Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 191 of 364 FirstFirst ... 91 141 181 189 190 191 192 193 201 241 291 ... LastLast
Results 3,801 to 3,820 of 7269

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #3801 SP
    Junior Member Moxx's Avatar
    2 Wii motion plus?

  2. #3802 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Moxx View Post
    2 Wii motion plus?
    90 ron bucata

  3. #3803 SP
    Junior Member Hublea's Avatar
    Nici o veste despre jocurile noi daca se pot juca curand, cele care cer 3.50?

  4. #3804 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Hublea View Post
    Nici o veste despre jocurile noi daca se pot juca curand, cele care cer 3.50?
    Cand o sa fie posibil am sa postez aici

  5. #3805 SP
    Member micul_'s Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Da-mi pe PM seria de la consola din fata de la usb-uri si iti zic ce ai
    Salut! Vreau sa-mi cumpar un PS3 dar ma deruteaza rau asta (PS3Jailbreak - E3 Card Reader, merge deocamdata numai pe FW 3.41. Daca aveti versiune de de FW mai jos de 3.41, faceti update la consola cu FW-ul 3.41 pus pe un stick si nu de pe net. Daca aveti PS3 cu fw 3.50 sau 3.42 cumparati PS3Jailbreak - E3 Card Reader, care va permite downgrade de la fw 3.50, 3.42 la 3.41 apoi modare jailbreak !!!). De unde stiu eu care PS3 are FW 3.41 si care nu...adica scrie undeva in specificatii? Cred ca razi de mine dar sincer nu stiu si vreau sa nu fac vreo tampenie.

  6. #3806 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by micul_ View Post
    Salut! Vreau sa-mi cumpar un PS3 dar ma deruteaza rau asta (PS3Jailbreak - E3 Card Reader, merge deocamdata numai pe FW 3.41. Daca aveti versiune de de FW mai jos de 3.41, faceti update la consola cu FW-ul 3.41 pus pe un stick si nu de pe net. Daca aveti PS3 cu fw 3.50 sau 3.42 cumparati PS3Jailbreak - E3 Card Reader, care va permite downgrade de la fw 3.50, 3.42 la 3.41 apoi modare jailbreak !!!). De unde stiu eu care PS3 are FW 3.41 si care nu...adica scrie undeva in specificatii? Cred ca razi de mine dar sincer nu stiu si vreau sa nu fac vreo tampenie.
    Comandate chiar daca are 3.50 se poate face downgrade asa ca poti cumpara linistit din magazin asta pana nu apar cele cu fw 3.55 dar asta mai dureaza.

  7. #3807 SP
    Member micul_'s Avatar
    Doua intrebari mai am pentru tine. Exista vreun model anume de hard extern care imi trebuie? Sa inteleg ca de la playcom nu imi recomanzi sa cumpar sub nici o forma? Am citit si sincer m-am cam speriat la ce se spune de ei si i-as evita, tu ce spui?

  8. #3808 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by micul_ View Post
    Doua intrebari mai am pentru tine. Exista vreun model anume de hard extern care imi trebuie? Sa inteleg ca de la playcom nu imi recomanzi sa cumpar sub nici o forma? Am citit si sincer m-am cam speriat la ce se spune de ei si i-as evita, tu ce spui?
    Cumperi sigilat din magazinele mari. HDD poti cumpara de laptop pe usb.

  9. #3809 SP
    Member micul_'s Avatar
    Scuze ca sunt stresant dar care varianta mi-o recomanzi cea de 160 GB sau 320 GB...ma refer la PS3

  10. #3810 SP
    Junior Member AlexOmbladon's Avatar
    320, că sunt unele jocuri de PS3 ce depăşesc 40 GB xD
    Edit: Modat 2 console LT+ la donely, jocurile trecute prin agbx functionează perfect! Thx comandante

  11. #3811 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by micul_ View Post
    Scuze ca sunt stresant dar care varianta mi-o recomanzi cea de 160 GB sau 320 GB...ma refer la PS3
    320 GB este super OK

  12. #3812 SP
    Member micul_'s Avatar
    Multumesc, cum o voi achizitiona te voi contacta.

  13. #3813 SP
    Junior Member iceman75ro's Avatar
    Salut, pentru un upgrade la LT+ pt un xbox din 2007 se mai poate saptamana aceasta? Si la ce pret?
    Multumesc

  14. #3814 SP
    Junior Member artfaktor's Avatar
    Sal, cand pot sa trec pt un E3?

  15. #3815 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by iceman75ro View Post
    Salut, pentru un upgrade la LT+ pt un xbox din 2007 se mai poate saptamana aceasta? Si la ce pret?
    Multumesc
    Pana pe 27 nu sunt in Bucuresti

    ---------- Post added 21-12-2010 at 03:02 PM ----------

    Quote Originally Posted by artfaktor View Post
    Sal, cand pot sa trec pt un E3?
    In principiu vineri o sa ti-l dea cineva, dar te rog cu un tel vineri sa iti confirm.

  16. #3816 SP
    Member micul_'s Avatar
    Man maine imi cumpar PS3 de la EMAG, cand pot veni cu el la tine?

  17. #3817 SP
    Junior Member CristianNr1's Avatar
    a zis omul mai sus,dupa 27 va fi acasa

  18. #3818 SP
    Member micul_'s Avatar
    Asta intelesesem, dupa 27 oricum o sa il caut.

  19. #3819 SP
    Junior Member NeonGraph's Avatar
    salut
    Imi poti spune te rog la ce pret ai cablu PS3-VGA si ce rezolutie poate suporta ?
    Multumesc

  20. #3820 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    PSX Store v1.5b - PS3 Homebrew Added

    Teamhades has updated their version of the PSN store, to include homebrew. Previously, the PSN clone, only contained PSN pkg's. The site, is a convenient place to download PS3 content, via your PC. To check it out, there is no download, just simply visit here http://www.psxstore.com
    Attached Images Attached Images psx_store.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts