Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 35

Thread: HTC One (M8)

  1. #1 SP
    \ tudyniuz's Avatar

    HTC One (M8)

    Ei bine, dupa multe leak-uri, avem primul review/hands-on inainte de lansarea din aceasta saptamana. Avem si o stire mai veche unde am discutat despre posibilele specificatii, aici: http://www.consolegames.ro/forum/f11...c-vine-martie/

    Asta este clipul leak-uit de curand:
    Attached Images Attached Images htc-one_htc-all-new-one.jpg

  2. #2 SP
    Member FlyingPotatoes's Avatar

    Noul HTC ONE ( M8 ) - Lansare în mai puțin de 24 h

    Având în vedere câte leaks-uri am vazut legat de noul flagship al celor de la HTC,nu v-am învinui dacă credeți că noul HTC este deja pe rafturile magazinelor din Taiwan.Adevărul este că nu este,insă va fi anunțat în mai putin de 24 de ore. Compania va anunța noul lor flagship 'într-un mare fel',transmițând live cele două evenimente,unul în New York și unul în Londra,în același timp.O să incerc să vă tin la curent cu ceea ce se va întampla la acest eveniment.

    Sursa: engadget.com
    Attached Images Attached Images save-date-htc.jpg

  3. #3 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Astia de la The Verge fac cele mai proaste review-uri, dar ma rog: The new HTC One review | The Verge

  4. #4 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Techradar review


  5. #5 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ce agitatie pe astia sa scoata review-uri cat mai repede. Eu nu m-as lua dupa niciunul pentru cel putin o saptamana.

  6. #6 SP
    Member Kratos's Avatar
    Mie tot de GSMArena imi place in continuare: HTC One (M8) review: One and only - GSMArena.com.

  7. #7 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Telefonul s-a lansat azi, ei toti au reviews. Ma rog, IMPRESSIONS :


  8. #8 SP
    Member FlyingPotatoes's Avatar
    Alea mai mult de hands-on nu se pot numi...

  9. #9 SP
    Member Snake's Avatar
    Noroc cu iFixit ca au facut un teardown pe masura: HTC One (M8) Teardown - iFixit. Asa cum ne asteptam primeste o nota foarte mica la repairability: 2 din 10!


  10. #10 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mai sa fie, ce rapizi sunt si romanii nostrii. Disponibil din 31.03.2014:
    Attached Images Attached Images evospecial_01.jpg evospecial_02.jpg evospecial_03.jpg evospecial_04.jpg evospecial_05.jpg

  11. #11 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Not bad


  12. #12 SP
    Member FlyingPotatoes's Avatar
    Incepand de ieri,puteti cumpara si varianta Google Play a HTC ONE (M8) la $699 iar varianta veche (M7) a scazut la $499.Din pacate acele versiuni nu pot fi cumparate din Romania.

  13. #13 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Despre camera:

    iPhone 5s vs. HTC One M8: Camera shootout! | iMore

    Eu am tras concluzia urmatoare: Daca faci poze in casa: HTC. Daca faci poze afara: iPhone. Daca le vrei pe amandoua, cea mai buna varianta e iPhone.

  14. #14 SP
    Admin MonkY's Avatar
    tudy: din pozele pe care le vad acolo, n-are nicio sansa M8 pe langa 5S. Flash, culori, rezolutie, noise, unghi... totul e mai slab la HTC. Pacat, ma asteptam la mai mult

  15. #15 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Penibil ca si anul trecut. Sa scape de ultrapixeli mai repede.

  16. #16 SP
    Member AndyTiME's Avatar
    Arata groaznic fata de M7 mai ales cu butoane virtuale ....

  17. #17 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ideea de Ultrapixeli e foarte buna. Insa 4Ultrapixeli aceiaa sunt pur si simplu insuficienti... Sincer ma asteptam la un upgrade de genul 6 sau 8, dar... n-a fost sa fie.

  18. #18 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ideea cu butoanele "virtuale" e foarte ok, eu nu inteleg ce mai cauta bezel-ul ala acolo sub ecran. Doar ca sa acomodeze sigla HTC? Puteau fi mai galanti si sa renunte la ea, ca la iPhone sau Nexus.

  19. #19 SP
    Member AndyTiME's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Ideea cu butoanele "virtuale" e foarte ok, eu nu inteleg ce mai cauta bezel-ul ala acolo sub ecran. Doar ca sa acomodeze sigla HTC? Puteau fi mai galanti si sa renunte la ea, ca la iPhone sau Nexus.
    Exact, e ok sa pui butoane virtuale daca mai "tai" din carcasa dar asa sunt puse aiurea doar pt un logo

  20. #20 SP
    is the man! trickz's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. HTC One M9 By MonkY in forum Android
    Replies: 22 Last Post: 12-09-2015, 14:07

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts