Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 41 to 50 of 50

Thread: MWC 2016: Samsung Galaxy S7 si S7 Edge

  1. #41 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Imi place de toata nebunia asta cu "liquid cooling" de la Samsung... cand de fapt vorbim de un amarat de heatpipe (as seen in the picture). Nu zic ca-i un lucru rau (daca-si face treaba), dar incep sa ma ingrijorez daca avem nevoie de radiatoare mai mari prin telefoane

    Btw, de unde luam si noi varianta fara logo?

    P.S. Un Antutu Benchmark se poate? Asta daca-l are cineva deja...
    Attached Images Attached Images s7_edge_heatpipe.jpg

  2. #42 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Lasa man, daca veneau altii cu heatpipe era mare grozavie

    Cat despre achizitia celui fara logo, au aparut deja cateva pe alibaba, dar nu as comanda de acolo, as astepta sa apara in locuri mai de incredere, chiar si ebay e mai ok.

  3. #43 SP
    Member iUser's Avatar
    Am fost iar la Orange ieri, cica n-au primit niciun Edge Silver in toata tara, iar in magazin aveau doar doua Edge Gold (precomenzi). Nu stiu situatia de la alti operatori/magazine, insa tind sa cred ca Samsung favorizeaza pe unii.

    @MonkY, apare in video scorul in Antutu

  4. #44 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Vai mie, iar habarnistul asta

    Penibil.

  5. #45 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by iUser View Post
    @MonkY, apare in video scorul in Antutu
    Thanks! 126570! Nu-i rau... se apropie de 6S. Sper doar sa nu aflam ca iar au "masluit" rezultatele...
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Vai mie, iar habarnistul asta

    Penibil.
    O fi el habarnist, dar in review-urile lui gasesc mai multe chestii practice si raspunsuri la mai multe intrebari decat la altii care chiar sunt (sau se cred) PRO...

  6. #46 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai si stai cate 35min sa il auzi cum se balbaie si cum inventeaza cuvinte in vreo 3 limbi in timp ce nici el nu stie ce incearca sa explice? Mai bine numar firele de par de pe coada cainelui.

    Anyway, au aparut pe ebay cele fara scris, 1200€ in varianta de 32GB. E cea de baza, nu exista de 16GB. Insa s-ar putea sa nu functioneze 4G fiind alte retele in Asia.

  7. #47 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mie-mi place de el pentru ca e in stare sa explice in "layman's terms" si chiar poate intelege oricine.

  8. #48 SP
    Member seven1994's Avatar
    Am achizitionat și eu un s7 edge pt prietena mea de curand și nu mă pricep foarte bine la statisticile din Antutu și nici nu am făcut foarte multe teste,iar la telefoanele la care am făcut nu erau în top.Ce vreau sa spun este ca mi se pare putin anormal ca în top pe 3-4 sau câte s7 edge cu un punctaj peste 10.000 și eu când am făcut sa îmi dea undeva la 8.000.Care e problema?

  9. #49 SP
    Admin MonkY's Avatar
    In mod normal in Antutu ar trebui sa-ti dea rezultatul in ordin de marime de peste 100.000, nu 10.000. Daca nu ma insel da chiar in jur de 150.000. Ce model de S7 Edge ai? Este cel cu SnapDragon sau celalalt (Exynos)?

  10. #50 SP
    Member seven1994's Avatar
    Exynos este.Modelul Pink gold dacà are vreo relevanta.E probabil sa fi mâncat câteva zerouri dar ca idee dacă s7 edge din benchmark avea 120 și ceva eu aveam 85
    Offacă am cumpărat telefonul cu acea asigurare de la altex,aveți idee dacă la returnare îmi restituie și banii aceia sau se considera licenta ?Fix după câteva zile după ce l-am luat s-au gândit sa dea și un încărcător wireless..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3

Similar Threads

  1. MWC 2016: LG G5 By AfyLynx in forum Tech News
    Replies: 7 Last Post: 27-03-2016, 23:59
  2. Samsung Galaxy S6 Edge Plus By Dant3 in forum Android
    Replies: 3 Last Post: 14-08-2015, 18:52
  3. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  4. Replies: 0 Last Post: 04-09-2014, 08:53

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts