Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Iti vei cumpara PS4 Pro?

Voters
377. You may not vote on this poll
  • Da, voi cumpara cu siguranta!

    140 37.14%
  • Nu, sigur nu voi cumpara!

    111 29.44%
  • Probabil voi cumpara anul viitor

    56 14.85%
  • Nu stiu inca

    70 18.57%
Page 101 of 155 FirstFirst ... 51 91 99 100 101 102 103 111 151 ... LastLast
Results 2,001 to 2,020 of 3086

Thread: PS4 Pro

  1. #2001 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    dar la 699 de lei se schimbă treaba
    Wha'?

  2. #2002 SP
    ymy
    Member ymy's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Nu ai dreptate, deloc. O sa vezi cu timpul.
    #1318 SP din 12.10.2016

    Dant3, la postarea asta ma refeream! Dar stai linistit, ma gandesc ca ti-ai dat seama ca am glumit si ca nu am nici cel mai mic repros sa ti-l fac. PRO-ul mi l-am cumparat in deplina cunostinta de cauza si pentru ca asa am vrut eu, nu pentru ca m-a convins cineva. Eu citesc si apreciez sau nu, parerea fiecaruia de aici de pe forum, insa asta nu inseamna ca sunt si foarte influentat de acele pareri.
    Prin urmare, nu-ti fa probleme, nu ai scazut cu nimic in ochii mei, cu atat mai mult cu cat te am si in lista de prieteni pe psn.

  3. #2003 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Da, anul viitor vom vedea sigur diferențe, cred că începând cu Horizon si Mass Effect. Astea cu patch nu prea se descurca, nu stiu de ce a vrut Sony sa oprească din puterea consolei. E ca si cum mi-aș cumpăra o mașină de curse cu limitator la 60km/h.

  4. #2004 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    au bagat un update 4.06

  5. #2005 SP
    Member cipvas's Avatar
    Ce face ? Tot stabilitate, tot??

  6. #2006 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    Sunt curios ce face
    Singurul lucru care l-am observat la pro si trebe rezolvat e faptul ca are lag in meniu uneori, mai ales daca iesi din joc si umblii prin meniu
    In jocuri totul e fluid..dar in meniul lor ..sigur un update ar rezolva situatia


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #2007 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    dE cE sCRIi in StiLu' asta?! Mi-a luat juma de minut sa citesc doua randuri


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #2008 SP
    Member nire's Avatar
    Probabil a mai mentionat cineva chestia asta, dar un detaliu destul de important pentru 4k este distanta fata de TV. Pentru HDR nu am gasit ceva exact.
    TV Size to Distance Calculator and Science

  9. #2009 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    Am auzit niste zvonuri cum ca va fi 700 ron la eMag modelul vechi. Probabil va trebui luat in primele 30 de secunde, sa ai vreo sansa.
    Din păcate nu e adevărat, cică o sa fie la 950 de lei

  10. #2010 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    950 ron o sa fie si la Flanco.

  11. #2011 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  12. #2012 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by nire View Post
    Probabil a mai mentionat cineva chestia asta, dar un detaliu destul de important pentru 4k este distanta fata de TV. Pentru HDR nu am gasit ceva exact.
    TV Size to Distance Calculator and Science
    Eu de cate ori am mentionat chestia asta, mi-a sarit cate unul in cap, care mi-a explicat ca el de la 5m vede diferenta maxima pe un 50" 4K (fata de 1080p). Si iata ca de-acolo reiese ca peste 3.9m (hai 4m), iti trebuie un 75" minim ca sa fie perfect. Dar csf ncsf!

  13. #2013 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    eu joc la 1-1.5M de tv.. tv de 55 si se vede foarte ok si clar, insa la 3-4m de el se vede si mai misto|(cumva o imagine de ansamblu a imaginii mai buna) .. doar ca m-am obisnuit sa joc de aproape si acum cu 4K de aproape se vad niste detalii in plus pe care nu le-ai vedea de la 4m

  14. #2014 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Cum stai ma asa aproape, nu imi pot imagina. Ai Tv-ul pe un birou si stai la birou, sau cum?

  15. #2015 SP
    Junior Member xardas's Avatar
    Si eu joc la fel, doar ca am tv de 43''.

  16. #2016 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    eu joc la 1-1.5M de tv.. tv de 55 si se vede foarte ok si clar, insa la 3-4m de el se vede si mai misto|(cumva o imagine de ansamblu a imaginii mai buna) .. doar ca m-am obisnuit sa joc de aproape si acum cu 4K de aproape se vad niste detalii in plus pe care nu le-ai vedea de la 4m
    Stiam eu ca poiuyt nu e normal . Cum mai sa joci pe 55" de la 1-1.5m? Asta e apucatura de PC gamer, iti spun eu! De fapt, ti-ai dat raspunsul singur... ca daca te distantezi mai mult se vede mai misto (chiar daca pierzi un pic din detalii). Normal, tu la 1m distanta pe 55" deja intri si pe vedere periferica, la naiba. Probabil pare mai "immersive", dar e mult mai relaxant de la o distanta un pic mai mare. Recomand 2-2,5m. Cel putin acolo am eu "hot-spot-ul" la un 55". Acum insa, fiecare cu gusturile sale, si mai ales cu ochii sai.

  17. #2017 SP
    Member Sherwood's Avatar
    Ce tv 55-65...luati Sharp....frigider Sharp de la Emag....e 4k/hdr....e bun pt Pro.

  18. #2018 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    @poiuyt tu joci asa ca sa zici ca esti in VR si sa intorci capul la fiecare moment, nu ?

  19. #2019 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Deci acum cu ps PRO si distanta aia.. chiar ai impresia ca esti in joc.. nu stiu ce sa zic , dar merita sa incercati, inainte cand jucam pe Fullhd de 100 tot de la distanta aia , ma durea capul.. era o senzatie nasoala, in schimb cu tv-ul asta in combinatie cu PRO mai ales , este foarte ok , chiar amplifica cumva experienta de joc si joc multe ore..pe zi

  20. #2020 SP
    Member clovnusor's Avatar
    o sa-ti rupi ochii. macar baga morcovi cat mai poti.

    raman la pararerea ca ps4 pro sunt facute pt a sustine VR si nimic mai mult. nu zic ca nu dau rezultate vizibile pe un tv calumea dar momentan e un moft.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 101 of 155 FirstFirst ... 51 91 99 100 101 102 103 111 151 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts