Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 161 of 364 FirstFirst ... 61 111 151 159 160 161 162 163 171 211 261 ... LastLast
Results 3,201 to 3,220 of 7270

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #3201 SP
    Junior Member swedish's Avatar
    offf ... nu e chiar raspunsul care il asteptam )))) ... te salut . ms de raspuns .

  2. #3202 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by catza86 View Post
    Vin si eu cu o intrebare

    Crezi ca ai putea repara un logitech g25? Cu adaptorul lui mergeau schimbatorul, pedalele, dar nu si volanul si acolo unde apara ca era alimentat cu tensiune, ledul respectiv nu era aprins tipator cu era odata. era un verde mai sters. Am citit pe net ca de vina ar fi alimentatorul. L-am desfacut, m-am uitat dupa condensatori umflati, nu pareau sa fie. Am luat un aparat de masura sa vad daca scoate voltajele si din greseala am facut un scurt in adaptor. Nu cred ca adaptorul era problema, dar am reusit sa il stric si pe ala. Am dat comanda de pe net de un adaptor care scoate 24 v dar acum nu mi se aprinde niciun led. Cand am facut scurt nu aveam bagat in volan, era in aer. In volan nu am umblat deloc.

    Rog un electronist sa imi dea un pm.
    Am sa te pun in legatura cu cineva care se ocupa de astea. Da-mi un telefon te rog maine

  3. #3203 SP
    Junior Member indianu's Avatar
    sal..sa ma anunti te rog cum trimiti pachhetul.. fiindca sunt la serviciu ziua si daca trimiti cu curier ceva sa fiu atent la telefon..mrs astept un pm.stima

  4. #3204 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by indianu View Post
    sal..sa ma anunti te rog cum trimiti pachhetul.. fiindca sunt la serviciu ziua si daca trimiti cu curier ceva sa fiu atent la telefon..mrs astept un pm.stima
    Astazi trebuie sa ajunga la tine. Iti dau PM cu AWB-ul

    ---------- Post added 12-10-2010 at 04:02 PM ----------

    SNES9x PS3 Build 4.3.6 Released – Save States Added

    The popular SNES9X emulator port on PS3 has been updated today by sqaurepusher of PSX-Scene. The major enhancement is the ability to perform a save state by pressing R3+R2. You can also load save states by pressing R3+L2. The full changelog for 4.3.6 is listed below.

    MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service@@AMEPARAM@@Filename:</font> <font style="font-family:arial; color:#FF6700; font-size:18px; font-weight:bold;">snes9x-ps3-build4.3.6.zip@@AMEPARAM@@snes9x-ps3-build4.3.6.zip

  5. #3205 SP
    Junior Member iPig's Avatar
    Ce trebuie sa cumpar ca sa modez ps3-ul, sau trebuie sa-l primesti Donely? Si cum se face modarea? Si pretul?

  6. #3206 SP
    Junior Member donelly's Avatar
    Cand aduci controller de xbox wired sa ma anunti si pe mine ca sunt interesat. Cam cat ceri pe el?

  7. #3207 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by iPig View Post
    Ce trebuie sa cumpar ca sa modez ps3-ul, sau trebuie sa-l primesti Donely? Si cum se face modarea? Si pretul?
    Ai tot ce doresti pe prima pagina al acestui thread.

  8. #3208 SP
    Junior Member darkaurora's Avatar
    s-a anuntat ceva pentru versiunea 3.42 Donely?
    multumesc

  9. #3209 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    am vazut ca medal of honor trebuie sa ai neaparat 3.42
    am aflat ca pe 20 sau imediat dupa aceasta data apare manager 1.1 asa este ? si ca ar putea merge chiar si 3.50

    nu stii nimic ?

  10. #3210 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by emptysilence View Post
    am vazut ca medal of honor trebuie sa ai neaparat 3.42
    am aflat ca pe 20 sau imediat dupa aceasta data apare manager 1.1 asa este ? si ca ar putea merge chiar si 3.50

    nu stii nimic ?
    Sincer, personal cred ca fara un custom FW nici o sansa pe 3.50, dar ramane de vazut.

  11. #3211 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    PS3 AVCHD and Game Manager Mod of OBM

    Here is latest release of OBM that is now PS3 AVCHD and Game Manager, which for those who haven't been following is an Open Backup Manager modification for JailBreak users on the PlayStation 3 console.

    Its features include :

    � User configurable options.ini (for game backup/search paths)
    � Copy/backup progress bar
    � Copy/backup speed improvement
    � Test game major speed improvement
    � AVCHD content management
    Attached Images Attached Images img_23691.jpg
    Attached Files

  12. #3212 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by donelly View Post
    Cand aduci controller de xbox wired sa ma anunti si pe mine ca sunt interesat. Cam cat ceri pe el?
    120 ron

  13. #3213 SP
    Junior Member marius86's Avatar

    modare ps2

    Salut, sunt din calarasi si vreau sa modez si eu un ps2...am inteles k donely se
    ocupa cu asa ceva...ce trebuie sa fac?il trimit prin curierat? si cat m-ar costa cu
    totu?

  14. #3214 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by marius86 View Post
    Salut, sunt din calarasi si vreau sa modez si eu un ps2...am inteles k donely se
    ocupa cu asa ceva...ce trebuie sa fac?il trimit prin curierat? si cat m-ar costa cu
    totu?
    Ia datele mele de contact sa luam legatura si iti zic cum trebuie facut sa ajunga consola la mine.

  15. #3215 SP
    Junior Member pil05's Avatar
    cablu vga original pt xbox 360 ai?

  16. #3216 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    salutare, am o problema cu consola si eu, apare pe ecran o imagine ciudata un fel de culori amestecate am cautat si pe alte forumuri am vazut ca au mai avut probleme si altii dar niciun raspuns,nu ma pot juca nimic bineinteles


  17. #3217 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by dante23481 View Post
    salutare, am o problema cu consola si eu, apare pe ecran o imagine ciudata un fel de culori amestecate am cautat si pe alte forumuri am vazut ca au mai avut probleme si altii dar niciun raspuns,nu ma pot juca nimic bineinteles
    YouTube - Ps3 Video Problems
    RROD. S-a dezlipit procul video de placa de baza

  18. #3218 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    sal..Ps3Key-ul suporta Hermes V3?

  19. #3219 SP
    Junior Member geronimo's Avatar
    dante23481 ce versiune la ps3 ai phat sau slim ??

  20. #3220 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Drag05azs View Post
    sal..Ps3Key-ul suporta Hermes V3?
    Suporta orice update scos de producatorii oficiali. Depinde ce au implemantat ei in update. Oricum noile update-uri la el, vor fi postate pe pagina oficiala a producatorului http://www.ps3key.com/en/news/

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts