Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Iti vei cumpara PS4 Pro?

Voters
377. You may not vote on this poll
  • Da, voi cumpara cu siguranta!

    140 37.14%
  • Nu, sigur nu voi cumpara!

    111 29.44%
  • Probabil voi cumpara anul viitor

    56 14.85%
  • Nu stiu inca

    70 18.57%
Page 116 of 155 FirstFirst ... 16 66 106 114 115 116 117 118 126 ... LastLast
Results 2,301 to 2,320 of 3086

Thread: PS4 Pro

  1. #2301 SP
    Member toto's Avatar
    Pentru cei interesati confirm si eu ca , consolele ps4 pro cu data code 6D sunt mult mai silentioase.Am avut una cu data code 6C,mult mai galagioasa.

  2. #2302 SP
    Member cipvas's Avatar
    Și asta unde se vede? Codul asta...

  3. #2303 SP
    Member toto's Avatar
    Pe la pag 109 ,e pusa o imagine unde se vede codul

  4. #2304 SP
    Member flightcrank's Avatar
    În spatele consolei,pe lângă codul de bare.

    Trimis de pe al meu E2303 folosind Tapatalk

  5. #2305 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Ma bucur ca acum joc prima data Bloodborne (pe PRO)



    Quote Originally Posted by cipvas View Post
    Și asta unde se vede? Codul asta...


    Pot sa spun si eu ca nu am avut pana acum probleme cu sunetul.

  6. #2306 SP
    Member toto's Avatar
    Ai 6D ?

  7. #2307 SP
    Member ro_explorer's Avatar
    A mea e 6C (luata la lansare) dar nu ma plang de sunet ...

  8. #2308 SP
    Member flightcrank's Avatar
    M as mira sa nu fie diferențe de sunet, când rulezi un joc fără patch și altu cu patch pro.

    Trimis de pe al meu E2303 folosind Tapatalk

  9. #2309 SP
    Member ro_explorer's Avatar
    Nu am zis ca nu s-ar auzi ... am zis ca nu ma plang de sunet ... si am jucat destuil de intensiv jocuri facute pentru pro (Paragon, Tomb Rider, A thief's end ... si alte asemena). Nu crapa, nu sta sa isi ia zborul si inca nu am vazut artefacte.

  10. #2310 SP
    Member flightcrank's Avatar
    M am referit la.cei cu 6D.Eu am 6 C și în jocurile fără patch e silențioasă,dar în bf1 de ex începe sa se audă, dar rămâne constant sunetul.

    Trimis de pe al meu E2303 folosind Tapatalk

  11. #2311 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by toto View Post
    Ai 6D ?
    Da.

    In DOOM, Uncharted 4, Ratchet & Clank, Bloodborne, COD: Infinite Warfare nu am auzit sunete de la ventilator.

  12. #2312 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Ceva video-uri ce vizeaza Boost mode pe Pro.

  13. #2313 SP
    Member Giogio's Avatar
    Salut. Sunt user nou, n-am avut decât ps3, pe care l-am folosit ocazional în jocuri de tip single player. Acum doresc achiziționarea unui ps 4 pro deși n-am nici măcar un tv full hd. M-am gândit totuși că va fi o investiție de viitor și poate vine și un tv în curând . Ideea este că ieri am tot încercat să-mi cumpăr așa că am cutreierat mai toate magazinele( flanco, mediagalaxy, eMAG și bineînțeles Altex) . N-am găsit decât stoc pe depozit asta însemnând să dau comandă să-mi ajungă în magazin în zilele următoare. Cum nu prea am răbdare am găsit și pe olx un user care vinde un ps pro cu garanție, achizițonat de pe Amazon, plus 5 jocuri, două dintre ele fiind instalate pe HDD. Am stat de vb puțin cu omul prin mesaje, mi-a spus să nu îmi fac probleme, garanția fiind internațională, chipurile la un centru Sony se rezolvă. M-am gândit la politica Apple și a lor garanție internațională; aici ar fi nelămurirea mea. Dacă aparatul se strică sunt acoperit cu cei doi ani?? Sfatul vostru este să aștept să-mi comand online să o desigileze personal sau luată și sh??



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #2314 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Bine-ai venit pe forum! Te sfatuiesc sa-ti cumperi una noua. Diferenta de bani nu justifica o garantie, sa zicem.. ambigua.
    Ideal ar fi sa nu ajungi la garantie, dar daca se intampla, ce te faci?

    Daca nu ma insel, in ceea ce priveste garantia internationala, chiar daca ar fi mai mult (legal) decat o tiganeala la Sony Center, ar insemna undeva pe la 1 an pentru consola, iar pentru controller vreo 3 sau 6 luni? Sper sa nu vorbesc prostii, parca asa citisem pe undeva, poate ma ajuta un coleg mai avizat.

    In schimb, in Romania, conform legislatiei in vigoare, o consola cumparata va avea 2 ani garantie si 1 an pentru controller.
    Chiar am ridicat saptamana aceasta certificatele de garantie de la Altex pentru un PS4 Pro si un controller extra DS4 v2 (nu venisara la pachet la comanda online).

  15. #2315 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Greșit, doi ani consola, doi ani controller-ul, indiferent de ce spun băieții din Altex. Oamenii de acolo sunt în lumea lor, cu legile lor.

  16. #2316 SP
    Member Kratos666's Avatar
    ^Gresesti, la ds4 v2 ai un an garantie, asa scrie si pe site, la v1 am avut doi ani aia stiu.

  17. #2317 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Sincer, nu prea am facut figuri.. pentru ca mi s-au cam dat in alb ambele
    Mi-am adus aminte de ele in drum spre casa.. am fost sa cumpar Bioshock Collection (poveste relativ lunga cu rezervarea/comanda, dar cu alta ocazie). Nu aveam la mine nici serie, nici numar comanda, nimic.
    M-am intors la raion de unde ridicasem initial jocurile si l-am rugat pe tipul de-acolo daca ma poate ajuta, din nou. A facut-o cu placere. Am aflat ulterior de la cel care mi-a completat certificatele ca acela era managerul sau (de raion sau magazin, nu stiu exact titulatura sau cum functioneaza lucrurile). Cert este ca amandoi au fost foarte amabili.

    In sfarsit, mersi de info, o sa ma duc sa iau unul de 2 ani atunci (ce-i drept pareau ca nu stiau sigur cat are controller-ul extra, dar mi-au mentionat ca cel la pachet are 2 ani, cat are si consola).

  18. #2318 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Si eu am cumparat online recent un controller v2 si pe garantia care a venit in pachet este trecut un an (mai exact peste doi e facut un unu)

  19. #2319 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Kratos666 View Post
    ^Gresesti, la ds4 v2 ai un an garantie, asa scrie si pe site, la v1 am avut doi ani aia stiu.
    Man...serios acum, știu ce vorbesc, nu vreau sa intru in detalii, câteodată imi pare rău ca ma agit pe aici. Baftă!

    PS: Suna la ANPC!

  20. #2320 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Ii pentru binele meu daca ai dreptate, dar pe site si in garantia fizica scrie un an... chiar te rog sa dai niste detalii

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 116 of 155 FirstFirst ... 16 66 106 114 115 116 117 118 126 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts