Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 23 of 23

Thread: HTC One M9

  1. #21 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu unul nu as face schimbul. Telefonul e ok si cam atat. Au aparut G4, S6, S6 Edge, Note 5, Moto X 2015, noua gama Xperia, One Plus 2 si intr-o luna, maxim doua, vine si noul telefon Nexus (7?). Eu unul nu as alege un flagship mediocru din tabara Android decat daca l-as lua la ceva super promotie. Nu cred sa te dezamageasca daca zici ca nu te intereseaza camera, dar ai niste optiuni atat de interesante incat mie personal mi-ar fi greu sa iti spun ca e cea mai buna alegere. Incearca-le si pe celelalte, joaca-te si cu ele si daca tie tot asta iti place, ia-l!

  2. #22 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Cred ca HTC-urile sunt cele mai durabile telefoane cu Android, iar dpmdv Sense este foarte elegant.

  3. #23 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    M-am gandit foarte mult la ce telefon sa imi iau. Daca ar fi sa fac un top 5 cu preferintele mele personale in materie de design de smartphone, as oscila intre mai multe modele de la Apple si HTC. Conteaza enorm aspectul asta pentru mine, si niciunul din telefoanele cu Android nu se compara cu ce fac astia doi. Am folosit si un S6 si desi are un ecran superb, am un dinte impotriva lui TouchWiz de cand ma stiu, chiar daca au mai dres-o cu ultimele modele. Desi G4 pare OK la prima vedere, ma feresc de LG fiindca am impresia ca au un quality control destul de defectuos, iar life span-ul produselor lor, in general, este destul de redus. Xperia nu imi place, Moto X nici atat, iar pentru One Plus 2 e bataie. Sistemul ala al lor de invitatii e o problema. Nexus ar fi OK, dar modelul de anul trecut are deja 6" - ceea ce e mult prea mult.

    Nu mai e ca acum 3-4 ani cand existau putine telefoane atractive cu Android. Acum sunt cel putin zece modele demne de luat in considerare si parca fiecare are cate o buba. Nu pot sa ma plang de iOS, dar au devenit infiorator de plictisitoare telefoanele de la Apple si nu mai vreau sa stau cu telefonul asta inca un an.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. HTC One (M8) By tudyniuz in forum Android
    Replies: 34 Last Post: 02-03-2015, 17:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts