Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 25 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 41 to 60 of 496

Thread: Ghost of Tsushima / Director's Cut

  1. #41 SP
    Manager paul's Avatar

  2. #42 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Orgasmic.


    “That means we're going to see The Last of Us: Part II and Ghost of Tsushima launch just months apart from one another, before the PlayStation 5 hits in holiday 2020. Crazy.”


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #43 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Uitandu-ma la acest trailer, ma simt ca o balena, adica hyped.

    In 20-20 se mananca bine, o sa am glezne groase.

  4. #44 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cred ca sunt singuru dubios care nu mai este impresionat de felul in care arata jocul asta. Il asociez cu Prince of Persia The Sands of Time din cauza nivelului de bloom bagat cu forta pe gat, care sa mascheze multe lipsuri.

    90% din trailer ne arata ceea ce pare a fi un cutscene (unde puteau baga putin tesselation pe jos, pentru ca textura aia este absolut hidoasa si nu este mascata in intregime de frunze) iar la final ne arata fix ce ne interesa, putin gameplay, unde pare interesant, dar nu indeajuns.

    Eu astept informatii noi si sper la un open world mai plin de viata si mai putin repetitiv decat jocurile Infamous (unde Second Son inca-l consider unu din cele mai aratoase jocuri de pe generatia actuala in anumite momente) dar repetitiv in draci, astfel incat nu am putut trece nici macar de jumatate

  5. #45 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Textura de jos nu este cea mai reusita, dar cred ca poti sa recunosti ca restul arata bine. E un mix de gameplay cu cinematic in game, dar nu cred ca varianta finala va fi departe de ce este aici. Nu o sa fie WatchDogs all over again. Nu am pretentii de cine stie ce, ca vine pe generatia asta de console si sunt convins ca SP o sa scoata tot ce pot din ea. Directia artistica este cu siguranta ce trebuie, povestea cred ca va fi la fel.

    Nici acum nu stiu cum am avut rabdare sa curat tot orasul de DUPs in Infamous Second Son, dar daca ala a reusit sa ma tina legat cat de cat prin poveste, dar mai ales prin grafica si art style, eu cred ca suntem in grafic si cu asta.

  6. #46 SP
    Junior Member Sekiro's Avatar
    Mie povestea la Infamous Second Son mi s-a parut nasoala, la First Light si mai nasoala. Nu am asteptari mari de la Ghost of Tsushima, o sa-l joc de curiozitate, nu cred ca arunc 60 euro pe el.

  7. #47 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mie nu mi-a plăcut niciun joc de la SP, sper sa se schimbe lucrurile cu GoT

  8. #48 SP
    Junior Member Sekiro's Avatar
    Sper sa puna mai accent pe story si character development, lucru la care SP mi se par varza. In jocurile Infamous nu m-am atasat de nimeni, din partea mea puteau sa moara toti.

  9. #49 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Infamous au fost bune, cand deja erai plin de tot felul de forte și abilități era misto sa wrecking haos! Asta arata si el bine!!

  10. #50 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar
    "Here’s a free GhostOfTsushima PS4 Dynamic Theme

    Americas: BEFB-AMNR-R4F6
    Europe/AU/NZ/Russia/Middle East/Africa/India: 38BE-G6N8-L93A
    Japan: N4TK-59NH-2LH3
    Korea: EM56-NTNC-EHX8
    Rest of Asia: DHLN-HANF-F6LH

    Codes expire Jan 31, 2020. Redeem region-specific code on PS Store."


  11. #51 SP
    Member enemigo's Avatar
    la cel de Americas i-am dat redeem. multumesc.

  12. #52 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Codurile pot fi folosite de mai multe persoane, deci nu va intristati daca cineva deja a folosit unul.

  13. #53 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Am folosit codul de Europa pe Store-ul romanesc.

  14. #54 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Ghost of Tsushima Out June 26

    Ghost of Tsushima - Story Trailer | PS4

  15. #55 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Oribila masca aia. Era mult mai ok o statueta chiar si pose-ul de pe cooerta.



  16. #56 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Cam meh CE. Preferam o statueta sau o mini katana display. Jocul pare fain insa!

  17. #57 SP
    Member mladin86's Avatar
    Pre-order!

  18. #58 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Din punct de vedere vizual, arata stunning, dar asta stiam din ce vazusem inainte si garantia este SP (Infamous SS inca se tine bine). Si pe partea de poveste pare ca ar avea ceva potential. Adaugat pe lista, mai ales ca vara asta este destul de aerisita cand vine vorba de releasuri.

  19. #59 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Precomanda Collector's:

    Emag: http://www.emag.ro/joc-ghost-of-tsus...ch-Action=view

    Altex: http://altex.ro/ghost-of-tsushima-co...CPS4GHOSTOTCE/

    Jocul asta se lanseaza cu o luna mai tarziu fata de TLoU II si totusi precomenzile pentru CE sunt deja valabile.

  20. #60 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    E ok ca le-au pus, probabil au alocari diferite.

    Pacat totusi de editie. Pret prea mare pentru ce ofera. Pretul asta era perfect pentru o editie cu statueta.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 25 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast

Similar Threads

  1. Death Stranding / Director's Cut By OEE in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 365 Last Post: 15-10-2023, 20:36
  2. Death Stranding / Director's Cut By OEE in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 339 Last Post: 10-06-2021, 21:44
  3. Deadlight: Director's Cut By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 2 Last Post: 22-06-2016, 01:40
  4. Heavy Rain: Director's Cut By Dant3 in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 04-11-2011, 22:10
  5. Resident Evil 5 Director's Cut By erik95 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 24-09-2009, 17:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts