Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 13 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 ... LastLast
Results 101 to 120 of 241

Thread: Marvel's Spider-Man / Remastered

  1. #101 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mda...e intr-un mare fel. Ma asteptam la altceva...gen cu el suspendat de un felinar sau ceva cu legatura de Manhattan/New York.

  2. #102 SP
    Member morphine's Avatar
    Să fie mai bun ca GOW ?
    Attached Images Attached Images received_261524627829020.jpeg

  3. #103 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nope, GoW are 94/100, asta nu trece de 88/100

  4. #104 SP
    Member Otman's Avatar

  5. #105 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Downgrade...

  6. #106 SP
    MRC
    Member MRC's Avatar
    Sper doar sa nu il pirateze curand, ar fi pacat dupa atata munca.

  7. #107 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Nici nu conteaza daca o sa il pirateze sau nu. La ce versiuni antice de firmware iti trebuie ca sa poti moda consola, un numar complet nesemnificativ de oameni vor putea sa faca asta.

    Mai ales ca jocul e foarte bun si probabil ca o sa vanda enorm de mult. Uita-te la God Of War...

  8. #108 SP
    MRC
    Member MRC's Avatar
    Quote Originally Posted by Razzosinni View Post
    Nici nu conteaza daca o sa il pirateze sau nu. La ce versiuni antice de firmware iti trebuie ca sa poti moda consola, un numar complet nesemnificativ de oameni vor putea sa faca asta.

    Mai ales ca jocul e foarte bun si probabil ca o sa vanda enorm de mult. Uita-te la God Of War...
    Nu sunt chiar antice. E cea dinaintea celei de acum. Si foarte probabil ca si cea de acum sa fie sparta. E un pic frustrant sa dai 300 de lei pe un joc si sa vezi ca vecinu il joaca gratis. Ar trebui sony sa faca ceva la noile versiuni de firmware sa ramana cumva in istoric daca au fost modificate si apoi banate consolele respective. E si pirateria asta buna la vanzari de jocuri antice cum ziceai, ca le creste nr de console vandute. Dar cand se aplica la titluri noi devine neplacut.

  9. #109 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Pirateria pe console e mai mult o gluma. Sunt doar cativa idioti care se chinuie cu asa ceva din considerente pe care nici ei nu cred ca le inteleg pe deplin, pana acum nu a afectat vizibil vanzarile niciunui joc.

    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Downgrade...
    Mie mi se pare ca e upgrade... Cladirile au camere interioare vizibile, spiderman nu mai pare facut din plastic si au marit putin rezolutia la Pro.

  10. #110 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Bineînțeles că e upgrade, eram ironic

  11. #111 SP
    Member Otman's Avatar
    Am luat azi Deluxe edition.
    Nu era pe lista mea de cumparaturi, nu-s mare fan Spiderman, dar dupa review-uri, l-am luat.

  12. #112 SP
    Junior Member Clone's Avatar
    Exista vreo versiune in care include cele 3 DLC-uri ? sau le luam doar separat ?

  13. #113 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Digital Deluxe Edition

  14. #114 SP
    Member Hazer's Avatar
    A facut cineva preorder de la emag? Am sunat ieri la ei si au zis ca azi livreaza, dar uitandu-ma pe tracker-ul comenzii nici macar nu a fost predat curierului..

  15. #115 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu am sunat ieri si mi-au zis ca inca nu le-au venit produsele si azi le ajung in depozit, dar verificand acum statusul comenzii, vad ca apare ca fiind in drum spre showroom (am cu ridicare) de azi noapte 00:45, deci ar trebui sa-l pot ridica azi.

  16. #116 SP
    MRC
    Member MRC's Avatar
    Eu sunt curios de cand o sa inceapa sa apara pe olx. La cum e romanu sunt sigur ca o sa fie mai scump ca in magazin.

  17. #117 SP
    Member adin33's Avatar
    Stie cineva daca varianta Spider-Man Special Edition are doar carcasa de metal ?

  18. #118 SP
    Member lilmonkey's Avatar
    am primit si eu pe mail codul pentru bonus content (regular edition) si mesaj ca pot ridica jocul de la sediul Emag in Bucuresti, la fix pentru week-end

  19. #119 SP
    Member tudort's Avatar
    A ajuns jocul. Confirm ca are carcasa metalica si artbook. Abia astept sa ajung acasa. Spor la butonat oameni buni.

  20. #120 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Quote Originally Posted by MRC View Post
    Eu sunt curios de cand o sa inceapa sa apara pe olx. La cum e romanu sunt sigur ca o sa fie mai scump ca in magazin.
    Am vazut jocuri sh pe olx care erau mai scumpe ca alea sigilate din magazin. Totodata am prins si niste oferte imbatabile, depinde f.mult de vanzator, logic.

    Astept impresiile despre joc. S-a postat review-ul lui Dant3?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 13 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 ... LastLast

Similar Threads

  1. Marvel's Spider-Man 2 By Cristy in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 146 Last Post: 07-03-2024, 19:26
  2. Marvel's Spider-Man: Miles Morales By Cristy in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 91 Last Post: 20-12-2023, 21:54
  3. Vand Spider Man By HaMaN in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 4 Last Post: 23-09-2020, 08:10
  4. Vand Marvel Spider-man. By toto in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 26-11-2019, 20:59
  5. Review: Marvel's Spider-Man - PlayStation 4 Pro By Dant3 in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 2 Last Post: 11-09-2018, 09:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts