Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 7 FirstFirst ... 4 5 6 7 LastLast
Results 101 to 120 of 136

Thread: Uncharted: The Lost Legacy

  1. #101 SP
    Member Giogio's Avatar
    Quote Originally Posted by bicky1310 View Post
    E 160 de lei prietene. Cam mult pt 6 ore...
    E 130 de lei în ps store.Du-te și joacă solitare dacă pentru un joc de acest gen ți se pare mult


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #102 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    E 140 în store. Stiu ce sa ma joc, stai liniștit. Nu pun la îndoială calitatea jocului, doar ziceam ca mi se pare mare prețul pt 6 ore. O fi de vina salariul mic si faptul ca, la fel ca multi gameri români, nu-mi permit sa dau 150-200 pe un joc, mai ales pe store, de unde nu-i mai recuperez, si sa constat ca l-am terminat într-o zi. Cand ai bani putini trebuie sa calculezi tot si sa scoți maximul si din ultimul leuț.

  3. #103 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Quote Originally Posted by Hider141 View Post
    @495: Te urăsc!
    Acum sunt în concediu, departe de PS4, și voi juca The Lost Legacy numai după ce mă întorc acasă.
    eu nu te urasc inapoi, te invidiez, ca vei juca pt prima data lost legacy si nu stii ce se intampla!

    nu m-am putut abtine si l-am dat gata astazi, am inceput pe la 1 si tocmai am iesit din el... a trebuit sa scot de pe crushing ca imi taia toata distractia, dar il termin si pe ala zilele astea, mai ales cu bonus/gameplay modifiers (la uc4 primul run a fost complet cap-coada pe crushing, dar atunci nu aveam alte jocuri pe care sa le termin).

    ce sa zic! epicness de la inceput pana la sfarsit! sunt atatea momente cinematice, cand uiti ca esti intr-un joc interactiv! muuuuulte surprize la care nu ma asteptam si ma bucur ca nu m-am uitat decat la un trailer si game play revealul cand au aratat prima oara cine se ascunde sub voal!

    pacat ca e ulltimul uncharted!

    Quote Originally Posted by lilmonkey View Post
    In carcasa la uncharted:tll sunt 2 coduri, unul ptr let's talk parca ii zice si alt doilea pentru un mp unlock or something? Aveti idee ce e al doilea cod mai exact? Am instalat discul si am deja acces la mp/survivor?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    probabil ceva skinuri, arme pt mp, sau ceva bani sa iti iei cutii.

  4. #104 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Esti sigur ca e ultimul Uncharted ??


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  5. #105 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Din ce au zis, Unchareted 4 a fost ultimul Uncharted...cu Nathan. Asta a fost doar DLC. Eu sunt sigur ca in 2-3-4 ani vom afla de unu nou. Cam la 1 an dupa ce lanseaza The Last of Us Part 2.

    Anywho, mi-a ajuns jocul ieri, dar n-am reusit nici sa-l desigilez. Damn work si kineto... sper sa am timp diseara ca sunt super excited de el

  6. #106 SP
    Member mircoid's Avatar
    Nu mai spuneti despre Lost Legacy ca e DLC. Este un joc foarte de sine statator cu un story line solid in spate.

    Trimis de pe al meu SM-G900F folosind Tapatalk

  7. #107 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Te rog sa nu mai dai quote la postarea anterioara, ca se vede foarte clar la ce te referi. Iar The Lost Legacy ESTE un DLC. Asa a fost anuntat. Asa a fost marketat. Asa este vandut. Este un standalone DLC.

    Tu esti liber sa-i spui cum vrei tu. El asta este

  8. #108 SP
    Member mircoid's Avatar
    Cred ca ai pierdut pe drum niste stiri. Este un joc din seria uncharted marketat ca un joc din seria uncharted cu alti protagonisti, care a plecat de la ideea de DLC la Uncharted 4, dar scenariul era prea bun pentru a nu fi extins.
    Ai disc separat, ai ID separat, ai achievements cu platina.
    Reciteste toate stirile referitoare la joc si dupa aia incepe polemici.

    Trimis de pe al meu SM-G900F folosind Tapatalk

  9. #109 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da-mi te rog acele stiri, ca eu nu gasesc nimic de asta.

    Dar lasa mai usor atitudinea asta razboinica. Avem o discutie normala si civilizata.

  10. #110 SP
    Member MAGNUS2's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Te rog sa nu mai dai quote la postarea anterioara, ca se vede foarte clar la ce te referi. Iar The Lost Legacy ESTE un DLC. Asa a fost anuntat. Asa a fost marketat. Asa este vandut. Este un standalone DLC.

    Tu esti liber sa-i spui cum vrei tu. El asta este
    fals, in toate interview-urile cu NaughtyDog, au zis ca Lost Legacy este urmatoarea aventura in seria Uncharted explorant caractere fan favorite(Chloe) si noi(Nadine), Lost Legacy nu mai are treaba cu Uncharted 4 din toamna lui 2016 cand au redenumit Triple Pack DLC la Uncharted 4 in Season Pass simplu sau ceva de genul, jocul nu este DLC, si nici DLC standalone, este un joc de buget, $40 in loc de $60, cum a fost si Ratchet & Clank, cum este Knack 2 etc. standalone DLC este doar atat timp cat are pret <=$30(Wolfenstein The Old Blood, Infamous First Light, Dishonored Death Of The Outsider), dupa ce trece de pragul ala e joc in toata firea

  11. #111 SP
    Member mircoid's Avatar
    @razvan
    Google it again!
    Ti-am raspuns foarte civilizat in momentul in care ti-am zis ca esti in eroare si te-am indemnat sa te redocumentezi.

    Iti las doar un breadcrumb aici:
    https://www.polygon.com/2017/8/17/16...-4-naughty-dog

  12. #112 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ala este un review. Nu m-am uitat la niciun review si nici nu o voi face pana nu termin jocul. Ai zis ca sunt stiri pe care le-am ratat si chiar sunt curios care sunt alea. Am cautat pe google despre asta si peste tot zice acelasi lucru.

  13. #113 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Dudes, chill!

    Este un dlc doar daca te iei dupa pret si doar daca iei in considerare ca a fost gratis pt cei care au luat explorers pack aka season pass-ul de la uncharted 4. Poate ca e scurt? Dar au mai fost jocuri scurte. Atat!

    Nu este un dlc, pt ca e standalone, are disc separat, platina separata, nu prea are legatura cu uc4
    (desi
    ).

    Mi-e indiferent, dar parca i-as arata mai mult respect daca l-as vedea ca un joc fully fledged, poveste intreaga, caractere noi, interesante, trofee ca la un joc "normal", etc

    N-am vorbit de un element super important in jocurile uncharted, puzzle-urile. Doua chestii, sunt repetitive dar sunt FOARTE FAINE!

  14. #114 SP
    Member ro_explorer's Avatar
    Pe mine ma doare drept la cozoroc dacă e standalone sau dlc... eu nu știu cum sa îl fac sa se downloadeze mai repede

  15. #115 SP
    495
    Member 495's Avatar
    o sa fie o placere sa il joci pe tv-ul ala!

    am dat gata mai toate trofeele, dar cateva sunt enervante rauuu, ca ala de tre' sa conduci de la un templu pana la o cascada si inapoi in 3 minute. Ma pierd tot timpul...

  16. #116 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    ^ Trofeul de care vorbesti l-am facut din a doua incercare. Pe cronometrul de pe telefon imi arata 03:05 si ma pregateam sa mai bag o fisa,
    dar chiar atunci s-a deblocat trofeul Incearca sa conduci de cateva ori pe traseul ala si sa iti iei puncte de reper.

  17. #117 SP
    Member ro_explorer's Avatar
    Quote Originally Posted by 495 View Post
    o sa fie o placere sa il joci pe tv-ul ala!
    HDR pe un oled este impresionant, într-adevăr. M-a "ajutat" fi'miu cel mic cu fostul Sony de 60". Am venit de la munca și se vedea asa:

  18. #118 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    L-am terminat si eu dupa 8 ore si jumatate, timp in care am si explorat imprejurimile.

    Nu-mi ramane decat sa ma inclin, din nou, in fata celor de la Naughty Dog. Oamenii astia ma impresioneaza, in primul rand, prin modul in care creeaza viata. Personajele lor reusesc sa fie autentice si sa treaca de ecranul TV-ului, amuzandu-ma, emotionandu-ma si facandu-ma sa imi pese de actiunile lor.
    In al doilea rand, ma uimeste faptul ca, desi jocurile lor urmeaza aceeasi reteta, au de fiecare data momente unice. Cei care l-ati terminat deja, stiti cu siguranta la ce momente ma refer, iar cei care nu l-ati jucat/terminat inca o sa vedeti, doar feriti-va de spoilere, ar fi pacat sa va stricati experienta intr-un mod stupid.
    In al treilea rand voiam sa scriu despre partea tehnica, dar ce rost mai are? Suntem pe un thread dedicat unui joc Naughty Dog, totusi.

    Urmeaza platina

  19. #119 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    L-am terminat si eu după 10 ore si un pic. Drăguț, merită banii pe care i-am dat eu, 20$. Pe mine nu m-a dat pe spate, mi-a plăcut mai mult U4. Daca ar fi sa primească o notă, 7. Aștept un Uncharted cu Victor Sullivan, in tinerețe

  20. #120 SP
    Member ro_explorer's Avatar
    Eu îl joc cu pipeta... Câte cel mult o ora pe zi ... Mai am pana sa îl termin.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 7 FirstFirst ... 4 5 6 7 LastLast

Similar Threads

  1. User Review: Starcraft II - Legacy of the Void By DeathWings in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 2 Last Post: 24-11-2015, 11:23
  2. Replies: 0 Last Post: 23-03-2012, 11:10
  3. Replies: 0 Last Post: 10-07-2011, 10:40

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts