Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 3 of 3

Thread: Apple intarzie iWatch pana in 2015

  1. #1 SP
    \ tudyniuz's Avatar

    Apple intarzie iWatch pana in 2015

    Mult zvonitul si mult asteptatul iWatch pare sa fi primit o noua amanare. Desi se speculeaza lansari inca din iarna trecuta, cea mai recenta data de lansare fiind zvonita sa fie peste doar 3 saptamani, ultimele zvonuri spun ca ca noul produs Apple e impins pana in primul trimestru din 2015. Pana acum nu am avut parte de leak-uri asa cum am avut cu noul iPhone 6 sau chiar si cu noul iPad Air, insa se vorbeste despre acest produs de cel putin doi ani. Lipsa unor leak-uri par sa intareasca acest zvon. Cu toate astea, se presupune ca Apple il va anunta oficial pe 9 septembrie, lansarea avand loc in 2015. Aceasta miscare pare a avea sens. Dupa perioada sarbatorilor de iarna, vanzarile noului (sau noilor) iPhone vor incepe sa scada, lansarea iWatch in acea perioada va oferi companiei un boost necesar in vanzari.

    Apple a procedat la fel si cu primul iPhone pe care l-a anuntat in ianuarie si l-a scos la vanzare abia in iunie. Si iPad-ul a avut o perioada de aproape 5 luni intre data anuntarii si cea a lansarii.

    Cu atatea smartwatch-uri deja pe piata, mai are Apple loc sa inoveze?
    Attached Images Attached Images iwatch.jpg

  2. #2 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    In mod clare are loc, dupa atatea esecuri ale Samsung si atatea ceasuri praf de la competitie.
    Consider ca adevaratii competitori sunt Moto 360 si acel ceas rotund de la LG.

    Oricum, ar fi bine sa-l prezinte (functional) pe 9, ca deja au pierdut timp pretios.

  3. #3 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Mi se pare normal sa nu existe leak-uri cu ceasul pana acum, mai ales ca nu a intrat in productie.
    Asta nu e un eveniment Apple obisnuit. Totusi, are loc la Flint Center, care are o capacitate de 2400 de locuri, mult peste locurile unde se desfasoara, de regula, prezentarile lor. Tot acolo a prezentat Steve Jobs in 1984 primul Macintosh si in 1998 primul iMac. Nu mai spun ca au trimis invitatii cu aproape doua saptamani inainte de keynote.

    Apple vrea presa internationala acolo. O sa iasa grav.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. The Division intarzie pana in 2015 By MonkY in forum Console News
    Replies: 18 Last Post: 22-06-2014, 08:18
  2. Replies: 15 Last Post: 20-10-2013, 17:17
  3. I Am Alive intarzie By erik95 in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 16-01-2010, 18:15

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts