Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 363 of 364 FirstFirst ... 263 313 353 361 362 363 364 LastLast
Results 7,241 to 7,260 of 7270

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #7241 SP
    Junior Member pheidippides's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Ii facem. Suna-ma
    2 bucati modate, ambele merg brici. Multumesc.

  2. #7242 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by pheidippides View Post
    2 bucati modate, ambele merg brici. Multumesc.
    Multumesc si eu.

  3. #7243 SP
    Junior Member totolino's Avatar
    salutare cat costa o modare pentru un ps3 4204c date code 3c versiuna 4.82 ....multumesc astept raspuns

  4. #7244 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by totolino View Post
    salutare cat costa o modare pentru un ps3 4204c date code 3c versiuna 4.82 ....multumesc astept raspuns
    Suna-ma la 0722766149

  5. #7245 SP
    Member cyrax's Avatar
    Salut Donely. Am cumparat in primavara de la tine un wiiu si as vrea sa adaug jocuri. Mi-ai lasat un mesaj cum sa procedez dar s-a sters. Nu as vrea sa fac o prostie sa o brick uiesc. Daca poti sa-mi lasi un pm cu link de unde se iau jocurile si cum le instalez pe un HDD ti-as fi recunoscator.

    P.S. Modezi psvita / mini nes/snes. Sunt interesat.Multumesc.

  6. #7246 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by cyrax View Post
    Salut Donely. Am cumparat in primavara de la tine un wiiu si as vrea sa adaug jocuri. Mi-ai lasat un mesaj cum sa procedez dar s-a sters. Nu as vrea sa fac o prostie sa o brick uiesc. Daca poti sa-mi lasi un pm cu link de unde se iau jocurile si cum le instalez pe un HDD ti-as fi recunoscator.

    P.S. Modezi psvita / mini nes/snes. Sunt interesat.Multumesc.
    Cauta si foloseste WBFS manger. Tutoriale cu el gasesti peste tot. Nu modez vita si nici mini snes

  7. #7247 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    Salutare ,

    Mi s-a stricat si mie ps3-ul acum mult timp ,mai exact prin 2012

    Mi-a dat bluescreen ,aveam cfw 3.55 si am vrut sa fac upgrade parca la 4si ceva Rogero ,nu mai stiu exact

    Ma poti ajuta ?

    Mersi ,Zi usoara !

  8. #7248 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by emptysilence View Post
    Salutare ,

    Mi s-a stricat si mie ps3-ul acum mult timp ,mai exact prin 2012

    Mi-a dat bluescreen ,aveam cfw 3.55 si am vrut sa fac upgrade parca la 4si ceva Rogero ,nu mai stiu exact

    Ma poti ajuta ?

    Mersi ,Zi usoara !
    Suna-ma

  9. #7249 SP
    Junior Member cedets's Avatar
    Salut, am o consola PS3 Fat Model CECHL04 si imi da Red Screen of Death dupa ce am facut update la 4.82 de pe stick, as vrea sa stiu daca se poate face downgrade si cat ar costa procedura, mersi frumos.

  10. #7250 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by cedets View Post
    Salut, am o consola PS3 Fat Model CECHL04 si imi da Red Screen of Death dupa ce am facut update la 4.82 de pe stick, as vrea sa stiu daca se poate face downgrade si cat ar costa procedura, mersi frumos.
    190 ron

  11. #7251 SP
    sov
    Junior Member sov's Avatar
    Am un xbox modat rgh si cu freestyle in ea. De asemenea aveam pe hardul intern de 250 GB vreo 20 jocuri. Am vrut sa instalez un joc care insa imi cerea un dashboard mai nou, eu avand unul de prin 2011, 1.6 si ceva.
    Am dat consola la cineva care a zis ca stie sa updateze dashboardul, insa cand mi-a adus-o nu mai avea nici un joc pe ea, si nici nu mai am meniul freestyle, e meniul clasic al xbox-ului. Dashul intr-adevar e 1.7 si ceva.
    Intrebarea mea este: cum mai pun jocuri acum , pt ca nu mai am meniul vechi, nu mai am File Manager, tipul respectiv a zis ca le pun pe stick/mutare in hard/si il joc de acolo. Am incercat cu watch dogs, dar nu merge. Oare mai e modata consola?
    PS: in afara de filelist unde mai gasesc jocuri de xbox?

  12. #7252 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by sov View Post
    Am un xbox modat rgh si cu freestyle in ea. De asemenea aveam pe hardul intern de 250 GB vreo 20 jocuri. Am vrut sa instalez un joc care insa imi cerea un dashboard mai nou, eu avand unul de prin 2011, 1.6 si ceva.
    Am dat consola la cineva care a zis ca stie sa updateze dashboardul, insa cand mi-a adus-o nu mai avea nici un joc pe ea, si nici nu mai am meniul freestyle, e meniul clasic al xbox-ului. Dashul intr-adevar e 1.7 si ceva.
    Intrebarea mea este: cum mai pun jocuri acum , pt ca nu mai am meniul vechi, nu mai am File Manager, tipul respectiv a zis ca le pun pe stick/mutare in hard/si il joc de acolo. Am incercat cu watch dogs, dar nu merge. Oare mai e modata consola?
    PS: in afara de filelist unde mai gasesc jocuri de xbox?
    Suna-ma la 0722766149 si o rezolvam

  13. #7253 SP
    Member danielconst90's Avatar
    Salut. Ce se aude de ps4 5.55 modare?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #7254 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by danielconst90 View Post
    Salut. Ce se aude de ps4 5.55 modare?
    Deocamdata nimic.

  15. #7255 SP
    Member danielconst90's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Deocamdata nimic.
    Mai asteptam atunci. Multumesc


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #7256 SP
    Junior Member pheidippides's Avatar
    Salut, Comandante. Exista vreo solutie de a vedea ce firmware (mai jos de 5.05 din cate inteleg) are un PS4, alta decat in interfata? Ma refer la an de fabricatie, cod, serie, etc., lucruri care se pot vedea pe cutie? Vreau sa-mi iau unul si sa-l modez la tine.
    Multumesc.

  17. #7257 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by pheidippides View Post
    Salut, Comandante. Exista vreo solutie de a vedea ce firmware (mai jos de 5.05 din cate inteleg) are un PS4, alta decat in interfata? Ma refer la an de fabricatie, cod, serie, etc., lucruri care se pot vedea pe cutie? Vreau sa-mi iau unul si sa-l modez la tine.
    Multumesc.

    https://en.wikipedia.org/wiki/PlayStation_4_models

  18. #7258 SP
    Junior Member pheidippides's Avatar
    Multumesc. M-am facut de ras, credeam ca e ceva mai complicat

  19. #7259 SP
    Junior Member pheidippides's Avatar
    Vorbit, mers, modat PS4, totul foarte bine, asa cum ne-am obisnuit
    Multumesc.

  20. #7260 SP
    Member danielconst90's Avatar
    Quote Originally Posted by pheidippides View Post
    Vorbit, mers, modat PS4, totul foarte bine, asa cum ne-am obisnuit
    Multumesc.
    Ce soft avea ps4?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts