Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 28 of 28

Thread: 15 motive pentru care Android e mai bun ca IOS

  1. #21 SP
    Member blondutzu's Avatar
    lol, ce troll.
    Multe din chestille insirate sunt puncte negative pentru Android daca ma intrebi pe mine dar asa e cand ne luam la tranta cu tehnologia.

    SD card la Android? - care din cele 10 milioane de modele au si care nu?
    NFC? - care au si care nu?
    Notificarile? - la care model iti plac, ca in functie de brand cam difera UI-ul.

    Culegi feature-uri de la toate modelele de pe piata si le pui in balanta cu un iPhone, pentru ca logica, asta ignorand faptul ca incerci sa compari doua OS-uri (adica software mai pe inteles) insa argumentele tale tin in principiu de hardware.

  2. #22 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Actualmente am si Ios si Android dar nu as putea spune cu certitudine ca unul e mai bun ca celalat. Pe de o parte apreciez simplitatea Apple precum si rapiditatea de functionarea a OS-ului pe un hardware sa nu zic slab, ci doar sub ceea ce se gaseste pe device-urile cu Android. Pe de alta parte imi place ca Androidul ma "lasa sa instalez ce vreau". Probabil de aici sunt si multi sustinatori ai Androidului. Trebuie sa incetam sa mai ridicam statui gigantilor si sa acceptam ca aceasta concurenta este benefica pentru noi, utilizatorii finali.

  3. #23 SP
    Member cosmins's Avatar
    O chestie de care s-a lovit sotia (ea foloseste IOS), a fost ca nu poate trimite un mesaj la mai multi destinatari. M-am uitat si eu, am incercat in toate modurile dar nu am reusit, poti adauga maxim 10 destinatari, la android cand dai la campul pentru destinatari iti apare toata agenda si bifezi la cine vrei sa trimiti. Chestia asta mi se pare un plus la android chiar daca o folsesc de 5 ori pe an.

  4. #24 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Eh. Asta nu este o problema reala. Anti spam pentru mesaje gen Fericiun Cracit si sa Pasteti fericiti.

  5. #25 SP
    Member cosmins's Avatar
    Ai dreptate, dar eu in viata de zi cu zi ma lovesc de chestia asta, cateodata am de trimis acelasi mesaj la 15 clienti, sau la mai mult de 10 colegi, nu e o problema reala, exact cum ai precizat dar cand iti trebuie... e asa ca si casco la masina, nu ai nevoie de el pana ai nevoie.

  6. #26 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Steve Jobs avea o vorba: "There is an app for that". Un simplu search pe google si voila, o aplicatie de trimis catre grupuri: Text 2 Group - Quickly send SMS messages by YT Development Ltd
    https://appsto.re/us/UfYCV.i
    Acum sper sa nu ma injure Mo daca primeste extra "Fie ca"-uri!

  7. #27 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Daca iti ziceam eu sa folosesti o aplicatie separata pentru ceva ce nu ai in Android urlai la mine ca tu vrei sa fie inclus

  8. #28 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eh, stii ca tu esti mai special (de-asta n-ai zis nimic). Noi ceilalti folosim aplicatii

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Replies: 15 Last Post: 18-06-2014, 00:29
  2. Replies: 54 Last Post: 12-05-2013, 10:18
  3. Grand Theft Auto III pentru iOS si Android By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 7 Last Post: 17-11-2011, 01:09
  4. Care este cel mai bun publisher ? By MonkY in forum Polls
    Replies: 60 Last Post: 29-12-2010, 21:59
  5. Care e cel mai bun model de ps3??? By DRACVLAD in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 43 Last Post: 22-11-2010, 20:44

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts