Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 19 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast
Results 61 to 80 of 366

Thread: Death Stranding / Director's Cut

  1. #61 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Teoria cea mai populara e cam asa: fiecare om are un baby inauntru. Acei "monstri" au nevoie de babies pt energie. De asta ala il impusca pe ala, si de asta ala se injunghie singur in piept, ca sa omoare bebelusul. Baby ala care e in acel dispozitiv e un oarecare "raspuns" la problema lor si e mai important.

  2. #62 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cam așa arată copertaimg_20171209_073217.jpg

  3. #63 SP
    495
    Member 495's Avatar

  4. #64 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Mixed feelings cu jocul asta, nu inteleg exact ce vrea sa fie, momentan arata a walking simulator. Mai avem oricum de asteptat.

  5. #65 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Eu nu am înțeles nimic din trailer, nu mă atrage deloc. Nu pot să cred că o să joci tot jocul cărând cutia aia în spate, arătă groaznic caracterul.

  6. #66 SP
    Member marv's Avatar
    la E3-ul asta sigur o sa castige "The WTF Award".

  7. #67 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Nu mi-a placut niciodata Kojima , sigur nu o sa-mi placa nici jocul asta, el vrea sa fie "deep" but.. nu prea ii iese..

  8. #68 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Eu l-as numi un joc de avangarda. Asta face Kojima. Nu trebuie sa iti placa neaparat, nici sa intelegi in profunzime. E ca atunci cand mergi la muzeul national de arta contemporana. Prin astfel de incercari nebune se poate sa revolutionezi ceva, desi sunt sanse mici sa nu revolutionezi nimic. E un risc pe care cineva trebuie sa si-l asume pentru a aduce noi concepte in practica.

  9. #69 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    I don't know how to feel about this

  10. #70 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Man este totuși un joc, cum să vi la E3 și să îți prezinți jocul în așa fel încât să nu înțeleagă nimeni nimic. Îl mai bagi și pe Norman Redus să plimbe cutia aia prin toate anotimpurile.

  11. #71 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Apocalypse mailman!


    PS: ..and babies, the **** was that at the end man.. ce naiba manca tanti aia ?!

  12. #72 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Industria asta are nevoie de oameni ca asta, asa pe ciuperci. Indiferent de cum iese jocul, we need crazy ideas. Acum, nici in exces nu-i prea bine, Sony deja arunca cu bani cacalau in el, daca nu-i scoate e naspa

  13. #73 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Cred ca o sa aiba elemente de survival. Plus de horror evident.

  14. #74 SP
    Junior Member KodiaK's Avatar
    Jocul arata genial, deci probabil ca o sa il incerc (la o reducere ceva), dar nici eu nu am inteles mare lucru din trailer.
    Dar pun mai jos o explicatie incercata de IGN:

  15. #75 SP
    Member Frankie.'s Avatar
    Soundtrackúl mi se pare foarte inspirat.I'm hyped for this game.Sunt sigur ca Kojima a dorit mai mult sa arata lumea/mediul inconjurator din joc.Eu unul nu cred ca va avea gameplay mediocru.Kojima never fails to deliver.

  16. #76 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Pe mine nu ma prinde genul asta Kojima, hai sa analizam , sa ne dam cu parerea .. hai cu misteru si tot felul de teorii..poate ca e un fel de artist dar totusi , e un joc video si daca totul se afla in trailerele astea nu stiu daca mai are rost sa joci jocul ( care pare un fel de simulator de mers pe jos stil caraus asezonat cu peripetii..si mult "mister" )

    un joc trebuie sa fie fun totusi , iar eu nu vad nimic fun in acest joc , deci o sa fie un pas din partea mea

  17. #77 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Si eu asteptam mai mult de la Kojima la acest E3. Ne-a aratat doar o lume goala (frumoasa ce-i drept) si un actor ce merge mult pe jos. Nu stiu la ce mecanici de gameplay sa ma astept sau la ce poveste.
    Poate vine la Gamescom cu ceva gameplay real si ne inchide gura tuturor

  18. #78 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pai n-au aratat nimic inca. E clar ca are shooting n stuff, ce merge el pe-acolo e o prosteala.

  19. #79 SP
    Member Otman's Avatar

  20. #80 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Kojima productions teases some Death Stranding news for May 29
    Attached Images Attached Images death-stranding-news.png

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 19 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand Death Stranding PS4 By Rukax in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 7 Last Post: 26-03-2020, 16:10
  2. Vand death stranding By flonils in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 24-12-2019, 06:51
  3. Vand Death Stranding PlayStation 4 By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 17-12-2019, 11:17
  4. Vand/ Schimb Death Stranding By kragod in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 3 Last Post: 13-12-2019, 19:04
  5. Deadlight: Director's Cut By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 2 Last Post: 22-06-2016, 01:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts