Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 93 of 364 FirstFirst ... 43 83 91 92 93 94 95 103 143 193 ... LastLast
Results 1,841 to 1,860 of 7270

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #1841 SP
    Junior Member bobollyno's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Deocamdata nimic pt versiunea ta.
    Multumesc de raspuns ... Asteptam poate poate ... dar imi vine sa cred ca sa abandonat munca la aceasta versiune sau mai mare .

  2. #1842 SP
    Junior Member coldas1ce's Avatar
    tocmai mi-a sosit xboxu modat la Donely merge perfect thanks !

  3. #1843 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by bobollyno View Post
    Multumesc de raspuns ... Asteptam poate poate ... dar imi vine sa cred ca sa abandonat munca la aceasta versiune sau mai mare .
    Nu cred !!

    ---------- Post added 13-10-2009 at 10:37 AM ----------

    Quote Originally Posted by coldas1ce View Post
    tocmai mi-a sosit xboxu modat la Donely merge perfect thanks !
    MUltumesc si eu !!

  4. #1844 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by V0rTex View Post
    ai din greseala ceva hdd pe stock de xbox dc da ast raspuns orice dimensiuni......
    120 Gb la 400 ron

    ---------- Post added 13-10-2009 at 10:38 AM ----------

    Quote Originally Posted by raresdec View Post
    Salut Donely
    O casca cu fir neagra pentru xbox ai ?
    NU am.

  5. #1845 SP
    Junior Member raresdec's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post


    NU am.
    nici alba?

  6. #1846 SP
    Junior Member psyko's Avatar
    salut donely

    as dori sa stiu daca esti din cluj cumva. Am un PS2 90004, 8D, si se pare ca nimeni nu are pe aici chip pt modare.
    Sper ca ma poti ajuta

    ms anticipat

  7. #1847 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    E din bucuresti,daca vrei ii poti trimite consola,recomand!!!

  8. #1848 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by psyko View Post
    salut donely

    as dori sa stiu daca esti din cluj cumva. Am un PS2 90004, 8D, si se pare ca nimeni nu are pe aici chip pt modare.
    Sper ca ma poti ajuta

    ms anticipat
    Cum ti-a zis si @consol3 sunt din Bucuresti. Trimite consola la mine cu Fan curier si il rezolvam. Ia datele mele de contact !!
    Thx !!!

    ---------- Post added 14-10-2009 at 07:43 AM ----------

    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    E din bucuresti,daca vrei ii poti trimite consola,recomand!!!
    Thx bro !!

  9. #1849 SP
    Member playgame's Avatar
    Am gasit asta pe un site:


    Andone1000:scuze poate trebuia sa-ti trimit mesaj privat dar te rog ami spui si mie in ce oras faci asta?sau daca e legala chestia asta sau esti calificat pentru asa ceva?

    Donely: "Man ``calificare`` nu am si le modez in fata blocului pe genunchi. Fac asta cam de 14 ani!!! () "


    Nu puteam rezista sa nu postez. lol

  10. #1850 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by playgame View Post
    Am gasit asta pe un site:

    Andone1000:scuze poate trebuia sa-ti trimit mesaj privat dar te rog ami spui si mie in ce oras faci asta?sau daca e legala chestia asta sau esti calificat pentru asa ceva?

    Donely: "Man ``calificare`` nu am si le modez in fata blocului pe genunchi. Fac asta cam de 14 ani!!! () "
    Nu puteam rezista sa nu postez. lol
    Pai bro asa intrebare asa raspuns

  11. #1851 SP
    Junior Member Jigen's Avatar
    salut, Donely. am "modat" (temporar) la tine un PSP 2004 cu ChicKHEN. se aude ceva de modarea definitiva pentru modelul asta? imi cer scuze daca ai mai raspuns cumva la intrebarea asta in paginile precedente.

  12. #1852 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Jigen View Post
    salut, Donely. am "modat" (temporar) la tine un PSP 2004 cu ChicKHEN. se aude ceva de modarea definitiva pentru modelul asta? imi cer scuze daca ai mai raspuns cumva la intrebarea asta in paginile precedente.
    Comandante inca nimic !!

  13. #1853 SP
    Member FailedAngel's Avatar
    Salut Donely, am si eu o intrebare. Am un X360 modat cu FW 1.6. Cand o sa apara jocuri cu wave4, pot sa le joc ? Sau trebuie sa fac downgrade la 1.51 [am inteles ca merge cu FW 1.51 si cu 1.6, nu] ? Tot ce vreau sa stiu este daca pot juca jocurile wave4 cu FW 1.6.

    *Multumesc anticipat.

  14. #1854 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by FailedAngel View Post
    Salut Donely, am si eu o intrebare. Am un X360 modat cu FW 1.6. Cand o sa apara jocuri cu wave4, pot sa le joc ? Sau trebuie sa fac downgrade la 1.51 [am inteles ca merge cu FW 1.51 si cu 1.6, nu] ? Tot ce vreau sa stiu este daca pot juca jocurile wave4 cu FW 1.6.

    *Multumesc anticipat.
    Ia datele mele de contact si discutam in afara forumu-lui ca sa nu fim acuzati de discutii de warez aici.

  15. #1855 SP
    Junior Member SpaceWalker's Avatar
    Salut Donely. O intrebare am si eu. Am vazut ca aduci multe accesorii de wii, pe mine ma intereseaza un wii mote dar vreau sa imi zici daca e Nintendo Original sau un produs Third Party. Merci!

  16. #1856 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by SpaceWalker View Post
    Salut Donely. O intrebare am si eu. Am vazut ca aduci multe accesorii de wii, pe mine ma intereseaza un wii mote dar vreau sa imi zici daca e Nintendo Original sau un produs Third Party. Merci!
    Este original China comandante unde se fac toate. Din cate am vandut nu am avut pb cu ele.

  17. #1857 SP
    Junior Member SpaceWalker's Avatar
    Multumesc pentru raspunsul prompt. O zi buna!

  18. #1858 SP
    Member FailedAngel's Avatar
    Ai PM.

  19. #1859 SP
    Junior Member s1nner's Avatar
    sal, un controller xbox360 (nu conteaza culoarea) cu fir si iesire usb ai? (adik sa aibe un adaptor din acela scurt). si un pret daca se poate.

    P.S. Trimiti si in alte orase prin posta cu plata ramburs? (presupun ca nu esti din cr )

  20. #1860 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by s1nner View Post
    sal, un controller xbox360 (nu conteaza culoarea) cu fir si iesire usb ai? (adik sa aibe un adaptor din acela scurt). si un pret daca se poate.

    P.S. Trimiti si in alte orase prin posta cu plata ramburs? (presupun ca nu esti din cr )
    AM numai cu fir la 80 Ron.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 93 of 364 FirstFirst ... 43 83 91 92 93 94 95 103 143 193 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts