Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 180 of 364 FirstFirst ... 80 130 170 178 179 180 181 182 190 230 280 ... LastLast
Results 3,581 to 3,600 of 7270

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #3581 SP
    Member iradum's Avatar
    Salut.
    Am si eu o mica intrebare. A inceput sa imi "inghete" ps3-ul in timpul jocurilor. Am versiunea de 80Gb, phat putin mai veche. Ultima data a inghetat acum 5 minute si a trebuit sa o opresc de la buton.
    Se duce blocul optic cumva?
    Merci si numai bine!

  2. #3582 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by iradum View Post
    Salut.
    Am si eu o mica intrebare. A inceput sa imi "inghete" ps3-ul in timpul jocurilor. Am versiunea de 80Gb, phat putin mai veche. Ultima data a inghetat acum 5 minute si a trebuit sa o opresc de la buton.
    Se duce blocul optic cumva?
    Merci si numai bine!
    Daca face numai in timp ce joci este posibil ca blocul optic sa fie pe duca

  3. #3583 SP
    Member iradum's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Daca face numai in timp ce joci este posibil ca blocul optic sa fie pe duca
    Din pacate numai in timp ce joc numai.
    Sa speram ca daca cedeaza, o sa cedeze in urmatorul an cat mai are garantie.
    Merci mult!

    Sau se poate sa o schimbe in garantie inainte sa cedeze de tot?

  4. #3584 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by dante23481 View Post
    ps3 60 gb

    ---------- Post added 20-10-2010 at 03:14 AM ----------


    ce se mai poate face?
    Originally Posted by Donely
    RROD. S-a dezlipit procul video de placa de baza
    cat m ar costa?

  5. #3585 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by dante23481 View Post
    Originally Posted by Donely
    RROD. S-a dezlipit procul video de placa de baza
    cat m ar costa?
    La xbox 360 costa 150 ron. NU dau garantie cat tine dupa reparatie.

  6. #3586 SP
    Junior Member cryystyy's Avatar
    Don ce se mai aude cu acel downgrade la ps3 ? A fost fake ? A aparut ? Sau o sa apara cat de curand ?

  7. #3587 SP
    Junior Member lordico's Avatar
    Salutare ! Mi-am tras vestita eroare 80010514 si acum nu mai citeste nimic, jocuri, DVD etc. Cu toate astea din cand in cand imi apare discul la XMB, dar apoi se blocheaza la deschidere. Asta ma face sa cred ca blurayul nu a murit inca, ori e pe duca ori a intrat praf cumva acolo... Ma poti ajuta cumva? Te-am adaugat pe YM, sper sa ai acelasi ID.

  8. #3588 SP
    Junior Member djalexx14's Avatar
    poti asambla tot la un psp si sa zici pretul complet
    daca da IM:dj_alexx_95 si daca mai vrei ceva schimburi am un ps2 phat modat pt piese blocul optic este mort si un ps2 slim modat in stare perfecta de functionare

  9. #3589 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by cryystyy View Post
    Don ce se mai aude cu acel downgrade la ps3 ? A fost fake ? A aparut ? Sau o sa apara cat de curand ?
    inca nu

    ---------- Post added 30-11-2010 at 08:03 PM ----------

    Quote Originally Posted by lordico View Post
    Salutare ! Mi-am tras vestita eroare 80010514 si acum nu mai citeste nimic, jocuri, DVD etc. Cu toate astea din cand in cand imi apare discul la XMB, dar apoi se blocheaza la deschidere. Asta ma face sa cred ca blurayul nu a murit inca, ori e pe duca ori a intrat praf cumva acolo... Ma poti ajuta cumva? Te-am adaugat pe YM, sper sa ai acelasi ID.
    Alt bloc optic. Costa 400 ron

  10. #3590 SP
    Junior Member master_raresh's Avatar
    Salut! Ma intereseaza daca exista vreo modare a consolei xbox 360 slim care sa imi premita sa ma joc pe live fara sa ma baneze! Daca exista cat costa? Stima!

  11. #3591 SP
    Junior Member lordico's Avatar
    Alt bloc optic. Costa 400 ron
    Damn..... si cand si unde ne-am putea vedea? Poate cine stie, o fi mai putin grav...

  12. #3592 SP
    Member DRAGOS10's Avatar
    sal, stie cineva care este fw minim pt a putea folosi ps3 move?

  13. #3593 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    La xbox 360 costa 150 ron. NU dau garantie cat tine dupa reparatie.
    la ps3 e acelasi pret sa inteleg

  14. #3594 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by master_raresh View Post
    Salut! Ma intereseaza daca exista vreo modare a consolei xbox 360 slim care sa imi premita sa ma joc pe live fara sa ma baneze! Daca exista cat costa? Stima!
    NU iti garanteaza nimeni ca poti juca pe live cu jocuri backup si sa nu ai cumva niciodata probleme. Slim inca nu se modeaza

    ---------- Post added 01-12-2010 at 08:38 AM ----------

    Quote Originally Posted by lordico View Post
    Damn..... si cand si unde ne-am putea vedea? Poate cine stie, o fi mai putin grav...
    0722 766149 suna-ma si stabilim cand si unde

    ---------- Post added 01-12-2010 at 08:39 AM ----------

    Quote Originally Posted by dante23481 View Post
    la ps3 e acelasi pret sa inteleg
    Nu repar YLOD la PS3.

  15. #3595 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by djalexx14 View Post
    poti asambla tot la un psp si sa zici pretul complet
    daca da IM:dj_alexx_95 si daca mai vrei ceva schimburi am un ps2 phat modat pt piese blocul optic este mort si un ps2 slim modat in stare perfecta de functionare
    NU

  16. #3596 SP
    Member DRAGOS10's Avatar
    sal , la un xbox banat se mai poate face update la ultimul firmware si pt kinect ?

  17. #3597 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by DRAGOS10 View Post
    sal , la un xbox banat se mai poate face update la ultimul firmware si pt kinect ?
    O sa isi faca de pe un joc

  18. #3598 SP
    Junior Member Spany's Avatar
    salut! as vrea si eu sa stiu cat e un ps3 usb jailbreak cu tot cu transport pana in brasov??? ar trebui sa platesc inainte de transport printr-un transfer bancar??? sau la primirea pachetului?? cum ar fii cel mai ieftin sa il primesc in brasov... ca daca stickul in sine e numai 90 lei, nu as plati pt ceva mai usor decat un joc 20 lei numai pt transport. astept raspuns. o sa iti dau si add pe mess. salut!!!

  19. #3599 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Spany View Post
    salut! as vrea si eu sa stiu cat e un ps3 usb jailbreak cu tot cu transport pana in brasov??? ar trebui sa platesc inainte de transport printr-un transfer bancar??? sau la primirea pachetului?? cum ar fii cel mai ieftin sa il primesc in brasov... ca daca stickul in sine e numai 90 lei, nu as plati pt ceva mai usor decat un joc 20 lei numai pt transport. astept raspuns. o sa iti dau si add pe mess. salut!!!
    Stick-ul costa 80 ron de sarbatori si transportul treb sa fie undeva la 20 ron cu Fan curier. Plata se face ramburs.

  20. #3600 SP
    Junior Member Spany's Avatar
    Deci 100 lei in total cu totul... ok, intra pe mess sa iti dau adresa la care sa trimiti stickul si mai vb acolo in detaliu. ti-am dat add deja. ms, salut!!! daca nu ai primit addul... adresa mea de mail este [email protected].

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts