Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 286 of 364 FirstFirst ... 186 236 276 284 285 286 287 288 296 336 ... LastLast
Results 5,701 to 5,720 of 7270

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #5701 SP
    Junior Member Mondy's Avatar
    Ieri am primit consola modata RGH de Donely; merge perfect. Mersi maestre ! Sarbatori fericite !

  2. #5702 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Craciun fericit si toate cele bune, pentru toata comunitatea consolegames !!!

  3. #5703 SP
    Junior Member pheidippides's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    craciun fericit si toate cele bune, pentru toata comunitatea consolegames !!!
    Donely, Sarbatori fericite si tie! (cand te pot suna cu privire la 2 modari de xbox 360?)

  4. #5704 SP
    Junior Member merlin2578's Avatar
    Craciun fericit tuturor! Craciun fericit Donely! Multumim pentru toate lucrurile bune pe care le faci pentru comunitatea de gameri! Sarbatori fericite!

    Sent from my MZ604 using Tapatalk

  5. #5705 SP
    Junior Member macabis2's Avatar
    Quote Originally Posted by macabis2 View Post
    Deci am una bucata xbox 360 slim 0225 modat prin metoda Kamikaze de tine. Este vreun risc daca stau pe live? Auzisem ceva de un update stealth care demodeaza consola.
    Mai mult de atat vreau sa-mi iau gold si sa joc fifa pe net. Daca e sa ma baneze baneaza consola sau doar contul de live?
    Dar daca stau pe live fara sa ma joc(vreau sa pun poze si filme pe xbox) ma baneaza?

  6. #5706 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Disponibila modare pentru xbox 360 fat cu noul iXtreme LT+ v3.0 pentru cele cu drive Benq si Liteon.

    C4E�s iXtreme LT+ in association with Team Jungle & Team Xecuter
    ----------------------------------------------------------------
    Official release of the iXtreme LT+ v3.0 for Benq and phat Liteons
    - Support for topology data on AP25 enabled titles. Will correctly answer any ap25 challenge eliminating need for dae.bin
    - No need to make new backups everytime dae.bin is updated on console Topology Data

    I would like to wish everyone a merry xmas and a happy new year. I look forward to the challenges ahead.
    Thanks go to Team Jungle for their hard work and efforts in the development process.
    Thanks also go to Team Xecuter for their support to this project.

  7. #5707 SP
    Junior Member verbuncu's Avatar
    Salut . In ce consta mai exact LT 3.0 ? Merci

  8. #5708 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by macabis2 View Post
    Dar daca stau pe live fara sa ma joc(vreau sa pun poze si filme pe xbox) ma baneaza?
    Iti face "silent update" si pana nu o sa iasa LT+3.0 si pentru slim, adio jocurile xgd3 si cele ap25 pe o consola modata

  9. #5709 SP
    Junior Member merlin2578's Avatar
    Donely, sa inteleg ca pentru fat-ul meu Jasper cu LiteOn, care s-a demodat de la un joc, acum ai ce sa-i faci?!


    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

  10. #5710 SP
    Junior Member macabis2's Avatar
    Fifa 12 de care e?

  11. #5711 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by merlin2578 View Post
    Donely, sa inteleg ca pentru fat-ul meu Jasper cu LiteOn, care s-a demodat de la un joc, acum ai ce sa-i faci?!
    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
    Da

  12. #5712 SP
    Junior Member macabis2's Avatar
    Deci daca fac stealth updateul fifa 12 va mai merge sau nu? Momentan numai fifa 12 ma joc si pana voi trece la alt joc voi veni la tine sa o fac cu 3.0

  13. #5713 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by macabis2 View Post
    Deci daca fac stealth updateul fifa 12 va mai merge sau nu? Momentan numai fifa 12 ma joc si pana voi trece la alt joc voi veni la tine sa o fac cu 3.0
    Intai faci remodare cu LT+3.0 apoi faci ce update vrei tu.

  14. #5714 SP
    Junior Member macabis2's Avatar
    Mnoah..o sa o trimit dupa ce se termina vacanta ca sa nu ma plictisesc...deci daca fac updateul mai merge fifa?

  15. #5715 SP
    Junior Member Geoica's Avatar
    Salut Donely vreau sa-mi fac si eu update la Lt. 3.0 am vazut ca a dat c4eva release-ul.Imi poti spune cand esti liber (ca doar este Craciunul)? Mersi!

  16. #5716 SP
    Junior Member justin scott's Avatar
    Sal baieti,sal Don,putem face ceva la un ps3 cu fw 3.66?

  17. #5717 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by justin scott View Post
    Sal baieti,sal Don,putem face ceva la un ps3 cu fw 3.66?
    Deocamdata nu. Un downgrade este prea costisitor.



    Quote Originally Posted by Geoica View Post
    Salut Donely vreau sa-mi fac si eu update la Lt. 3.0 am vazut ca a dat c4eva release-ul.Imi poti spune cand esti liber (ca doar este Craciunul)? Mersi!
    Vorbim pe 27

  18. #5718 SP
    Junior Member justin scott's Avatar
    Multam,mai asteptam..

  19. #5719 SP
    Junior Member macabis2's Avatar
    Quote Originally Posted by macabis2 View Post
    Mnoah..o sa o trimit dupa ce se termina vacanta ca sa nu ma plictisesc...deci daca fac updateul mai merge fifa?
    deci?

  20. #5720 SP
    Junior Member barbuirinel's Avatar
    Salut donely,am si eu o intrebare dupa ce modez consola cu "RGH - RESET GLITCH - JTAG" mai pot juca jocuri originale deoarece am apucat sa cumpar citeva pentru asta mic care merg pe kinect si ar fi pacat sa nu mai mearga.A ,si daca o sa mai mearga contul pe x-live si update la anumite jocuri demouri in special.Scuze daca sa mai discutat.Multumesc mult (scuze dar as vrea sa vad si dezavantajele modari cu rgh inainte sa vin la tine")

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 286 of 364 FirstFirst ... 186 236 276 284 285 286 287 288 296 336 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts