Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 272 of 364 FirstFirst ... 172 222 262 270 271 272 273 274 282 322 ... LastLast
Results 5,421 to 5,440 of 7269

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #5421 SP
    Junior Member Negrutzu's Avatar
    don, vreau sa-mi cumpar un nou xbox slim si sa-l modez cu reset glitch . e bun oricare de pe net sau din magazin ? mai trebuie sa fiu atent la data de fabricatie sau la dashboard version cum era la fat?
    ms de raspuns.

  2. #5422 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Negrutzu View Post
    don, vreau sa-mi cumpar un nou xbox slim si sa-l modez cu reset glitch . e bun oricare de pe net sau din magazin ? mai trebuie sa fiu atent la data de fabricatie sau la dashboard version cum era la fat?
    ms de raspuns.
    Iei slim ce gasesti in comert

  3. #5423 SP
    Banned isis's Avatar
    Ptr PS3 noutati de modare? Pana la ce FW se poate moda?

  4. #5424 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by isis View Post
    Ptr PS3 noutati de modare? Pana la ce FW se poate moda?
    Deocamdata 3.55

  5. #5425 SP
    Junior Member khaan0001's Avatar
    Pentru Donely
    Am o consola wii si as dori sa o modez. Sunt din Alexandria.
    Topicul a devenit destul de stufos, asa că �ntreb aici:
    1. Cum putem proceda?
    2. Ce date trebuie sa �ţi trimit pentru a vedea daca se poate moda?
    3. C�t costa toata treba?
    Daca se poate trimite-mi raspunsul pe mail la [email protected] si purtam discutia acolo ca sa nu poluam topicul.
    Multumesc.

  6. #5426 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by khaan0001 View Post
    Pentru Donely
    Am o consola wii si as dori sa o modez. Sunt din Alexandria.
    Topicul a devenit destul de stufos, asa că �ntreb aici:
    1. Cum putem proceda?
    2. Ce date trebuie sa �ţi trimit pentru a vedea daca se poate moda?
    3. C�t costa toata treba?
    Daca se poate trimite-mi raspunsul pe mail la [email protected] si purtam discutia acolo ca sa nu poluam topicul.
    Multumesc.
    costa 100 ron modarea. AI datele mele de contact ma cauti si vb. Il trimiti cu Fan curier

  7. #5427 SP
    Junior Member Fanto's Avatar
    DONELY sa inteleg ca a aparut LOADER PENTRU RGH ??? Aoleu sa trezit xboxul meu la viata ,daca imi fac modarea asta imi mai trebuie noul firmware sau pot conecta orice HDD extern la consola si sa le joc direct fara ardere (XGD3 si AP2.5) ?!?!?!? ESTI SFANT AR TREBUI SA FACA ASTIA SARBATOARE CU TINE .

  8. #5428 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Fanto View Post
    DONELY sa inteleg ca a aparut LOADER PENTRU RGH ??? Aoleu sa trezit xboxul meu la viata ,daca imi fac modarea asta imi mai trebuie noul firmware sau pot conecta orice HDD extern la consola si sa le joc direct fara ardere (XGD3 si AP2.5) ?!?!?!? ESTI SFANT AR TREBUI SA FACA ASTIA SARBATOARE CU TINE .
    Nici chiar asa ca nu l-am inventat eu. Le pui direct pe hdd. Restul de informatii la telefon.

  9. #5429 SP
    Junior Member Fanto's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Nici chiar asa ca nu l-am inventat eu. Le pui direct pe hdd. Restul de informatii la telefon.
    K mersi am o intrebare in perioada 21 noiembrie - 7 decembrie esti ocupat, de abea atunci pot sa ajung cu doamna consola pe la tine ?!?!?!?

  10. #5430 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by adryanos View Post
    O carcasa pentru PSP 3004? Ceva de genul asta (si originala daca se poate)? Sau aceasta. Ultima cred eu ca e cea mai ok.
    NU

  11. #5431 SP
    Junior Member bconstantin's Avatar
    Am facut astazi update de fw la Xbox cu mult asteptatul iXtreme LT+ 2.0 la Maestrul Donely. Acum totul functioneaza perfect. Un Om deosebit, rapid si profesionist ca de obicei. Il recomand tuturor. Nu veti regreta.
    Multumesc mult Don !

  12. #5432 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Fanto View Post
    K mersi am o intrebare in perioada 21 noiembrie - 7 decembrie esti ocupat, de abea atunci pot sa ajung cu doamna consola pe la tine ?!?!?!?
    vb atunci cu doua trei zile inainte si il rezolvam

  13. #5433 SP
    Junior Member Cotoy's Avatar
    Salut Donely am un xbox360 arcade FAT cu LT+ facut la tine m-ar interesa si pe mine un RGH dar din cate am inteles nu e atat de stabil nu buteaza de fiecare data?asa ca iti cer parerea ta sa imi fac sau nu deocamdata RGH?Cand as putea sa vin si eu la tine pt RGH daca e ok sau LT 2

  14. #5434 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Cotoy View Post
    Salut Donely am un xbox360 arcade FAT cu LT+ facut la tine m-ar interesa si pe mine un RGH dar din cate am inteles nu e atat de stabil nu buteaza de fiecare data?asa ca iti cer parerea ta sa imi fac sau nu deocamdata RGH?Cand as putea sa vin si eu la tine pt RGH daca e ok sau LT 2
    Nu ai ce sa ii faci asa este RGH-ul trebuie sa ai rabdare la bootare cu el. In rest este ok.

  15. #5435 SP
    Junior Member Cotoy's Avatar
    O sa ramana sa ii pun deocamdata doar LT 2 cand pot sa vin cu consola la tine?

  16. #5436 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Cotoy View Post
    O sa ramana sa ii pun deocamdata doar LT 2 cand pot sa vin cu consola la tine?
    suna-ma luni

  17. #5437 SP
    Junior Member marcelsm's Avatar
    Donely,cica s-ar fi confirmat oficial jailbreak 2 dar au si aparut niste fixuri pt noile jocuri ex: Uncharted 3.E adevarat ? sau doar o pacaleala?

  18. #5438 SP
    Junior Member viorel7000's Avatar
    Profesionist, rapid, modare impecabila cu iXtreme LT+ 2.0, totul merge perfect. Multumesc Mult !!!!

  19. #5439 SP
    Junior Member lucian_alex2003's Avatar
    sal. modarea unei console xbox 360 slim cu lt 2.0 (tinand cont ca este nou) mai presupune in continuare gaurirea chip-ului pt deblocare (ma refer la chipset winbond)

  20. #5440 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by marcelsm View Post
    Donely,cica s-ar fi confirmat oficial jailbreak 2 dar au si aparut niste fixuri pt noile jocuri ex: Uncharted 3.E adevarat ? sau doar o pacaleala?
    PAna nu vad eu7 cu ochii mei cum lucreaza acel doongle nu cred nimic. Fix-ul de Unch 3 se pare ca jocul merge numai pana la capitolul 9.



    Quote Originally Posted by lucian_alex2003 View Post
    sal. modarea unei console xbox 360 slim cu lt 2.0 (tinand cont ca este nou) mai presupune in continuare gaurirea chip-ului pt deblocare (ma refer la chipset winbond)
    DA

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 272 of 364 FirstFirst ... 172 222 262 270 271 272 273 274 282 322 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts