-ul cam in toate jocurile, astfel poti juca online seria Fifa, seria NBA, seria NHL, seria NFL, seria Tiger Woods PGA tour (incepand cu 09 parca, eu am jucat numai 2012 si merge ok). De la EA ar mai fi si Grand Slam Tennis. Alt joc de tenis pe care il poti juca online e Virtua Tennis 4. In rest seria Top Spin n-o poti juca online pe wii. Nici Top Spin 3 si nici Top Spin 4 nu au online. Chiar si Top Spin 1 avea online atat pe xbox, cat si pe ps2 cand a aparut mult mai tarziu. Poti juca online si seria Pro evolution soccer.
    In ceea ce priveste jocurile WiiWare vezi in descrierea lor daca au online.
    Iata si o lista de pe wikipedia: List of Wii Wi-Fi Connection games - Wikipedia, the free encyclopedia

  3. #3 SP
    Member MihneaWii's Avatar
    Ok. Nu am nimic din alea ... asta e.
    Merci oricum.

    P.S: Vand PGA tour 2007 , daca te intereseaza il am intr-un topic , e destul de ieftin.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts