Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 11 of 11

Thread: Sony anunta o noua pereche de casti pentru PS4

  1. #1 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar

    Sony anunta o noua pereche de casti pentru PS4

    Noua pereche de casti oferita de Sony pentru consolele PlayStation 4 se va lansa in Europa pe data de 9 decembrie. Castile sunt de tipul in-ear si vin cu boxe de 13 mm, microfon integrat, cablu textil, switch pentru volum si vor avea functie de anulare a zgomotelor exterioare. Tehnologia de reducere a zgomotelor, denumita AudioShield, va depinde de o baterie reincarcabila si va oferi aproximativ 15 ore de uz. Acest nou model va putea fi folosit si la PlayStation Vita, tablete si smartphone-uri. Pretul lor este, din pacate, unul destul de piperat, €89.99.

    Ce parere aveti, merita aceste casti sau pretul lor vi se pare exagerat?

    Attached Images Attached Images ps4-audioshield.jpg

  2. #2 SP
    Banned Templier's Avatar
    90 de Euro for that piece of cr@p

  3. #3 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    De banii aia imi iau niste Sennheisere de cad toate B-urile de pe Beats si PS-urile de pe Sony.

    Dar se vor vinde oricum, nu imi fac griji.

  4. #4 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu nu cred ca o sa vanda mare lucru. Sunt la acelasi pret cu celelalte (Pulse Gold) care mai mult ca sigur ofera un sunet mai bun. In plus de asta, nu ofera absolut nimic deosebit in afara de culori si logo-uri fata de casti de la alti producatori cu un nume mai mare in audio decat Sony.

  5. #5 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Eu le-aș cumpăra sincer să fiu. Dar în nici un caz la pretul ăla. Pe la 100 lei da...

  6. #6 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Nu multi sunt audio savvy, ca sa zic asa, sa faca diferente intre brand-uri sau calitatea sunetului. Ei vad Sony, merg cu PS4, sunt in ear si merg psi cu telefonul. Cadou frumos de Craciun.


    La 100 RON cati n-ar cumpara?

  7. #7 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Ce pret..
    Cred ca o sa incep sa le zic astora $ony curand.
    Nu stiam ca brandul cantareste chiar asa de mult

  8. #8 SP
    Member Joystick's Avatar
    ehm PLAYSTATION GOLD HEADSET costa 99,90 euro si arata ca atare.... aceste casti de mp3 costa 89,90 ??? WTF .... se zice quality over quantity , insa sunt si exceptii frate. chiar daca as avea 90 $ cumpar un alt controller frate acestea de ps4 dupa 1 an deja le poti arunca

  9. #9 SP
    Banned Messi2015's Avatar
    Gold Headset e la 370 lei la Altex/MediaGalaxy.

  10. #10 SP
    Member Peetzy's Avatar
    Arata frumos, marketing de nota zece, bine, la pretul asta ai fir textil, comenzi pe fir si alte cele, dar daca "se aud" in genul celor cu care a venit si Vita la un moment dat...
    Khufu a sintetizat bine de tot mai sus, un cado' frumos, nimic mai mult.

  11. #11 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    ... sau un "cado" de sarbatori din partea Sony -- noua revizie sa vina cu aceste casti in pachet (nu amaratele alea ce vin la pachet cu PS4).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 6 Last Post: 14-02-2015, 23:49
  2. Replies: 25 Last Post: 27-03-2014, 23:49
  3. Sony anunta noua serie MDR-1 By FallouT in forum Tech News
    Replies: 1 Last Post: 11-09-2012, 23:22

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts