Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 7 FirstFirst ... 5 6 7
Results 121 to 136 of 136

Thread: Uncharted: The Lost Legacy

  1. #121 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    L-am terminat si eu azi, mi-a luat fix 6 ore. Pot spune ca mi-a placut foarte mult, nu la fel de mult ca A Thief's End, dar mi se pare unul dintre cele mai bune jocuri de anul asta. Dialogurile dintre Chloe si Nadine fac tot jocul.
    Attached Images Attached Images uncharteda-_-lost-legacy_20170824220700.jpg

  2. #122 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Mai am de terminat pe crushing si gata platina. Foarte greu! Am incercat batalia
    pt putin antrenament si e foarte neiertator jocul!

    Deja sunt la al 4-lea playthrough, l-am luat incet sa fac 100% colectibilele, jucat deja 4 nivele pe crushing si tot nu ma satur. E pur si simplu unul dintre cele mai "slefuite" jocuri pe care le-am vazut pana acum!

  3. #123 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Majoritatea trofeelor legate de combat le-am facut in encounters, pentru a nu imi bate capul cu ele in timp ce joc pe crushing.

    @495 Ti-ai propus sa nu folosesti bonusuri pe crushing? Altfel nu-mi explic de ce ti se pare asa greu.

  4. #124 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Da, l-am inceput pe crushing si folosesc salvarea aia sa continui, sunt pe la capitolul 4 ultimul fort parca. Asa am jucat si uncharted 4, fara bonusuri pe crushing, bine acolo chiar l-am jucat cap-coada pe crushing in primul playthrough. Cand joci fara bonusuri pe crushing te obliga sa fii ultra atent, sa folosesti toate mecanicile jocului, sa joci stealth, sa nu te grabesti in general si orice minut in plus in care stau in jocul asta nu e timp pierdut!

  5. #125 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Esti tu prea fanatic bre, Dragose

  6. #126 SP
    Member thomas's Avatar
    Am primit 2 coduri la precomanda Uncharted: The Lost Legacy, dacă are cineva nevoie de cod pt. jocul bonus :COD DOWNLOAD Jak and Daxter: The Precursor Legacy: 2LTD-9TNK-BC7F

  7. #127 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Am folosit eu codul. Multumesc.

  8. #128 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    L-am terminat si eu ieri. Ce pot sa zic, am doar cuvinte de lauda pentru Naughty Dog.
    Attached Images Attached Images uncharteda-_-lost-legacy_20170908023654.jpg

  9. #129 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Quote Originally Posted by ragnarlodbrok23 View Post
    L-am terminat si eu ieri. Ce pot sa zic, am doar cuvinte de lauda pentru Naughty Dog.
    Felicitări! Am terminat și eu jocul. Dar să știi că poza ta conține un spoiler major pentru cei care nu am sfârșit jocul. Nu am nimic cu tine, dar trebuie să fim fair-play cu cei care nu l-au gătat. Cred că nu a fost cu intenție, ci doar ai uitat că acel screenshot conține spoiler, fiind emoționat de capodopera celor de la ND.

    ---------- Post added 09-09-2017 at 04:38 ----------

    nu au sfârșit jocul'

  10. #130 SP
    Junior Member cartus's Avatar
    Am reusit sa il iau si eu azi de pe PSN UK (9.99 lire) cu cod de 10 Lire la 47 lei prin Gamivo. Pretul e excelent, il gasesti de obicei SH pe olx de la 50 lei in sus, iar prin magazine nou de la 89 lei. Daca inca nu l-ati luat, reducerea tine pana pe 02.04. Pe PSN Romania e 58 lei.

  11. #131 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Desi initial nu am avut neaparat timp pe el si l-am terminat cumva grabit, lasandu-mi un gust amar. L-am abandonat dupa ce am facut tot ce se putea face in el (fara platina) si l-am tot dat pe la prieteni.

    In urma cu vreo 2 luni mi-l inapoiaza un prieten si-mi spune ca, dupa parerea lui, este cel mai bun joc Uncharted din serie.

    Asa ca am zis sa-i mai dau o sansa la ~3 ani de la aparitie.

    Si bine am facut
    Desi inceputul si prima parte, unde este mai deschis si poti explora in voie (partea care mi-a placut cel mai mult prima data) mi s-a parut plictisitoare si repetitiva, odata ce treci de un anumit punct jocul devine mult mai interesant si intens.

    Efectiv au luat niste elemente foarte bune din jocurile vechi...

    ...efectiv au reusit sa livreze un pachet incitant, cu destul content pentru pretul cerut, cu acelasi umor, aventura si actiune cum ne-au obisnuit cei de la Naughty Dog si overall, un joc care mi-a schimbat parerea initiala.

    Inca mi s-a parut mai bun Uncharted 4, dar este un DLC standalone/mini joc, care se ridica la acelasi nivel de calitate si fun factor

  12. #132 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mie mi se pare cel mai slab din serie. Dar a meritat banii, luasem varianta deluxe, se anunțase ca un simplu DLC, până la urmă am primit un joc întreg

  13. #133 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Si mie initial mi s-a parut cel mai slab din serie. D-aia spuneam acum ca mi-am schimbat parerea. Cel putin a doua parte a jocului este un adevarat deliciu cu actiune si aventura constanta.

  14. #134 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    L-am cumparat in 2018 si am jucat de 2 ori.Initial am vrut sa-l arunc pe fereastra.Noroc l-am inceput din nou si mi-am dat seama ca e chiar ok.Acum imi pare rau ca l-am vandut.
    Plus ca, habar n-aveam ca trebuia sa fie doar un DLC

  15. #135 SP
    Junior Member stonelul's Avatar
    As juca anual asa un joc, mi-a placut mai mult ca UC4. Personaje au de unde sa ia.
    Survival arena joc si acum.

  16. #136 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Uncharted IV mi-a placut mult mai mult.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 7 FirstFirst ... 5 6 7

Similar Threads

  1. User Review: Starcraft II - Legacy of the Void By DeathWings in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 2 Last Post: 24-11-2015, 11:23
  2. Replies: 0 Last Post: 23-03-2012, 11:10
  3. Replies: 0 Last Post: 10-07-2011, 10:40

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts