Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 37 of 37

Thread: De unde sa mi cumpar un wii?

  1. #21 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Dunno, Wii-urile foarte greu se strica si nu au defecte de fabricatie ca celelalte console (as putea spune ca sint cele mai robuste si fiabile console), pentru mai multe detalii de sfatui sa vorbesti cu Donely.

    De preturi, la Iasi aveau sapt tercuta cei din Carrefour Felicia la promotie Wii Sportspack+ la 899ron.

  2. #22 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Se duce blocul optic la el am o experienta cu asa cevaDar se repara

  3. #23 SP
    Junior Member piciulica01's Avatar

  4. #24 SP
    Junior Member t0t3nk0pf's Avatar
    Eu pe acesta l-am luat si sunt foarte multumit de pack:

    Consola Nintendo WII Fit Plus Pack Negru 2102040 - eMAG.ro

    Succes!

  5. #25 SP
    Member claudiutk's Avatar
    Salutare, ma tenteaza un Wii (mai am un PS3), dar nu preturile. Am vazut diverse reduceri in strainatate, unele masive. Stie cineva daca il pot gasi mai ieftin pe undeva in urmatoarele luni? Nu caut modari/piraterii etc
    Multumesc

  6. #26 SP
    Member MihneaWii's Avatar
    Eu unul nu ma astept la reduceri mari in urmatoarele luni la noi, avand in vedere ca deja e ieftina consola (daca ai observat nici de black friday nu au fost oferte pentru consola Wii ).
    Cand mi-am luat Wii-ul anul trecut in vara, varianta black cu wii sports + resort era la 650 de lei si era reducere la ea. Acum daca or sa o reduca nu ma astept la mai putin de 550-600 de lei.

  7. #27 SP
    Member claudiutk's Avatar

    De unde sa mi cumpar un wii?

    Problema e că un PS3 e 300$ și �n US și aici, dar un Wii e 100$ doar acolo

  8. #28 SP
    Member MihneaWii's Avatar
    De fapt, ce e in U.S. cu USD e in Europa cu GBP , sau cel putin asa stiu eu.

  9. #29 SP
    Member claudiutk's Avatar

    De unde sa mi cumpar un wii?

    PS3 e mai ieftin dec�t �300

  10. #30 SP
    Junior Member peter1989's Avatar
    am eu un wii de vanzare cu toate acesoriile cu care vine ( a fost folosit primele 2 luni porma doar a stat ) este in stare IMPECABILA , nici modat nu a fost inca .... 0747843155

  11. #31 SP
    Junior Member GoreMotel's Avatar
    Înviu acest topic pentru că vreau să achiziționez în zilele următoare o consolă Wii nouă, pentru o nepoată care va împlini 7 ani. Am găsit această variantă, Wii Party Pack, la vreo 700 RON la GameStore. Nu am mai cumpărat vreodată de la ei, sunt serioși? Alte magazine nu mai au Wii-uri pe stoc.

  12. #32 SP
    Senior Member ilie11's Avatar
    Uite aici, e vandut tot de Gamestore dar prin Emag, poate ai mai multa incredere asa. Din cate stiu eu si Gamestore sunt ok

  13. #33 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Mai exista pe undeva de cumparat un Wii?

  14. #34 SP
    Banned Templier's Avatar

  15. #35 SP
    Member ramonski's Avatar

  16. #36 SP
    Junior Member cristi1910's Avatar
    Salut,

    Vreau sa cumpar un WII si m-ar interesa cateva sfaturi.

    Care ar fi pretul corect? Ma refer la faptul ca un pret prea mic poate sa ascunda un defect.
    Am inteles ca fiablilitatea WII-urilor este mai ridicata ca la PS si XBOX. Se aplica si in cazul controller-ului?

    La ce altceva ar trebui sa ma uit?
    Multumesc!

  17. #37 SP
    Junior Member mhn3a's Avatar
    Wii-ul meu inca rezista de vreo aproape 10 ani,cu tot cu controller
    Nu as da sincer mai mult de 300 Ron pe o consola.

    Ar trebui sa intrebi daca este modat sau nu.
    Bine,acum ar merita mai mult un WII U deoarece pe el te poti juca si jocuri normale Wii.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. De unde sa imi cumpar si eu un PS3 la un pret bun. By Grippi_Skillz in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 15 Last Post: 24-08-2011, 15:51
  2. De unde sa cumpar Ps3? By DIAVOLINO in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 31 Last Post: 23-01-2011, 19:05
  3. Replies: 5 Last Post: 27-01-2010, 08:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts