Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 364 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 53 103 ... LastLast
Results 41 to 60 of 7269

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #41 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Donely...ce se mai aude pe "scena"? Ceva accesorii hardcore/modari/hack'uri noi?

  2. #42 SP
    Junior Member calinp's Avatar

    Donely is the best

    Donely este THE BEST !!!!!!! Recomand cu caldura si incredere tuturor. Am fost foarte circumspect si precaut la inceput insa am ramas uimit de priceperea si profesionalismul sau. Am modat la el 3 console XBOX 360 la preturi mai mult decat rezonabile! Totul se face cu transparenta totala de fata cu clientul. A fost amabil si rabdator si mi-a explicat totul. Mai mult chiar a reparat (nu stiu cum si nici nu ma intereseaza) sindromul 3 ring of death (groaza oricarui posesor de consola). Au trecut deja vreo 6 luni si merge bine mersi. Atentie! I-am timis pe firma de curierat consola, cu toata increderea, si am primit-o inapoi modata si IN PERFECTA REGULA. ! Toata stima si respectul ca om si ca profesionist !

  3. #43 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by calinp View Post
    Donely este THE BEST !!!!!!! Recomand cu caldura si incredere tuturor. Am fost foarte circumspect si precaut la inceput insa am ramas uimit de priceperea si profesionalismul sau. Am modat la el 3 console XBOX 360 la preturi mai mult decat rezonabile! Totul se face cu transparenta totala de fata cu clientul. A fost amabil si rabdator si mi-a explicat totul. Mai mult chiar a reparat (nu stiu cum si nici nu ma intereseaza) sindromul 3 ring of death (groaza oricarui posesor de consola). Au trecut deja vreo 6 luni si merge bine mersi. Atentie! I-am timis pe firma de curierat consola, cu toata increderea, si am primit-o inapoi modata si IN PERFECTA REGULA. ! Toata stima si respectul ca om si ca profesionist !
    Si eu multumesc pentru increderea acordata !!

  4. #44 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Am luat de la el un cablu component de psp, totul e in regula, nota 10!

  5. #45 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Uziwood View Post
    Am luat de la el un cablu component de psp, totul e in regula, nota 10!
    Thx !!!

  6. #46 SP
    Junior Member Slick's Avatar
    Mi-a modat un wii cu argon si merge brici ! Super rapid ! Multumesc mult ! RESPECT !

  7. #47 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Slick View Post
    Mi-a modat un wii cu argon si merge brici ! Super rapid ! Multumesc mult ! RESPECT !
    Multumesc si bine ai venit pe ConsoleGames

  8. #48 SP
    mtX
    Junior Member mtX's Avatar
    Am trecut si eu azi pe la donely sa-mi schimb la Wii un WiiFree (nu mai mergeau jocurile noi) cu alt chip - yaosm. Merge perfect si merg toate jocurile noi, ca sa nu mai zic ca in fix 20 minute dupa ce am ajuns la el am iesit pe usa 10x donely!

  9. #49 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by mtX View Post
    Am trecut si eu azi pe la donely sa-mi schimb la Wii un WiiFree (nu mai mergeau jocurile noi) cu alt chip - yaosm. Merge perfect si merg toate jocurile noi, ca sa nu mai zic ca in fix 20 minute dupa ce am ajuns la el am iesit pe usa 10x donely!
    Thx !! Bine ai venit pe ConsoleGames

  10. #50 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    am modat si eu astazi un xbox 360 la donely si merge k unsa.esti cel mai tare.

  11. #51 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by vvalentin85 View Post
    am modat si eu astazi un xbox 360 la donely si merge k unsa.esti cel mai tare.
    Thx !!!

  12. #52 SP
    Member SpitFire's Avatar
    Tin si eu sa-i multumesc lui Donely pentru treaba excelenta facuta de el Am trimis consola acum o saptamana, doua, si merge perfect! Luni am trimis-o, marti i-a ajuns, a modat-o, miercuri a tirmis-o, iar joi a ajuns la mine Totul a decurs super smooth, un om super de treaba si extrem de priceput, well, rock on Donely and keep it up!

  13. #53 SP
    Junior Member danungureanu91's Avatar
    Mi-a modat un PS2.Merge excelent.Lucreaza rapid si eficient,totul in fata clentului.Recomend

  14. #54 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    @SpitFire
    @danungureanu91
    Multumiri multe !!!!!!

  15. #55 SP
    The Insane One Telperion's Avatar

    Thumbs up

    Chiar azi mi-a modat consola, recomand tuturor, nu ezitati, omu stie ce face, rapid, eficient si foarte cool ca persoana. Thx a lot Don !!!

  16. #56 SP
    Junior Member mioriticus's Avatar
    Ai rezolvat totul pe loc si foarte rapid. Foarte impresionant. Multumesc pentru treaba facuta.
    Ne mai auzim in curand pentru niste accesorii.

    Multumesc.

  17. #57 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Telperion View Post
    Chiar azi mi-a modat consola, recomand tuturor, nu ezitati, omu stie ce face, rapid, eficient si foarte cool ca persoana. Thx a lot Don !!!
    Si eu multumesc mult

  18. #58 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by mioriticus View Post
    Ai rezolvat totul pe loc si foarte rapid. Foarte impresionant. Multumesc pentru treaba facuta.
    Ne mai auzim in curand pentru niste accesorii.
    Multumesc.
    Pe loc si rapid, asa se rezolva la Chip Master
    Thx si te astept pt accesorii.

  19. #59 SP
    Junior Member offfff's Avatar
    azi a fost al 10-lea ps2 modat. toate sunt ok,,nici o problema.deci in concluzie esti F TARE

  20. #60 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by offfff View Post
    azi a fost al 10-lea ps2 modat. toate sunt ok,,nici o problema.deci in concluzie esti F TARE
    Multam mult de tot !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 364 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 53 103 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts