Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 94 of 364 FirstFirst ... 44 84 92 93 94 95 96 104 144 194 ... LastLast
Results 1,861 to 1,880 of 7270

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #1861 SP
    Junior Member SkuLLCanDY's Avatar
    stie cineva cui sau unde sa vand un PSP pe piese? scuze de aceasta intrebare daca este off topic...

  2. #1862 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by FailedAngel View Post
    Ai PM.
    Ti-am dat ceva explicatii acolo.

    ---------- Post added 18-10-2009 at 06:25 PM ----------

    Quote Originally Posted by SkuLLCanDY View Post
    stie cineva cui sau unde sa vand un PSP pe piese? scuze de aceasta intrebare daca este off topic...
    Comandante deschide un thread cu ce ai de vazare pentru PSP, pe aria Bazar console.

  3. #1863 SP
    Junior Member bogoalex's Avatar
    Salut, m-ar interesa asta "PS3 double turbo centrifugal cooling fan". Este exact ca cel din imagine? http://ecx.images-amazon.com/images/...500_AA280_.jpg . Ai mai vandut asa ceva, sunt bune de ceva ? Astept raspuns.Mersi

  4. #1864 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by bogoalex View Post
    Salut, m-ar interesa asta "PS3 double turbo centrifugal cooling fan". Este exact ca cel din imagine? http://ecx.images-amazon.com/images/...500_AA280_.jpg . Ai mai vandut asa ceva, sunt bune de ceva ? Astept raspuns.Mersi
    Sorry nu am asa ceva.

  5. #1865 SP
    Junior Member bogoalex's Avatar
    Multumesc pt raspunsul promt. Sunt putin speriat pentru ca vad din ce in ce mai multe cazuri de YLOD-uri. Modelul meu este cel de 60gb si se pare ca acesta este cel mai afectat momentan. Nush daca merita sa iau o sursa de ventilatie, unii spun ca merita, altii nu ca face mai mult rau. Din experienta dvs ce recomandati ? PS3-u il am pus vertical cu stand intr-un mediu deschis. Ma gandesc ca totusi fiind mai vechi sa il deschid si sa il curat, schimbandu-i cu ocazia asta si pasta termoconductoare.

  6. #1866 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Un WII la ce pret cu tot cu transport BV-BUC;BUC-BV,maestre?

  7. #1867 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Un WII la ce pret cu tot cu transport BV-BUC;BUC-BV,maestre?
    Preturile la modari le ai pe prima pagina iar transportul suni la Fan curier si intrebi cat te costa. Thx !!

  8. #1868 SP
    Junior Member serum's Avatar
    Salut. Vroiam sa cumpar un PSP, modelul 3000, se poate moda?

  9. #1869 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by bogoalex View Post
    Multumesc pt raspunsul promt. Sunt putin speriat pentru ca vad din ce in ce mai multe cazuri de YLOD-uri. Modelul meu este cel de 60gb si se pare ca acesta este cel mai afectat momentan. Nush daca merita sa iau o sursa de ventilatie, unii spun ca merita, altii nu ca face mai mult rau. Din experienta dvs ce recomandati ? PS3-u il am pus vertical cu stand intr-un mediu deschis. Ma gandesc ca totusi fiind mai vechi sa il deschid si sa il curat, schimbandu-i cu ocazia asta si pasta termoconductoare.
    Cel mai bine sta orizontal nu vertical. Cooler degeaba ii pui, nu foloseste la nimic. Poti sa ii faci o toaletare si sa schimbi pasta termica dar ai mare grija cu dezasamblarea lui.

  10. #1870 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Da,se poate moda,iti explica Donely ce si cum ca nu e chiar o modare!!

  11. #1871 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by serum View Post
    Salut. Vroiam sa cumpar un PSP, modelul 3000, se poate moda?
    Cel mai bine ma suni

    ---------- Post added 20-10-2009 at 10:57 AM ----------

    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Da,se poate moda,iti explica Donely ce si cum ca nu e chiar o modare!!
    Thx !!!

  12. #1872 SP
    Junior Member neeo's Avatar
    salut. am si eu o intrebare legata de modare. merita sa iau un jasper modat cu cip (persoana care-l vinde zice ca asa l-a cumprat din magazin, gata modat)? care ar fi avantajele si dezavantajele? se poate moda si cu soft ?

  13. #1873 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by neeo View Post
    salut. am si eu o intrebare legata de modare. merita sa iau un jasper modat cu cip (persoana care-l vinde zice ca asa l-a cumprat din magazin, gata modat)? care ar fi avantajele si dezavantajele? se poate moda si cu soft ?
    Nu exista modare la Jasper care are dvd-rom LiteOn cu chip. Tipul nu stie ce vorbeste. Daca are modare facuta este soft. Restul de detalii pe privat sau la tel.

  14. #1874 SP
    Junior Member dinugeorge22's Avatar
    ai pm

  15. #1875 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    cablul Play and charge pentru xbox 360....este tot kitul sau doar cablul?? si este nou?? mersi!

  16. #1876 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by dadu93 View Post
    cablul Play and charge pentru xbox 360....este tot kitul sau doar cablul?? si este nou?? mersi!
    Cablu + acumulator

  17. #1877 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Cablu + acumulator
    si este nou??

  18. #1878 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by dadu93 View Post
    si este nou??
    Sigilat.

  19. #1879 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Salut,am modat la tine prin februarie un X360 model LiteON,chiar cand aparuse 1.51,dar nu asta este problema.Cat ma va costa un update cand va iesi 1.61 sau 1.7 ce vor citi jocurile wave 4 ?

  20. #1880 SP
    Member Sacaluka's Avatar
    Salut Donely. Ai cumva o un xbox fara dvd key? Say chiar numai placa de baza dar sa fie fara updateul din Aug09. Mersi

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 94 of 364 FirstFirst ... 44 84 92 93 94 95 96 104 144 194 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts