Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 9 of 9

Thread: Recomandare telefon

  1. #1 SP
    Member dragos_mihaiy's Avatar

    Recomandare telefon

    As dori sa stiu ce telefon imi recomandati pana in 1100 RON.Eu as merge pe Sony Xperia U doar ca are un ecran de 3.5 inch.As dori un telefon cu ecran mai mare care sa ofere aceleasi performante si nu gasesc nici unul asa ca as vrea sa imi recomande cineva ce telefon sa imi cumpar.

  2. #2 SP
    Member Sadismek's Avatar
    Xperia U e o alegere foarte bună, părerea mea. Poate vrei să aștepți CES 2013, c�nd se crede că Sony o să lanseze o gamă nouă de telefoane. Sigur o să aibă și un telefon mid-budget �n ofertă.

  3. #3 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Htc desire e foarte ok!
    Recomand! Eu l-am luat cu 70 de lire SH. Nu stiu cat costa in Ro...dar recomand! E foarte smooth si foarte usor de folosit!
    Bateria tine destul de mult in comparatie cu alte telefoane...
    Singura problema e memoria interna...dupa ce instalezi facebook , Ymessenger si inca 2 aplicatii, cam ramai fara memorie..dar nu-i problema! Root + Cyanogenmod 7 si te-ai scos!

  4. #4 SP
    Member Devergo's Avatar
    Samsung S2, Iphone 4, Galaxy Nexus (astea la mana a doua). Daca vrei neaaparat nou, mergi pe Xperia.

  5. #5 SP
    Member Sadismek's Avatar
    Am văzut și HTC Desire X. Pare ok, și cred că �l găsești �ncadrat �n bugetul tău.

  6. #6 SP
    Member dragos_mihaiy's Avatar
    As vrea sa stiu ce imi recomandati sa cumpar dintre Sony Xperia Sola si HTC Desire X.Nu stiu ce sa aleg dintre acestea doua,eu as inclina spre HTC Desire X din cauza ecranului mai mare.Care dintre aceste doua telefoane este mai bun?

  7. #7 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Sony Xperia Sola si HTC Desire X sunt apropiate ca si performante... insa ca si tine, as inclina catre HTC Desire X (nu neaparat pt. diagonala mai mare - la urma urmei, are rezolutie mai mica). Insa are totusi 256MB RAM extra, tine mai mult bateria, e mai ergonomic design-ul... si imi place mai mult Sense UI-ul.

  8. #8 SP
    Member Sadismek's Avatar
    ... iar Sony Xperia Sola nu va primi update la Jelly Bean. Totuși, poate ar fi recomandat să nu te grăbești foarte tare. Mai așteaptă puțin, imediat bate CES 2013 la ușă, o să se lanseze lucruri noi, se mai ieftinesc telefoanele.

  9. #9 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Cauta sa vezi HTC Desire HD.Are ecran de 4,3" si este puternic.Il gasesti SH in bugetul tau sau daca ai noroc chiar nou , sigilat.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Recomandare telefon By Dant3 in forum GSM
    Replies: 114 Last Post: 13-12-2014, 16:07
  2. Recomandare casti telefon By clax_117 in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 3 Last Post: 13-03-2013, 22:52
  3. Recomandare Telefon Android. By Cristy in forum Android
    Replies: 10 Last Post: 02-01-2013, 15:40
  4. Recomandare telefon Android By Madk91 in forum Android
    Replies: 12 Last Post: 07-12-2012, 18:10
  5. Recomandare telefon By paunstefan in forum GSM
    Replies: 11 Last Post: 09-10-2011, 14:20

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts