+ Reply to Thread
Results 1 to 10 of 10

Thread: Cumpar figurine Mcfarlane sau Neca

1. #1 SP
    Junior Member

Cumpar figurine Mcfarlane sau Neca

Va salut. Sunt interesat in achizitionarea anumitor figurine semnate Mcfarlane sau Neca din urmatoarele serii:

McFarlane: Aliens, Predator, AVP, Movie Maniacs, Terminator, Military, Spawn
    Neca: Aliens, Predator, Prometheus, Cult Classics, Terminator
    Diamond Select: Stargate SG-1

Sunt dispus sa ofer un pret la nivel eBay plus o valoare decenta si credibila a transportului pe care detinatorul produsului a platit-o la randul lui. Stiu ca aceste figurine nu vin din cer si nu sunt importate de regula in Romania, deci nu ma astept la oferte "dirt cheap", dar nici la exagerari ridicole. Daca exista colectionari care s-au decis sa reduca numarul obiectelor pe care le detin si se intampla sa faca parte din seriile enuntate mai sus, va rog sa-mi prezentati ofertele pe acest thread. Va garantez ca acestea vor fi la fel de apreciate de un colectionar la fel de pasionat ca si voi.

2. #2 SP
    Junior Member
    Up^^^

3. #3 SP
    Junior Member
    Ca sa fiu un pic mai specific, caut cateva figurine care mi-au scapat din diverse motive la vremea aparitiei. Printre ele se numara Neca Snake Predator (seria 5), Scout Predator (seria 6), Xenomorph Warrior (seria 1), Dog Alien (seria 3).

4. #4 SP
    Junior Member
    Up^^^

5. #5 SP
    Junior Member
    Up^^^

6. #6 SP
    Junior Member
    Quote Originally Posted by FriendlyPiranha View Post
    Ca sa fiu un pic mai specific, caut cateva figurine care mi-au scapat din diverse motive la vremea aparitiei. Printre ele se numara Neca Snake Predator (seria 5), Scout Predator (seria 6), Xenomorph Warrior (seria 1), Dog Alien (seria 3).
    Am gasit un xeno seria 2 (blue variant), iar dog alien va fi re-editat vara aceasta. Raman doar Scout si Snake.

7. #7 SP
    Senior Member viezure's Avatar
    Alien-ul clasic de 18 inch (~50 cm) de la Neca, scos acum vreo 5 ani or so, te-ar interesa?

8. #8 SP
    Junior Member
    Quote Originally Posted by viezure View Post
    Alien-ul clasic de 18 inch (~50 cm) de la Neca, scos acum vreo 5 ani or so, te-ar interesa?
    Am uitat sa specific ca urmaresc doar seriile de 7''. Desi imi place cum a iesit ultimul big chap de la Neca, am rezistat totusi tentatiei
    Mersi oricum pt. oferta.

9. #9 SP
    Junior Member
    Up^^^

10. #10 SP
    Junior Member
    Doar Scout Predator imi lipseste din Lost Tribe. Se desparte cineva de el?

+ Reply to Thread