Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 7 of 7

Thread: CE JOC pentru MultiPlayer: COD Advanced Warfare sau Black Ops 3

  1. #1 SP
    Junior Member lamur's Avatar

    CE JOC pentru MultiPlayer: COD Advanced Warfare sau Black Ops 3

    Salutare,

    Ce imi recomandati pentru multiplayer [PS4], AW sau Black Ops 3? Am jucat ambele in campanie dar niciunu multiplayer. Spre care merge recomandarea voastra pentru MP? [gameplay / nr jucatori / lag / etc]

    Multumesc!

  2. #2 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Intotdeauna cel mai nou pe parte de multiplayer, mai optimizat (in teorie) si cu cel mai mare nr de jucatori.

  3. #3 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by lamur View Post
    Salutare,

    Ce imi recomandati pentru multiplayer [PS4], AW sau Black Ops 3? Am jucat ambele in campanie dar niciunu multiplayer. Spre care merge recomandarea voastra pentru MP? [gameplay / nr jucatori / lag / etc]

    Multumesc!
    Advanced Warfare este infinit mai cizelat si mai fun decat BO3. Il depaseste din orice punct de vedere: movement, shooting, arme, sunet etc. Nici nu sta pe ganduri.

  4. #4 SP
    Junior Member lamur's Avatar
    Offtopic: mi-a placut mai mult campania din AW. Si cea din Black Ops 3 a fost reusita, atmosfera chiar foarte buna, dar nu mi-a placut misiunea aia suspecta de la sfarsit in care tot apareau inamici virtuali, mi s-a parut ciudata faza. Nici faza in care puteam sa imi selectez clasa de soldat in timpul campaniei SP nu mi-a placut foarte mult, prefer modul clasic COD in care pot culege de pe jos ce arme vreau eu. AW a fost mai pe gustul meu in ceea ce priveste campania SP, ma voi orienta in acest caz pe el si pentru PS4 pentru multi.

  5. #5 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    asculta la Rasko, el stie mai bine, pe langa faptul ca e martalog, le mai si cumpara an de an.

  6. #6 SP
    Member BlueLightning's Avatar
    Eu iti recomand BO3. Advanced Warfare si Ghosts au fost singurele COD-uri pe care le-am jucat doar cateva ore in multiplayer si nu mi s-au parut deloc distractive.

  7. #7 SP
    Junior Member lamur's Avatar
    Multumesc pentru recomandari. COD AW va fi in acest moment. Am jucat Killzone SF in multiplayer dar nu prea mi-a placut deloc. Jocul e super in single datorita atmosferei si prezentarii vizuale de exceptie, dar pentru multiplayer prefer un COD.

    Tkx all!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 23-06-2011, 18:28

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts