Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 25 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 21 to 40 of 496

Thread: Ghost of Tsushima / Director's Cut

  1. #21 SP
    Member Otman's Avatar
    Pentru mine asta e jocul care a castigat E3 2018.



  2. #22 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Și pentru mine

    ---------- Post added 15-06-2018 at 00:41 ----------

    Eu o să-l joc in japoneză, parca sună mai bine, nu?

  3. #23 SP
    Member Otman's Avatar
    Clar in japoneza si subtitrare in engleza.

    Eu si la anime fac la fel

  4. #24 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Orice e produs in Japonia suna mai bine in japoneza.

  5. #25 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Deja am inceput cursuri de japoneza pt jocul asta ca sa nu am nevoie de subtitrari.

    /s

  6. #26 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Si eu tot in japoneza vreau sa il joc, in engleza nu prea are farmec, mi se par mai buni actorii japonezi.
    Pare cel mai promitator joc in care esti in rolul unui samurai.

  7. #27 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    L-as juca si eu in japoneza daca as intelege, dar m-am obișnuit prea mult cu engleza si mi se pare ca daca nu înțeleg limba, sa-mi dau seama la fiecare cuvant de ton si de inflexiuni nu pot aprecia foarte bine voice actingul.

  8. #28 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    E fix aceeasi situatia ca la jocurile Metro, care jucate in limba rusa, cu subtitrare in engleza, deveneau mult mai atmosferice si autentice.

  9. #29 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Pentru mine engleza all the way.. voice acting slab si pe japoneza si pe engleza in acest joc
    macar asa nu mai am nevoie de subtitrare ( la GOW 2018 m-a enervat faptul ca nu am putut dezactiva subtitrarea ), oricum mie mi se pare mai ok in engleza.

  10. #30 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  11. #31 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Intotdeauna mi-a placut veridicitatea intr-un joc asa ca AC2 l-am jucat exclusiv in italiana, Unity in franceza, toate jocurile JP in japoneza, etc.
    Sper ca jocul sa fie super ambition la fel cum am citit si nu doar sa fie o copie Witcher 3 cu tematica japoneza la fel cum si Ubi incearca sa capitalizeze pe succesul w3 cu Origins/Odyssey.

  12. #32 SP
    Member vladthegamer's Avatar

  13. #33 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mda. Cel mai probabil o sa fie o lansare pe PS4 si PS5. Probabil unu din primele titluri care se va lansa concomitent pe ambele.

  14. #34 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Full trailer in 2 zile, la The Game Awards...

    Momentan, calitatea grafica pare sa fi scazut considerabil, cat sa para joc de current gen. Dar poate era trailer-ul prea comprimat...


  15. #35 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Așa se vorbea și despre Death Stranding la un moment dat și uite că...

    PS: Până acum dpmdv jocurile exclusive au arătat foarte bine inclusiv mult hulitul Days Gone.

  16. #36 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai mult hulitul Days Gone e unu din cele mai "aratoase" jocuri de pe generatia asta dpdv atmosfera/iluminare si world building. Din punctul meu de vedere, desigur

    In cazul de fata, cel putin comparativ cu ce au aratat pana acum (care nu m-a dat neaparat pe spate din toate punctele de vedere), diferenta este colosala. Dar e foarte posibil sa fie comprimarea de vina.

  17. #37 SP
    Member morphine's Avatar
    Imi place cum ridica ala sprancele :-)) facial expressions, top notch.

  18. #38 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Jocul de la 18:50 arată bine rău, cred că e făcut de Quantic Dream

  19. #39 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Legat de GoT, eu cred ca e compresia de vina. Asa, privind "de sus" pare inca ok, aproape de ce au prezentat inainte. Vom vedea mai mult in perioada urmatoare. Oricum, oamenii care vor lua jocul asta nu acolo stau cu ochii, desi, trebuie sa recunosc ca acea pajiste/pasune din primele trailere arata intr-un mare fel si desigur ca si asta contribuie la atmosfera de Japonie feudala.

  20. #40 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Va fi primul meu joc cu collector's edition, il astept de cand l-am vazut la E3 2018. Nu știu de ce dar Japonia feudală este cea mai tare perioadă în care să joci un joc. Părerea mea desigur. Hai cu trailerul si o dată de lansare SP, por favor!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 25 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast

Similar Threads

  1. Death Stranding / Director's Cut By OEE in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 365 Last Post: 15-10-2023, 20:36
  2. Death Stranding / Director's Cut By OEE in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 339 Last Post: 10-06-2021, 21:44
  3. Deadlight: Director's Cut By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 2 Last Post: 22-06-2016, 01:40
  4. Heavy Rain: Director's Cut By Dant3 in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 04-11-2011, 22:10
  5. Resident Evil 5 Director's Cut By erik95 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 24-09-2009, 17:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts